Перейшов сюди з ПриватБанку

Diabliuss 15 февраля 2017, 12:27
1. Активація картки пройшла жахливо. Ніби все й можна картку активувати в OTP Smart (як і змінити пін-код), але так, як картка чіпована, то вам всеодно доведеться іти в банкомат здійснювати першу оперцію.
2. На весь Львів 5-6 банкоматів. Банкоматів партнерів не набагато більше. От наприклад VSBank в свої банкомати допускає хіба карту Visa. Що робити, коли в мене MasterCard. Це мільйонне місто, народ! Яких 5 банкоматів?
3. Жахливі умови на картках Ґолд. Я можу здійснити в місяць лише 5 операції в інших банкоматах без зняття комісії. Прикол в тому, що, наприклад приватБанк, мені видає лише 1000 за операцію. Тобто 5ть таких операцій і КОМІСІЯ… Чудово! В банкоматах мережі — 10 операцій… і… КОМІСІЯ!!! Жах.

4. Єдиний позитив — це OTP Smart. До приват24 йому ще далеко, але краще, ніж Kredo Direct.

Хотів спробувати. Буту закривати картки. За 1 тиждень користування картками вашого банку відгуки лише негативні. 3/10.

п.с. забув! В банку немає безкоштовного номера кол-центру! Лише київський міський 044 — … номер та скайп.
OTP Bank
otpbank 23 февраля 2017, 13:54
Доброго дня.
Активація карти проходить лише через банкомат будь-якого банку або через інформаційний центр.

Банкомати ОТП Банку розташовані лише у відділенні ОТП Банку в АТМ зоні. Також, із розташуванням банкоматів мережі АТМосфера Ви можете ознайомитись на сайті за посиланням https://atmosphere.net.ua/ru/publicity_products/16649.htm

З проводу безкоштовного зняття коштів, рекомендуємо уточнити інформацію у співробітників ОТП Банку або в тарифах по Вашому банківському продукту.

Дійсно, безкоштовного номеру інформаційного центру немає, але були розроблені інші безкоштовні способи зв’язку. Наприклад, Ви можете замовити зворотній зв'язок з оператором на сайті ОТП Банку або написати на нашу електронну адресу Call.Operator@otpbank.com.ua, скайп otpbank_inf

Для нас важлива думка наших клієнтів. Якщо у Вас пропозиції по вдосконаленню нашої роботи, будемо дуже вдячні, якщо Ви напишете на нашу електронну адресу.

Гарного Вам дня.

15 февраля 2017, 13:10
А мне банк нравится, перед заказом карты я расспросил про тарифы — меня, с тем какие операции мне нужно проводить, тарифы устроили. Правда я снимаю с любого банкомата по одинаковому тарифу. Но снимаю не так часто.
А по поводу смена пина без банкомата — приват позволяет такое? Я думал, нельзя сменить пин на карте с чипом, не засунув эту карту в банкомат…

Ну и насколько я понял можно в ОТП выполнить просмотр остатка в любом банкомате, когда пин поменяли, просто это не бесплатно. Ну и я карту активировал в отп смарт и смог ней расплачиваться без проблем, банкомат для этого не потребовался.
15 февраля 2017, 13:15
А что за карта голд, где лимитируют количество операций снятия без комиссии?
rusgl
rusgl
15 февраля 2017, 16:20
Перед тем как закрывать карту обеспечьте на ней положительный остаток месяца на 3 абонплаты. Это позволит избежать квестов с закрытием, которые тут в отзывах есть. Если останется лишнее, заберете через кассу.

Курс валют в ОТП Банке

Курс валют в ОТП Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / OTP Bank 💰 / Отзывы о ОТП Банке 📝 / Перейшов сюди з ПриватБанку