Отримання переказу Money Gramm

28 квітня, ознайомившись на сайті банка, що в цій установі можливо отримати переказ із-за кордону. Беру маленьку дитину і в банк, отримати завітні 200 євро. Але моя радість була розбита об кам’яно-люб'язну відмову від касира відділення. Касирка відділення ну дуже люб’язно розповіла мені, що отримати переказ можливо тільки якщо я є клієнт банку. У зв’язку з тим, що клієнтом я не була і не збиралася ним бути мені було відмовлено в отриманні переказу. Показати графу в тарифах банку даний пункт касирка не змогла або, навіть і вставати зі стулу не захотіла. Був здійснений дзвінок у центр підтримки де мене запевнили, що я все ж таки можу отримати переказ, але я вже відійшла від відділення. Оператор центру підтримки запевнив мене, що розбереться з даною ситуацією та повідомить. Але вже 13 травня, а я так і чекаю…ні не чекала бо зрозуміла, що банку все одно на якогось клієнта з його 200 євро. Не бажаю вас успіху у вашій діяльності.

Lolik1837
Lolik1837
13 мая 2023, 10:29
«Беру маленьку дитину і в банк»

А если брать с собой в банк «маленьку дитину» то это даёт какие то льготы? Или «маленька дитина» это официальной фактор ускорения решение проблем в положительную сторону ?

Просветите, пожалуйста, я может тоже свою «маленьку дитину» буду брать с собой если надо будет попросить у банка какой то кредит на льготных условиях или какое другое решение проблемных вопросов
rusgl
rusgl
15 мая 2023, 10:18
Так как раз при рассмотрении решения по кредиту, детей лучше припрятать :)

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке