Не компетентність працівників

angelika1976 8 ноября 2017, 19:44
Доброго вечора, я не клієнт Вашого банку, ніколи не стикалась з Вашим банком, ніколи не отримувала кредитів або була поручителем у клієнтів Вашого банку. Але 08.11.2017 року о 10.38 відбувся дзвінок з номера +380507651430 працівник ОТП Банку жінка яка не представилась, почала мені розповідати про те, що яко-би моя родичка (колишня невістка), з якою я не спілкуюсь на протязі 10 років, у грубій не припустимій формі почала розмовляти зі мною, що ми ошукали банк, не повернули кредит. Я розповіла, що з колишнєю невісткою необщаємося, не зустрічаємося і у мене навіть не має її номера телефона. Поручительство я не підписувала які можуть бути до мене претензії. З початку треба розібратися у ситуації, а потім закидати такі звинувачення, під якими не має підґрунтя, і в загалі яке має право працівник банку звинувачувати клієнта, не клієнта банку у розкраданні, це зачіпляє в загалі честь та гідність людини. І в загалі неприпустимо працівнику банку розмовляти у тоні який не відповідає етиці Вашого банку. Я буду вдячна, як що Ви зможете розібратись та прийняти відповідні мери.
OTP Bank
otpbank 9 ноября 2017, 16:00
Доброго дня. Дякуємо, що написали нам. Для перевірки інформації і подольшого вилучення Вашого номеру з банку, прохання написати в особисті повіломлення номер телефону на котрий надійшов дзвінок.

angelika1976
angelika1976
9 ноября 2017, 16:14
Добрий вечер, мне звонили на номер +380507616829

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5

Курс валют в ОТП Банке

USD 41 41.5
Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Не компетентність працівників