Найбільш жахливий банк. який мені нав"язував роботодавець! Продовження!

Андрій Мельник 13 мая 2020, 10:06
Продовження моєї спроби розблокувати обліковий запис! 11.05 я зв«язувався з цим недобанком через вайбер і вони попросили надати № паскпорта, код, № карти і останні дві операції. Надав всі ці дані і операції по сплаті рахунків з вказанням дати і суми з копійками. Іх невлаштовують такі операції потрібно або розрахунок в торгівельніймережі, або зняття готівки. В мене іх немає, тому що це незручний банк, мало банкоматів і розрахунок в торгівельній мережі проходе без введення коду. Сьогодні 13.05 спеціально здійснив дві такі операції, зняв кошти і розрахувався в торговій мережі. Знову зв»язався через вайбер і виявляється що для розблокування облікового запису потрібно телефонувати з фінансового номеру, через вайбер неможливо. І що саме цікаво, в них немає БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ!!! АУУУУ 21 століття!!! Є тільки звичайний київський міський номер!!! І вони ще називають себе банком, шаршкіна контора!!!

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Найбільш жахливий банк. який мені нав"язував роботодавець! Продовження!