Без причинно відмовлено у відкриті картки

Bankkiller 29 мая 2024, 11:59
Отделение по адресу: Винница, ул. Гоголя, 1
Доброго дня! Прийшов в відділення щоб відкрити картку, після чого не подивившись ні на що, ні документи, нічого абсолютно, мені сказали вам відмовлено в обслуговувані. Я питаю чому мені відмовлено в обслуговуванні? Людина каже ну не будемо відкривати вам картку, я питаю через що саме мені відмовлено в обслуговувані, людина каже ну ми просто не хочемо і не будемо робити вам карту. Уточнення до цього у мене не було отп банка ніколи, щоб була у мене там відмова в обслуговуванні, так як мені виповнилося 18 не давно і я ще ніяк не встиг би отримати цю відмову)
Обслуговувала мене менеджер Тетяна.
Після цього я прийшов в відділення через пару годин, і мене покликала головна відділення. Після чого запитала мене для чого вам потрібна карта, я відповідаю для особистого користування, а саме: оплата в магазинах, переказ коштів, знаття готівки, розрахунки в інтернет магазинах, оплата підписок, оплата комунальних послуг і т.д. Головна відділення каже, щоб ми вам відкрили картку надайте документи про походження коштів (перший раз таке при відкритті картки), після чого я кажу без питаннь я готов надати документи про походження коштів. Я надаю документи про походження коштів батьків і надаю свідоцтво про народження де видно, що ця людина якої я надав документи про походження це моя мама.
Після чого мені кажуть, що вам нічого давати не будемо прийшло рішення з головного управління.
Я запитав ще чи це зі всіма клієнтами така процедура, мені сказали, що так, але перед цим за пару днів моєму знайомому якому 18 відкрили картку, без питань про походження.
А і ще уточнення мені головна відділення сказала що по зовнішньому вигляду не дали мені картку) Хотя я просто виглядаю як звичайна людина.
Ні кому не рекомендую звертатись в цей банк, так як абсолютно без відповідально ставляться до своєї роботи, і нічого не перевіривши не дають картку.
Перший раз таке бачу, щоб відмовляли в відкритті картки, у мене є багато банків, але таке, перший раз бачу.
Коли прийшов у другий раз, у відділення із клієнтів було 0 людей, і мене заставили очікувати десь 1 годину, щоб вийшла менеджер і взяла мої документи на перевірку. Визвали на мене охорону, яка просто весь цей час сиділа) Цікаво для чого була охорона ?)🤣🤣🤣
Цирк, а не відділення, не рекомендую ніколи звертатись в цей відділення, так як в другому місті мені відкрили картку без питань, а тут просто так не захотіли і потратили мій час.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ, НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЬ В ЦЕ ВІДДІЛЕННЯ

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Без причинно відмовлено у відкриті картки