Шахрайство ПриватБанку

lostGirl 12 октября 2016, 18:56
Цими вихідними стала жертвою аферистів через ПриватБанк!
Схема, як уже потім вичитала в інтернеті, бо болю проста і знайома багатьом! Але я вже пізно про це дізналась…
Схема така: на олх виставила товар на продаж, через деякий час передзвонили, сказали, що купують. Гроші скинуть на карту ПриватБанку. Окрилена такою гарною новиною, помчалась до банкомату, як і сказали в телефоні… І там, якимось дивним чином понабирала кредити на захмарні суми… До слова скажу, що одна кредитка має ліміт 1500 грн, хоча потім на ній з'явився кредит на суму 7000грн!!! Інша кредитка на суму 9000 грн, але борг на ній складає 8700, а кредиту надавали аж на 8500 (це плюс до 8700!!!).
Не знаю як там працює ПриватБанк, що вони видають такі кредити, але тепер щомісяця мені треба вносити суму, яка перевищує місячний дохід моєї сім'ї!!!
Скажу ще, коли хотіли на чоловіка оформити кредитну карту, з лімітом 15 000грн, які були потрібні для реабілітації чоловіка-інваліда, то ПриватБанк надав нам кредитку АЖ на 500 грн!!!
А тут, без жодних довідок, без жодних повідомлень такі суми!!!
Те ж саме й з тим, що коли людина заходить на свій аккаут в Приват24, обов'язково надходить смс з кодом, та ще й передзвонити можуть, а кредити надають просто так наліво й направо…
Сумно, що стала жертвою такого розводу, але платити ці кошти просто немаю можливості, як вже сказала, чоловік — інвалід, ще й дитина мала, а я працюю звичайним вчителем в сільській школі…
зараз разом з юристами готую документи, щоб подати заяву в поліцію, і не злізу з них, доки не закриють мені всі кредити, видані, як мені здається, незаконним шляхом!!!
Не знаю, чи отримаю якусь відповідь, та й пишу не для того, просто хочу застерегти людей, щоб не велись на так...!!!
Додам ще, що після закриття всіх кредитів, відмовлюсь від обслуговування цього банку!!!

BoOsinka
BoOsinka
12 октября 2016, 19:18
Вы сами виноваты.
Вы сами тыкали на кнопки в банкомате.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
12 октября 2016, 19:41
Шановний Клієнт!
Нам щиро шкода, що у Вас склалася така ситуація.
ПриватБанк не здійснює дзвінки і не відправляє повідомлення, в яких просить клієнтів вказати номер банківської карти, термін її дії, ПІН-код або CVV2-код Вашої картки, пароль в Приват24. Також будьте пильні, якщо Вам приходять СМС невідомого авторства із проханням відправити отриманий код або дивний набір команд на інший номер.
Швидше за все, це шахрайство. Не розголошуйте зміст одержаної Вами SMS. — Повідомлення третім особам.
Рекомендуємо Ознайомитися з правилами безпеки на сайті privatbank.ua/safeness/.

Для розгляду, рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів.
З повагою, ПриватБанк.
12 октября 2016, 20:00
В тому й справа, що жодні повідомлення мені не приходили, але ПриватБанк, міг би краще турбуватися своїми клієнтами, і просто телефонувати і запитувати, чи мені справді треба цей кредит!!!
та й ліміт взявся нізвідки!!!
наскільки я знаю, то підвищувати кредитний ліміт може тільки сам банк!
12 октября 2016, 20:55
У даній ситуації важливо, що саме Ви натискали. І яким чином утворились ці самі кредити?
DCLXVI
DCLXVI
12 октября 2016, 21:20
Баба з воза кобыле легши.
sergunya73
sergunya73
13 октября 2016, 20:24
«Окрилена такою гарною новиною, помчалась до банкомату»

Слов нет, одни выражения. Жажда лёгкой наживы напрочь отключает мозг. Несутся, как олени, к банкомату, проводят операции о сути которых не имеют ни малейшего представления и при этом ещё и обвиняют банк, дескать не уберёг. Банк не имеет возможности приставить няньку к каждому клиенту. А за собственную глупость иногда приходится очень горько расплачиваться, что и произошло в данном случае.

P.S. Ладно бы ещё одну карту почистили, но две — это уже слишком. Да и как такое вообще возможно, иесли лимит может быть только на одной карте???
13 октября 2016, 21:24
Повірте, що це була не жадоба до легкої наживи, просто ці гроші мені реально треба були…
я й не прошу няньки у банку, як ви висловились, я просто вказала на те, що ліміт мені підняли ніби магічним чином, без мого відома, ніяк не попередивши!!!
хоча зазвичай приходять смски про підвищення ліміту!!!
Pasha2005
Pasha2005
15 октября 2016, 21:07
Разве ПриватБанк вообще открывает две кредитные линии на одного человека?
16 октября 2016, 12:43
Ситуация непонятная. Проясните, пожалуйста, Ваши действия в банкомате.