MMV 3 ноября 2021, 18:21
1) 03.11.21 переводила кошти на свою картку в іншому банку. Платіж повернувся назад за мінусом «комісії». Оператор колцентру Любов повідомила, що це комісія за поповнення коштів на зарплатну карту. Хоча це не поповнення, а повернення коштів в зв’язку з невиконаною операцією. Оператор відмовилась зареєструвати моє звернення/скаргу, аргументуючи це тим, що не може зареєструвати скаргу на тарифи по карті.
На мою думку, банк не повинен знімати додаткові кошти за повернення по транзакції, яку не було виконано успішно.
2) При видачі зарплатної карти, було нав’язано видачу кредитної картки. При відмові забирати кредитну картку, співробітник банку повідомила, що тоді не зможе видати мені зарплатну карту теж. Це є порушенням З У Про Банки та банківську діяльність Ст. 55.
3) При видачі зарплатної картки, було нав’язано послугу страхування держателя платіжних карток. Це є порушенням З У Про Банки та банківську діяльність Ст. 55.

BlackDog36
BlackDog36
5 ноября 2021, 15:28
Ніхто з OTP банку не читає тутешні відгуки.
Якщо хочете їхньої реакції, варто звернутися до НБУ, описавши ситуацію. На моє звернення НБУ відреагував (і змусив OTP також бодай щось зробити).
ame
ame
5 ноября 2021, 17:30
Да я тоже написала в НБУ. Тут ОТП Банку на всех наплевать.
MMV
MMV
6 ноября 2021, 16:33
Так, в НБУ також зафіксували звернення.

Курс валют в ОТП Банке

EUR 44 45.5

Курс валют в ОТП Банке

EUR 44 45.5
Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Неправомірно списані кошти та відмова в реєстрації скарги, нав’язування додаткових послух послугу