IrinaSolnischko 23 мая 2020, 2:55
Отделение по адресу: Киев, ул. Раиси Окипной, 4
Я є клієнтом ОТП Банку, в любий час можу дивитись за своїми змінами по картці, закачала собі приложеніє і тепер воно є на моєму мобільному пристрої, дуже вигідна установка, так як за допомогою ОТП СМАРТ мені зручно і переглядати свій баланс, багатофункціональна річ, дуже зручно і мобільний поповнювати і з картки на картку пересилати гроші, і ще одне, гаряча лінія ОТП Банку відповідала на всі мої питання стосовно моєї депозитної картки, вперше оформляла, Лівобережне відділення, на Раїси Окіпної в 2019році і робітники банку залюбки допомогли швидко оформити картку і розповісти про всі її деталі, тому зауважень до цього банку зовсім не маю. Чудовий Банк!
Минфин
Ответ администратора
23 мая 2020, 11:42
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 23.05.2020).
Користувач надав документи на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Обслуговування з питань звернень клієнтів до ОТП Банку, гаряча лінія і відділення.