Olga2014KHARKIV 8 октября 2021, 13:31
Очень неудобно, что в банкоматах Харькова отсутствуют мелкие банкноты — меньше 50 грн. Причем всех или почти всех банков. В городе сильно не хватает мелких денег — 5, 10, 20 грн. В метро — большое изъятие мелких купюр и монет, а где можно получить или разменять???
8 октября 2021, 15:02
Доброго дня! Дякуємо вам за зворотний зв'язок. В завантаженості банкомату пріоритет надається крупнішим купюрам, оскільки кількість купюр, що може бути завантажено — обмежена, а банк має на меті забезпечити клієнтів обсягом готівки в достатній сумі.
rublenko 8 октября 2021, 1:18
Отделение по адресу: Киев, ул. Пушиной Феодоры, 23/25
Дважды писал заявления на закрытие счетов, 2 года назад и год назад, сейчас смс Вход в веб-банкинг, неверный пароль! КАК закрыть счета, для тупого?
8 октября 2021, 9:26
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, ваше ПІБ та номер телефону нам в приватні повідомлення. Ситуацію перевіримо та надамо зворотний зв'язок.
AlexStar77 7 октября 2021, 19:16
Ильин Владислав Валерьевич номер карты 5167 8032 3124 0974
Федоренко Владимир Андреевич номер карты 4790 7299 3618 3029
якобы помогают в пересчёте пенсий
мошенники, берут оплату за услуги и пропадают
8 октября 2021, 9:25
Доброго дня!
Якщо один із клієнтів банку не виконав договірні зобов'язання (не відправив товар/не надав послуги), рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів. Банк, за запитом правоохоронних органів, надасть всю необхідну інформацію для проведення розслідування.

