Не рекомендую, некомпетентні співробітники, нав’язування неіснуючих послуг

122890042583 23 июля 2022, 16:26
Купляв побутову техніку в магазині Фокстрот з оформленням кредиту в otp. Кредит оформлювали години дві, брокер щось довго заповнювала, потім дізналась що в мене є відкритий ФОП і почала оформлювати все заново. Але це ніщо в порівнянні з нав’язуванням неіснуючих послуг.
В кредитному договорі крім суми, на яку була здійснена покупка техніки і послуги СМС інформування, про яку я був попереджений, я виявив ще ліцензію на програмне забезпечення «ADVOSERVECE» від ТОВ АЛЕРТ ІНТЕРНЕШНАЛ за ціною 1015 грн. Звичайно, що ніякої ліцензії і ПО «ADVOSERVECE» не існує і ніяких додаткових послуг я не замовляв і не отримував. Це просто обман клієнта. Коли став виясняти в підтримці що ж мені продали, то отримав всі варіанти від тих, що це щось фокстрот продав до того, що це страхування. Хоча ніякого страхового договору також не існує.
Висновок — уважно читайте кредитний договір і ніколи не погоджуйтесь на кредит в цьому «банку»

SergeyNina
SergeyNina
24 июля 2022, 12:21
Вам Фокстрот продал виртуальную услугу, нужно было в Фокстрот сразу спросить что это такое. Вам навязали дополнительную услугу, любимое в Фокстрот /Эльдорадо и Комфи при покупке техники в кредит. Все их дополнительные услуги/страховки это простой развод. Человеческий совет — найдите что вам нужно в другом месте без кредитов. Выйдет намного дешевле. Если без кредита трудно — увеличьте кредитный лимит по карте и оплатите картой на сайте магазина нужный вам товар так вам не смогут ничего навязать
StarFighter27
StarFighter27
27 июля 2022, 23:48
Когда я начинал работать в этом банке 11 лет назад кредитным инспектором, нам постоянно твердили, чтобы подключали клиентам всякие смс и втюхивали договор страхования. Что увеличивало сумму кредиту. Здесь Фокстрот явно свою услугу подключил, поэтому будьте внимательны, когда Вам что-то оформляют. Вины банка и работника на точке здесь очевидно нет.

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Не рекомендую, некомпетентні співробітники, нав’язування неіснуючих послуг