Жахливий банк

Світлана Краснова 30 сентября 2024, 18:27
Отделение по адресу: Харьков, переул. Банный, 1
Вважаю дії банку шахрайськими та створену для клієнта фінансово загрозливу ситуацію
навмисною. Мала зарплатну картку у ОТП
банк. Востаннє зарплата прийшла на картку
04.2023. Оскільки термін дії картки був до 04.2023, переказала гроші на картку іншого банку. Комісія за переказ стягується з відправника переказа, тобто. списується з його картки разом із сумою самого переказу. Розмір комісії розраховується та відображається на екрані автоматично до здійснення переказу. Якщо не вистачає грошей, банк відмовляє в операції. Я неодноразово переказувала гроші з карти на карту, тому була в курсі. Але через півтора року банк надіслав СМС, що існує ризик передачі договору колекторській службі. Ні номера договору, ні номера картки в повідомленні не було вказано. Я була впевнена, що це помилка, тому що боргів перед банком не мала. Та зʼясувалося, що зʼявився борг через зняття комісії за переказ коштів. Не розумію як зарплатня карта мала піти в мінус та нараховувались відсотки. Витяг з рахунку за моїми операціями за той період зараз взяти неможливо. СМС у телефоні за той період дивним чином зникли, хоча я ніколи не видаляю такого роду повідомлення. Мало того, банк три дні тому надіслав СМС, що право до вимог відступлено TOV SVEA FINANCE. На мою вимогу надати мені інформацію про суму моєї заборгованості перед банком на момент передачі та дату передачі в колекторську службу — було дано відмову. Тобто я взагалі не в курсі, що є кричущим порушенням та злісним приховуванням фактів.І ще питання, чому
банк не звернувся до суду з позовом до мене? Чому на моє ім'я, наразі зараз існує невідома для мене картка, про яку я взагалі нічого не знала? Може тому, що протягом півтора року банк не давав жодної інформації, не пропонував клієнту способи вирішення
проблеми, якщо вона виникла!
Але це ще не все. Я маю кредитну картку у цьому банку.
За кілька днів до масштабних військових дій в Україні я розплатилася ій за покупку товару. Під час інтенсивних бойових дій я змушена була залишити рідне місто разом зі своєю родиною, щоб не наражати життя і здоровʼя своїх рідних на небезпеку. Але, при цьому, я завжди памʼятала, що у мене є заборгованість перед банком. І через рік я її повністю погасила. З усіма відсотками.
Загалом повинна була 1300 грн., а заплатила близько 18000 грн. Погасила через касу ОТП
банк. Навіть переплатила 500 грн. Але коли я вирішила закрити рахунок кредитної картки через чат бот ОТП банк в Telegram, мені відповіли, що суми для закриття мало, внесіть ще 7,98 грн. Наступного дня у відділенні
банку сказали, що не може такого бути, у вас
особистих коштів на карті 500грн. Загалом раджу всім обходити цей банк стороною.
Питаннь виникає до банку багато.
Минфин
Ответ администратора
18 октября 2024, 11:52
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/2024/10/18/137928043/

Курс валют в ОТП Банке

EUR 44.4 45