Залишити звернення рекомендуємо також на сайті кіберполіції: https://cyberpolice.gov.ua/declare/
Ksenia2021 6 октября 2021, 17:53
Здравствуйте! Почему постоянно задерживают выплаты на детей? Финансирование было.
6 октября 2021, 18:12
Доброго дня! Банк не затримує виплати. Після перерахунку коштів відповідною організацією, вони відображаються на балансі рахунку.
kohanetsnina 6 октября 2021, 11:14
Краматорск, Донецкая область. Отделение на ул. Розы Люксамбург, 54.
05.10.2021 с телефона 095−668−74−64 мне позвонил сотрудник банка, который сказал, что если я не пройду идентификацию, мой счет будет заблокирован! Причем какой это у меня счет, он и сам не знал. Было бы конечно смешно, если не было бы так грустно. Дело в том, что уже 2 года подряд я не могу именно закрыть свой счет в Ощадбанке, как ни пытаюсь. Ситуация такая: в январе 2020 года хотела закрыть свой счет на выплату соцвыплат за ненадобностью. Карточку у меня изъяли, задолженность за смс-информирование я заплатила и мне пообещали закрыть счет в течение 3 месяцев. В декабре 2020 года приходит сообщение о задолженности за смс-банкинг. Приезжаю в банк, прохожу идентификацию, плачу задолженность и меня заверяют, что в течение 3 месяцев счет будет закрыт. В марте 2021 года мне приходит сообщение о задолженности за смс-информирование, я опять еду в банк, прохожу идентификацию, пишу заявление, что не против, чтобы 8 копеек с моего счет было зачислено в доходы банка и мне сообщают, что в течение 3 месяцев счет ну уж точно будет закрыт. 05.10.2021 мне звонит какой-то персонаж с телефона 095−668−74−64 (может и мошенник, будьте осторожны!) и говорит, что если я не пройду идентификацию, мой счет будет заблокирован. Теперь вопрос к банку: что нужно сделать, чтобы закрыть счет в Ощаде?
6 октября 2021, 12:55
Доброго дня! Дякуємо за інформацію, ситуацію із закриттям рахунку вже перевіряємо. Після перевірки надамо вам зворотний зв'язок. Стосовно шахрайства, найголовніший момент — не озвучувати шахраєві жодних персональних даних та даних картки. Якщо виникають питання, найкраще з'ясувати їх в контакт-центрі за номером телефону 0-800-210-800 або зателефонувати до відділення за номером, що вказано на офіційному сайті: https://www.oschadbank.ua/ua/map
Ekaterina77777 5 октября 2021, 19:39
Здравствуйте. Клиентом вашего банка является злостный неплательщик алиментов, неоднократно судимый за мошенничество и находящийся под следствием (307 статья) — Колосов Денис Вячеславович, 05.02.1984 гр. Серия и номер паспорта: НЕ 716330.
Номер карты: 5167 8020 1330 6565.
Занимается по всему интернету мошенничеством, а именно собирает денежные средства на похороны своих живых детей, на несуществующую организацию «стоп наркотик», на взятку судьям для оправдательного приговора и обманывает инвалидов и больных людей, обещая им помощь в лечении.
17.07.2021 Надеждой Красножон, которой Колосов Денис обещал помощь в лечении, было переведено 35000 тыс. грн,
19.07.2021 Надеждой Красножон было переведено ещё 15000 тыс.грн.
23.07.2021 Надеждой Красножон так же было переведено 7000 тыс.грн.
Со всей информацией вы можете ознакомиться в заявлении, которое подано в полицию.
03.12.2020 на эту же карту Колосова Дениса, были переведены деньги, которыми он завладел обманным путём, в размере 28500.
Так же Колосов Денис Вячеславович, обманул и меня, обещая договориться со знакомым ему глав. врачом об оказании мне медицинских услуг, 06.04.2021, в 22:13, мною было переведено 4000 тыс.грн.
Пожалуйста, будьте любезны принять меры относительно своего «клиента». Вы как банк обязаны отреагировать на известный факт о мошенничестве и заботиться о безопасности своих клиентов. Тем более на этого мошенника неоднократно поступали жалобы.
Заявление написанное в полицию, а так же скрины о переводе средств, прилагаю.
6 октября 2021, 9:52
Доброго дня! Розслідування випадків шахрайства, а також розшук та затримання злодіїв знаходиться поза юрисдикцією банку. Банк, за запитом правоохоронних органів, надасть всю необхідну інформацію для проведення розслідування та обмеження дій даної особи.
Alexxx333 5 октября 2021, 17:32
Мені треба було перевипустини картку киянина, бо у старої закінчився строк дії. За перевипуск як виявилось, треба сплатити 70 грн якоїсь страховки, яка начебто йде у обовязковому пакеті, і відмовитись від неї не можна.
А усі минулі рази перевипуск був безкоштовний!
Це зараз політика банку — заробляти на інвалидах, чи зловживання менеджера банку?
6 октября 2021, 9:56
Доброго дня! Перевипуск картки на новий термін дії не тарифікується. Перепрошуємо за дану ситуацію. Ми перевіряємо її детальніше та зв'яжемося з вами найближчим часом.
111Oksana 5 октября 2021, 11:48
Голові правління АТ «Ощадбанк»
Наумову Сергію Володимировичу

Факс: (044) 247−85−68
E-mail: contact-centre@oschadbank.ua
Реквізити банку: код банку 300465, код ЄДРПОУ 00032129
ЗВЕРНЕННЯ

