Що коїться в цьому банку, треш!

Лариса Марокко 17 августа 2022, 9:10
Отримала кредитну картку в Ельдорадо, напарили, ладно… Багато років не чіпала її. Але настали часи, коли прийшлося про неї згадати! Заїхала в якесь відділення Києва, вияснилось, що дані внесені з помилками (адреса, номер телефону) Наче все виправили!
Але потім все одно дані були не вірні… Запитала які умови. Потрібно було зняти 10000 грн., сказали 500 грн. мінімальний платіж! Ну добре! Але не так… Ладно, платила… Потім потрібна більша сума… Про те що відсотки нараховують окремо, якщо ти гроші перевів на другу карту, або знімаєшь налом, нараховуються кожен місяць. По це ніхто не сказав. Це вже подзвонила на гарячу лінію і з третьої десь спроби більш менш меня роз’яснили приблизно, як це відбувається… Почалася війна… Приват банк зразу повідомив про канікули!!! Тут же мовчали поки сама не подзвонила… Але канікули дали… Але ніхто не сказав, що треба сплатити прострочений платіж… Канікули закінчувалися в середині липня, дзвоню 5 чи 6 липня даю заявку на продовження канікул, бо роботу втратила в Ірпіні і працювала не 25% ставки, так як маю інвалідність і на більше брати не хотіли. Ще на другій роботі працювала…все втратила з початком війни… Заявку прийняли, на слідуючий день подзвонив якийсь чоловік і сказа, що канікули продали до 13 вересня, і так трохи хамовито «давайте платіть». Добре, хоч так! Але приходить смс, дзвонять про обов’язковий платіж, не розумію… Пройшло більше місяця, розумію щось не так… Дзвоню на гарячу лінію, кажуть, що не продлили канікули, бо у вас є не сплачений платіж, вам не погодили канікули!!! І це я взнаю, коли сама подзвонила, бо сплати вже треба вдвічі більше!!! Сама подзвонила в кредитний відділ, ніхто і слухати не хоче про твої проблеми, хочу розповісти як все було, що повідомили про продовження канікул, тебе перебивають, кажуть, що це кредитний відділ, ось я вам кажу, що ось так і так…і тіпа ідіть лісом, я так розумію…щей кинула трубку, подзвонила ще раз, питаю, що за відношення до людей!!! Чому кидаєте трубку, це як взагалі!!! То більш менш мене вислухали… Канікули таки не продовжили… То хто ж тоді дзвонив, вибачте!!! Не з одним банком не було таких проблем, такого хамства, таких відсотків…я і раніше чула від знайомих, що краще з ОТП не зв’язуватись, а ще й казала, що не може бути. але це так!!! Якісь оператори дозволяють собі так поводитись! Я так розумію, що з ними проводять таку роботу, так натаскують не париться з клієнтами, особливо з боржниками! Мабуть круті тренінги їм проводять! Краще б професійно їх натаскували, а то толком і по елементарним питанням не можуть чи не хочуть відповідати!!! Я не відмовляюся платити і хочу спокійно з вами розпрощатися…дай цю можливість людям! В такий час! Я знаю, що багато хто і зовсім платити не буде і не платить! Хоч плач чи в судовому порядку вирішувати ці питання! В телефонному режимі нічого не вирішити! Так і будуть тобі грубити, кидати трубку і т.д. Сьогодні поїду у відділення банку, спробую вже на місці до чогось прийти!!! Це я не все розповіла, так у двух словах, поверхньо!!! Все буде Україна!

Jokets
Jokets
26 августа 2022, 11:49
Почему вы решили что банк вообще должен вам какие-то каникулы делать по оплате кредита?

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Що коїться в цьому банку, треш!