не дають грошей після закінчення терміну дії

tar 21 февраля 2014, 16:01
Закінчився термін дії дипозиту.Грошей не віддають, посилаючись на якусь інструкцію.Попросив показати інструкцію, не показують.Керівник відділеня також розказує про «віртуальну » інструкцію.Звернувся на «гарячу лінію» — знову посилаютьcя на "інструкцію".Що за таємна "інструкція"?
Платинум Банк
platinumbank 21 февраля 2014, 19:06
Добрый вечер! Спасибо за ваше обращение, вероятно, возникло какое-то недоразумение. Касательно выдачи депозитов — мы работаем в штатном режиме. Если у вас закончился срок депозита, то вам необходимо написать заявление на заказ наличных средств и в течение 2 рабочих дней мы подготовим для вас необходимые средства. Такая процедура прописана в вашем депозитном договоре.
Просим вас сообщить адрес отделения, в которое Вы обращались и время вашего звонка в контакт-центр, как и ваше ФИО. Просьба предоставить эти данные на имейл банка zapros@platinumbank.com.ua. Мы все тщательно проверим и предоставим обратную связь. Надеемся на ваше понимание.

Valdemar1987
Valdemar1987
23 февраля 2014, 20:25
Нажаль в Україні немає жодного закону який накладає на банк штрафні санкції в разі затримки видачі депозиту, тому і відбувається таке свавілля. майже всі банки України перестали видавати депозити і платинум не є виключенням(читайте відгуки) тому скоріше за все Вам будуть розповідати казочки про те що нема грошей, курс долара не стабільний і взагалі в тому що Україна опинилась майже на самому дні Євросоюзу-винуватий Євромайдан =)

Главная / Банки Украины 🏦 / Платинум Банк 💰 / Отзывы о Платинум Банке 📝 / не дають грошей після закінчення терміну дії