Шановне керівництво АТ «Ощадбанк», жителі смт. Бородянка та прилеглих сіл Дружня, Вабля, Нова Гребля, Новий Корогод, Дмитрівка, Озірщина та інші просять не закривати та зберегти відділення ТВБВ № 10026/0797 за адресою вул. Гагаріна б.1 в смт. Бородянка, Київської області.
Хочемо звернути Вашу увагу, що користувачами даного відділення є переважно представники найменш соціально забезпечених верств населення і через це відділення вони отримують пенсії та соціальні виплати, сплачують рахунки за комунальні послуги. Дане відділення знаходиться в зручному розташуванні до прилеглих сіл, так як це район вокзалу і поруч є автобусне сполучення та є можливість доїхати електричкою.
Користувачі даного відділення в основному є пенсійного та передпенсійного віку і тому закриття даного відділення створить їм багато незручностей та додаткових витрат, призведе до соціальної напруги в суспільстві, так як відділення інших банків в їхніх селах відсутні, а центральне відділення «Ощадбанку» по вул. Семашко 2-А, смт. Бородянка є перевантаженим та з великими чергами.
Тож вважаємо, що ПАТ«Ощадбанк", окрім природньої для такої установи функції отримання прибутку, має ще нести певну соціальну місію, а саме знайти спосіб забезпечити людей якісними і зручними, за місцем їх проживання, банківськими послугами.
Тому, звертаємося до Вас з проханням вжити відповідних заходів для недопущення припинення роботи відділення «Ощадбанку» ТВБВ № 10026/0797 за адресою вул. Гагаріна б.1 в смт. Бородянка, Київської області.
Жителі Бородянської ОТГ
(оригінали листа, з підписами жителів, депутатів Бородянської ОТГ відправленіі поштовим відправленням)
5 октября 2021, 14:16
Доброго дня! Дякуємо за ваше звернення, його буде обов'язково розглянуто. Зазначимо, що закриття відділення — завжди вимушений захід. Закриття окремих установ банку здійснюється у виключних випадках, коли після вжиття всіх можливих заходів подолати неприбутковість таких підрозділів не вдається.
0662712957o 4 октября 2021, 13:23
Отделение по адресу: Киев, ул. Срибнокильская, 14-А
Время обеда, указанное на оф. Сайте банка с 14. 00 до 15.00. Пришла в отделение, на бумажке написано время обеда с 13.00 до 14.00. Должна ждать ещё час, и это в будний день, люди ведь тоже работают. Вообще Ощадбанка это жуть, найти терминал вне отделения нереально вообще.
4 октября 2021, 14:39
Доброго дня! Обідня перерва в роботі відділення за адресою м. Київ, вул. Срібнокільська, 14-А — з 13:00 до 14:00. Ця інформація зазначена як у відділенні, так і на офіційному сайті: https://www.oschadbank.ua/map
vovchikvovchik 4 октября 2021, 10:53
В 2020 году у меня умер брат и помощь на похороны в размере примерно 1500 гривен можно было получить только на карту ощадбанка. Отец оформил карту, но деньги не снимал, а на днях хотел снять и оказалось, что с карты пропали около 350 гривен. Как так, вы воруете похоронные деньги? Оператор в отделении сказала, что не знает куда пропали деньги, разбирайтесь сами.
4 октября 2021, 14:22
Доброго дня! Банк може стягувати комісії виключно відповідно до встановлених тарифів, які є публічними:

Рекомендуємо взяти виписку по рахунку та переглянути всі операції та списання комісій. Це можна зробити через Ощад 24/7 або чат-бот: https://www.oschadbank.ua/ua/chat

Зазначимо також, що комісія за обслуговування неактивного рахунку списується, якщо протягом року і більше не проводилось жодного списання та/або зарахування коштів. Вона становить 100 грн/місяць і не зараховується «в мінус».
zankivoleh 3 октября 2021, 17:49
Жахливий банк і додаток. Я вирішив перевести 20 000 грн на карту іншого банку. В вікні переказу була інформація «…в межах єдиного ліміту по рахунку 20 000 грн./міс. — не тарифікується». Звичайний користувач, такий як я, зразу подумає, що сума від 20 000 грн в місяць буде без комісії. Проте після переказу я отримав комісію на 205грн, просто супер. Після дзвінка в підтримку мені сказали, що у мене не така карточка. Тоді у мене питання до банку. Якого ***** ви не повідомляєте користувачів, перед транзакцією, що буде знята сума ***грн після неї. І навіть якщо у мене не той вид карти, то чому мені показують ту інформацію, яка не призначена для мене.
Дякую дорогий ОщадБанк за «прекрасний» сервіс, я заблокую та викину вашу карту в смітник.
4 октября 2021, 10:03
Доброго дня!
Комісія стягується відповідно до діючих тарифів, за якими обслуговується рахунок.

В Ощад 24/7 зазначається комісія для декількох тарифних пакетів «Мій комфорт», «Моя картка», «Дитяча картка». Перевірити ваш тарифний пакет можна в Ощад 24/7, чат-боті або контакт-центрі за номером телефону 0-800-210-800.

В чат-боті існує розділ «Мої тарифи», в якому зібрано тарифи саме за вашим тарифним пакетом: https://oschadbank.ua/ua/chat
Kipish33 1 октября 2021, 20:52
Отделение по адресу: Киев, ул. Симиренко, 17-А
У меня сегодня хотели с кредитной карточки перевести деньги. Оператор заблокировал, карточку. Это я уже вторую карточку поменял. Оператор сказал, что нужно менять снова. Вопрос Безопасности.Сколько раз менять? Пароли не кто не знал. Получал карточку в одном и тот жем отделением. Может в банке сливают инф.клиента.Пол года назад кинули меня. Заявление в полиции есть.
4 октября 2021, 9:44
Доброго дня! Якщо по карті була спроба провести операцію третьою особою, отже дані картки скомпроментовано. Таким чином, продовжувати нею користуватись — небезпечно для ваших коштів.

