Кредитний ліміт

AndrejKo 6 февраля 2017, 10:34
Користувався послугами банку, повносив депозити в валюті в банк. Зручний сервіс інтернет банкінгу. Так сталося, що коли в кінці грудня почались качелі з банком, то прийшлось закрити карту Універсальну, тому що боявся що банку прийдуть вила, а кредити передадуть колекторам. Послуга оплата частинами, була дуже хороша, холодильник в 10к, я погасив без напряга, за 4 місяці. Ситуація урівноважилась і ось 02 лютого вирішив знову відкрити Універсальну карту з кредитним лімітом в 2к гривень. На що на наступний день, просо прийшла відмова в отриманні кредитного ліміту. При тому, що раніше користувався і гроші повертав вчасно і маю офіційну, доволі високу заробітну плату в своєму регіоні. Чим керується нинішнє керівництво даного банку- я хз. Тому скоріш за все заберу валютні депозити, але іншими послугами буду користуватись. Нажаль, що так склалось. ( Всюди куди влазять руки держави, приходить в деградацію.

odessit255
odessit255
6 февраля 2017, 11:14
Вы вкладчик Привата (и, я так думаю, у Вас не 300 долларов на счету), и Вам не открывают кредитный лимит?!!! Да раньше они его насильно впаривали!!! Приходилось даже закрывать!
BoOsinka
BoOsinka
6 февраля 2017, 17:19
Вы не платите проценты по кредитной карты, поэтому банку и не выгодно устанавливать Вам кредитную линию.
Оксана З
Оксана З
10 февраля 2017, 19:04
Знайома ситуація. Змінила кред.ліміт на нуль, а коли потрібно були раптово кошти (макс.1 грн) то кредитний ліміт відмовилися збільшити. При тому, що кред.історія в мене хороша і я маю декілька значних депозитів в банку. Після націоналізації з приватом почалися одні розчарування((((