Найгірший банк, не закриває рахунок після запиту

alslduU124 8 июля 2022, 4:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Шота Руставели, 16
Це просто жахливий банк який не закриває ваш рахунок навіть після запиту та продовжує нараховувати абонплату та вимагати кошти!

З 2015 року мав рахунок в ОТП. Останні два роки не користувався та навіть не отримував нові картки замість просочених. Абонплату звісно платив.

8 лютого 2022 знов отримав смс про погашення боргу та вирішив що настав час закрити рахунок.

21 лютого я прийшов до відділення на Шота Руставелі, отримав талон через електрону чергу на закриття рахунку. На касі сплатив усі заборгованості та отримав відповідні чеки. Співробітник банку на касі сказав що протягом 6 днів за процесом рахунок буде закрито.

Але якою ж несподіванкою для мене було коло 13 червня я знов отримав смс що в мене заборгованість в 430 гривень за ведення рахунку.

Я через бот звернувся до робітників банку. Вони обіцяли розібратися та передзвонити з роз’ясненнями але цього так і не сталось. Замість цього сьогодні, 7 липня, мені подзвонили та знов вимагають погасити заборгованість. На мої слова що я закрив рахунок та не є їх клієнтом з лютого кажуть що в них не має такої інформації.

Це просто жах та не професіоналізм! Замість того щоб розібратися чому в їх системі мій рахунок досі не закритий вони продовжують нараховувати абонплату та вимагати кошти!

Volodymyr Dozirtsiv
Volodymyr Dozirtsiv
12 июля 2022, 19:01
На майбутнє - коли пишете заяву на закриття рахунку то попросіть копію з штампом прийнято банком. мав таку ж ситуацію в двох інших банках. потім знаходили заяви але просили оплатити штраф і написати заяву на повернення штрафів бо така процедура і інакше рахунки не закрити
Ans
Ans
15 июля 2022, 4:21
Печаль если так

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Найгірший банк, не закриває рахунок після запиту