Для того, аби виключити випадки шахрайства, заборонено передавати третім особам картку або її дані — повний номер картки, термін дії та CVV-код, а для розрахунку в Інтернеті рекомендуємо використовувати реквізити віртуальної картки. Будь ласка, будьте уважні.
ValeryN 1 октября 2021, 16:12
Отделение по адресу: Сумы, ул. Петропавловская, 53
Сьогодні в першій половині робочого дня, я зайшов у це відділення, для обміну монет — гривень старого зразка та монет по 25 копійок, монети гривні обміняли, а от на рахунок 25 копійок, отримав некомпетентну з посмішкою на обличчі, категоричну відповідь, що їх більше не обмінюють, на моє зауваження про дзвінок до гарячої лінії Ощадбанку, відповіли — дзвоніть, а на зауваження про постанову Національного банку України, була дана відповідь у грубій формі — що б я розповідав це своїй жінці.
Розберіться зі своїм персоналом, особливо на касі, нехай вчать і виконують постанови Національного банку України.

1 октября 2021, 16:34
Доброго дня! Дозвольте перепросити за дану ситуацію, з працівниками відділення буде проведено роз'яснювальну роботу.

Напишіть нам, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону для надання зворотного зв'язку. Наперед вдячні.
ElenaIvanova17 30 сентября 2021, 22:40
Недавно была найдена мной карта Ощадбанка другого человека, я звоню на горячую линию банка, чтобы заблокировать ее. У меня спросили ФИО, я сказала, потом спросили телефон, я уточнила для каких целей. Ответ оператора меня просто убыл: «мы передадим ваш контактный номер телефона и ваши данные владельцу карты, он с вами свяжется, вы договоритесь о встречи и отдадите ему карту» У меня даже не спросили, за или против я о передаче моих данных третьему лицу, после чего я отказалась и оператор настоятельно порекомендовал занести карту в любое отделение Ощадбанка. Нет слов…
1 октября 2021, 9:38
Доброго дня! Так, оператор справді може уточнити дану інформацію, проте вона аж ніяк не є обов'язковою. Якщо особа не має бажання представлятись і називати номер телефону, це не вимагається.
Many19 29 сентября 2021, 23:25
Переказала синові на київстар гроші, а вони не прийшли на рахунок, також поповнила інтернет, знову гроші не надійшли чому? А гроші списали з рахунку, як це так? Це вперше, ще такого не було.
30 сентября 2021, 9:30
Доброго дня! Термін виконання операції — до трьох банківських днів. Як правило, платежі проходять значно швидше. Слідкувати за статусом операції ви можете в Ощад 24/7 в розділі «Історія операцій».
Shtein 28 сентября 2021, 18:55
Скажіть будь ласка від якої логіки треба відштовхуватися щоб в місті закрити одне з двох наявних відділень, вже двох, бо не так давно вже закрили ще одне?Є здоровий глузд залишити одне діюче відділення на місто з населенням 15 тис.+ всі оточуючі села? Навіщо таке робити??? Ви уявляєте які черги будуть? Це «треш» панове.
Мова йде про відділення 10026/0797
вул. Гагаріна, буд. 1, м.Бородянка.
Після його закриття пропоную вам постояти разом з людьми в чергах. Все для людей, реформи в дії.
29 сентября 2021, 9:37
Доброго дня! Керівництво банку постійно здійснює аналіз діяльності підпорядкованих установ, за результатами якого в разі необхідності вживає заходів фінансового оздоровлення проблемних установ, у тому числі з залученням органів місцевої влади та громади. При відсутності протягом визначеного періоду позитивних тенденцій у діяльності таких установ керівництву АТ «Ощадбанк» надаються пропозиції про їх закриття. При цьому особові рахунки вкладників передаються до найближчої установи АТ «Ощадбанк». Слід також зауважити, що поліпшення результатів діяльності установ банку значною мірою залежить від кількості та обсягів прийнятих від мешканців платежів, відкритих рахунків та здійснення інших банківських операцій. Тому закриття окремих установ банку здійснюється у виключних випадках, коли після вжиття всіх можливих заходів подолати неприбутковість таких підрозділів не вдається.

