Найбільш жахливий банк. який мені нав"язував роботодавець!

Андрій Мельник 11 мая 2020, 14:52
Банки для отримання заробітної плати я не обираю, їх мені нав«язує роботодавець. Даний банк найбільш жахливий з поміж усіх. Оплатив рахунки через інтернет банкінг за комунальні послуги, так кошти надійшли на рахунок надавачів послуг через кілька днів. В інших банках, які були в мене: Приват, Південний, Укрсиб — через пару годин. А сьогодні хотів знову оплатити рахунки за компослуги, так мій обліковий запис заблокувало з невідомих причин. Зв»язавася в вайбері, попросили надати дані, № паскпорта, код, № карти і останні дві операції. Надав всі ці дані і операції по сплаті рахунків з вказанням дати і суми з копійками. Іх невлаштовують такі операції потрібно або розрахунок в торгівельніймережі, або зняття готівки. В мене іх немає, тому що це незручний банк, мало банкоматів і розрахунок в торгівельній мережі проходе без введення коду. Мене відправляють в відділення банку, яке працює з 9 до 17 в будні дні. А їх не хвилює, що я також працюю в будні дні, як і багато інших людей.???
На запитання чому був заблокований обліковий запис — відповідь: невірно введені дані! Вхід виконувався через мобільний додаток з використанням біометрії!!! Які невірні дані!!! Надіюсь з набуттям чинності закону згідно з яким працівники вільно зможуть обирати собі банк для заробітної плати в мене з«явиться можливість вибрати адекватний банк!

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Найбільш жахливий банк. який мені нав"язував роботодавець!