Страхова афера! Як Приватбанк кидає людей.

Vitalii Kozlovskyi 30 ноября 2016, 1:14
Отделение по адресу: Львов, Лыпневая площадь, 10
28 Листопада мені відмовили у страховій виплаті представники ОДО СК «КРЕДО», послуги якого приватбанк так впарює своїм клієнтам.

При тому, я просто попросив усточнити мені законність їхньої вимоги на проходження МРТ!

Перші 2 місяці мене об'явили шахраєм, і мною займалась «Служба безпеки приватбанку». Коли там дали відмашку, що все добре, страхова не захотіла платити, а придумала мені новий квест — медичне обстеження. Тобто 3 довідки відповідними печатками і рентген — недостатньо! Я втомився виконувати забаганди цьому цирку.

Я дорожу своїм часом, тому попросив їх обгрунтувати свою вимогу законом чи договором, або оплатити мені витрачений на обстеження час. У відповідь я отримав ВІДМОВУ В ОПЛАТІ. А причиною стало (УВАГА):
Нібито я створюю страховику перешкоди у визначенні обставин, характеру та розміру збитків.
При цьому вказавши, що я відмовився від обстеження.
Незнаю, де вони шукатимуть мою відмову, бо такої я не давав!

Я перепрошую, Приват, але, якщо у вас є сумніви, щодо мого перелому чи справжності документів — перевірте реєстр поліклінік чи освіту лікарів. Ці документи, державного зразка, надають вичерпну інформацію про страховий випадок. Якщо вам хочеться щось розслідувати, будь-ласка не вплутуйте мене.

Висновок: Купу безпіставних і неописаних в договорі вимог, купа витраченого часу і нервів і ВІДМОВА В ОПЛАТІ.

Обманули мене +/- 7000грн. Дякую, приватбанк, так тримати!

Нікому не раджу користуватись послугами приватбанку. Незважаючи на всю зручність системи онлайн банкінгу.
Погляньне в сторону конкурентів.

Зараз шукатиму юриста, думаю, ми продовжимо цей цирк у суді.

З Повагою, Віталій.

Vitalii Kozlovskyi
Vitalii Kozlovskyi
30 ноября 2016, 10:45
Перепрошую, все зрушилось.
Йду на кляту МРТ. Результ повідомлю!
Александр Новых
Александр Новых
30 ноября 2016, 10:47
Виталий,

Имею те же проблемы со страхованием автомобиля в Приватбанке. Также собираюсь подать в суд. Готов возглавить этот процесс. Имею хороших юристов, да и сам имею большой опыт судебных разборок. Свяжитесь со мной по электронной почте alexandr.novykh @ gmail.com
PrivatBankQM
PrivatBankQM
30 ноября 2016, 11:42
Доброго дня.
Якщо Ваше питання залишилося не вирішеним, повідомте на help@pb.ua контактні дані та описання ситуації, щоб ми могли перевірити інформацію і вирішити питання, що виникли.
З повагою, ПриватБанк.
LolaFerretess
LolaFerretess
30 ноября 2016, 13:37
Удачи вам и выздоравливайте.
aragorn2012
aragorn2012
30 ноября 2016, 15:11
А как вы думали, не вы один такой, просто немного людей пишут об этом. А так страховые на всё идут, что бы просто не платить.
4 декабря 2016, 23:48
В страховании главное срубить бабло с клиента. А отдавать — пусть судится. А там отмазки в виде массы подводных рифов. «Вы то не выполнили, то не так..». Кроме шуток, на Михе многие погорели:«А вот Вам бумажка от Страховщика» (впаривали принудительно). Есть чем подтерреться, но не к кому обратиться за выплатой средств.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Страхова афера! Як Приватбанк кидає людей.