Хотіли б звернути увагу на зручність дистанційних каналів обслуговування. За допомогою Ощад 24/7 платежі та перекази можна здійснювати не виходячи з дому, а комісія — мінімальна, або ж взагалі відсутня. Інструкція по проведенню платежів через Ощад 24/7: https://youtu.be/HqGvevyVi2M

Контролювати стан рахунку можна також через чат-бот
https://www.oschadbank.ua/ua/chat. Отримати консультацію за вашим рахунком ви можете в будь-який період доби через контакт-центр за номером телефону 0-800-210-800.

Користуючись альтернативними каналами ви дбаєте про безпеку, свою та своїх рідних, а також маєте можливість заощаджувати власний час та кошти на комісії. Якщо виникають питання при користуванні будь-яким із сервісів, звертайтесь, будь ласка. Ми будемо раді допомогти.
Ozonn 28 сентября 2021, 11:15
Отделение по адресу: Киев, ул. Раисы Окипной, 8
Некомпетентність працівників, відсутнє детальне інформування стосовно кредитних ліній з усіма відсотковими ставками, прохання
(побажання) клієнтів не враховуються, не виконуються (було підвищено кредитний ліміт без моєї згоди-відповідь отримала пост фактом-в договорі це вказано маленькими літерами, на питання яка відсоткова ставка-відповіді не отримала, прохання знизити кредитний ліміт-було відхилено). Після такої якості обслуговування — співпрацю з банком не хочеться продовжувати!
28 сентября 2021, 11:31
Доброго дня! Хотіли б перевірити якість консультації більш детально та виправити ситуацію. Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Будемо вам дуже вдячні.

З повагою, команда Ощадбанку.
dimadashamarina 27 сентября 2021, 15:18
Приватним виконавцем було закрито впровадження, заказники листом надіслано до головного відділення Ощадбанку, лист отримано. Арешту банк не знімає. Ні у відділенні, ні на гарячій лінії відповіді не мають. Бардак. Працівники не компетентні. Банк миттєво тільки арештовує рахунки, а знімає тижнями, а кому і місяцями.
27 сентября 2021, 15:33
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, в особисті повідомлення ваше ПІБ та номер ІПН. Ситуацію зі зняттям арешту перевіримо.
Kava24170711 27 сентября 2021, 13:36
27 сентября 2021, 14:05
Yurkesh70 25 сентября 2021, 19:35
Пару лет назад начал пользоваться МОБИЛЬНЫМИ СБЕРЕЖЕНИЯМИ. Все вроде удобно было, захотел перевел, не хватает вывел… Процент был 0,5. Через несколько месяцев процент по сбережениям показался банку уж очень большим и решили они его так сказать уменьшить, правда предупредили об этом, и стал он 0.05. Все бы ничего, ладно будем пользоваться так … Но сегодня обнаружил, что чем больше переводишь на мобильные сбережения тем оказывается меньший процент начисляется… В моем случае не вникал конкретно, но с увеличением суммы на моб. сбережениях путем сравнения смс о начисленных процентах с большим удивлением обнаружил уменьшение суммы начисления. При всем при этом банк теперь даже не затрудняет себя информированием клиента об очередном снижении или, что там у них происходит… Пользуюсь услугами банка по необходимости. Выводы сделаны, средства будут выведены в ближайшее время.
27 сентября 2021, 10:06
Доброго дня! Змін в механізмі нарахування відсотків за послугою «Мобільні заощадження» не відбувалось. Відсоткова ставка на сьогодні становить 5% річних в гривні, 0,05% річних в доларах США та 0,01% річних в Євро. Сума відсотків залежить від суми вкладу — чим більша сума, тим відповідно більша сума відсотків.

Нарахування відсотків здійснюється за фактичну кількість днів в періоді, з урахуванням вихідних днів, щомісячно в день здійснення білінгу. Не враховується день зарахування коштів на рахунок «Мобільні заощадження» і день переказу коштів з «Мобільних заощаджень».
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