Найжахливіший банк в Україні

borenkoyaros 26 августа 2019, 18:13
В листопаді 2018 року було оформлено кредит «Скибочка» в ОТП банку на суму 16671.00. При оформленні «Скибочки» у заяві-анкеті було вказано співробітником банку про відмову від послуги смс-інформування. При достроковому погашенні «Скибочки» у липні 2019 року виявилось, що ОТП-банк списував з моєї карти 40 грн. щомісячно за смс-інформування, від якого я відмовилась ще при підписанні документів при оформленні «Скибочки». Тобто з мене без мого відома зняли 320.00 грн. за вісім місяців користування «Скибочкою». Але на цьому історія не закінчилась… 26.08.2019 року мені приходить смс від цього «шахрайського банку» про те, що я повинна ще оплатити 40.00 за смс-інформування!!! Нагадаю 19.07.2019 року я вже погасила скибочку у повному обсязі!!! А 26.07.2019 року я оплатила за смс-інформування за липень 2019 року поповнивши свою карту на 40.00 грн. Тобто за період користування «Скибочкою» з грудня 2018 року по липень 2019 року я оплатила 16991.00 грн., а саме 16671.00 грн. по сумі кредиту + 320.00 грн. за смс-інфлрмування за вісім місяців. З 26.07.2019 року по 26.08.2019 року я не користувалась картою цього «горе-банку», однак 26.08.2019 року мені запропонували оплатити ще 40 грн. за смс-інформування «Скибочки», якої вже не існує.
Шановний ОТП-банк! Я розумію ваше прагнення заробити гроші на будь-чому і будь-кому, але таке відношення до клієнтів — це вже страшенна наглість.
Окремо хочу відзначити, що рівень освіти та професійні навики консультантів банку на дуже низькому рівні. Ніхто нічого не може пояснити адекватно, та керуючись Законамм України. Таке відчуття ніби в банку працюють двірники, прибиральники — а не люди з вищою банківською освітою.

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Найжахливіший банк в Україні