Банк повний відстій! Не рекомендую!

Nadysha Navoznyak 3 декабря 2019, 23:21
Зайшовши в магазин ми побачили цікаву ціну на певний товар і вирішили предбати, так як не планували то кошти не брали такої суми саме. Ось настав момент як вирішили оформити кредит. І тут понеслося. Звонить якийсь кредитний експерт, *** повне! Мало того що хамить то щей говорив ніби я якась лохушка і тільки народилася на світ. Вибачте такі питання як він задавав я в звязку з місцем роботи і посадою я розголошувати згідно закону не маю права, це я спокійно обяснила, далі просто почав кричати до мене в трубку і втмагати дані моїх колег, фамілії, контактні дані, на що я відповіла що не маю права без їхньої згоди надати дану інфо, хоча в анкеті були вказані довірені особи, які дали згоду. На моє питання для чого така інформація їм потрібна і чому він дозволяє собі мені тикати і говорити на підвищеному тоні він по хамскі крикнув що відмовить і я не куплю що хочу, кинув трубку. Скажу що хужого відношення не було в мене зі сторони працівників банків, правда кредити я не беру але працюю з банками. Жах! Моя думка була кращою набагато про даний банк. Не звязуйтеся з ним. А директорам банку пораджу ретельніше підбирати працівників, а не понабираєте хамовитих оленів що тільки настрій псують!

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Банк повний відстій! Не рекомендую!