сумно аж за край

kolya5 9 августа 2020, 13:55
Мав просту зарплатну картку від цього недобанку яку принесли і видали на роботі, ні у яке відділення не ходив. Звільнився і відповідно картку викинув. Через місяць на мій мобільний номер дзвонить робот і повідомляє вимогу оплатити 5 гр боргу ???.. Аплікація на телефоні залишилась тож заходжу і дивлюсь… дійсно борг 5 гр, проте як він утворився не зрозуміло. На рахунку було 1605гр, перерахував на свою іншу картку 1600гр відповідно залишивши 5 Гр на комісію яку і зняло… проте борг всеодно 5 гр. І це ще не саме цікаве бо 5 гр це фігня, далі розповідь про їхній деревяний сервіс. Дзвоню оператору а він каже, що номер з якого я дзвоню «не фінансовий» О МАЙ ГОД!!! Я НОМЕР НЕ МІНЯВ РОКІВ 10 а їхню картку мав 1 рік. Що там їхні спеціалісти внесли не знаю проте пропонують іти у банк і міняти фінансовий номер бо онлайн вони цього зробити не можуть і тому звідки борг вони мені теж не пояснять )) а те що робот дзвонить саме на цей номер нікого не хвилює. Я монобанком користуюсь 3 роки, я їх у очі нікого не бачив і всі проблеми вирішував на раз-два через месенджер. ЧЕРЕЗ МЕСЕНДЖЕР КАРЛ!!! А ці професіонали хочуть щоб я через тих 5 гр і невірний номер перся до них у відділення!!! Які вони ущербні. Банк минулого одним словом. Я з ними переписувався тиждень. Пишуть шаблонами навіть не намагаються включити мозок і зрозуміти СУТЬ МОГО ЗВЕРНЕННЯ. Зрозуміло що я тих 5 гр закрию, але… блін який не повороткий сервіс, і це у 2020 році. Я народження дитини і прописку і то он-лайн вирішив і це держ установи. А це європейський банк. Просто дно.

ksena777
ksena777
1 ноября 2020, 15:23
Розказую секрет зарплатної картки, а заодно що ви лоханулись, що не закрили відразу зарплатну картку, а просто понадіялись що якось воно буде. Є 10 грн за смс інформування, яке списується автоматично, незалежно від того чи користуєтесь ви карткою чи ні. Також, можливо це якісь %, які ви, судячи з вашої «уважності» десь провтикали. Так що треба йти в банк, закривати картки і вимагати письмового підтвердження що вас більше ніщо не пов*язує з цим банком.

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5