Nikolay74 7 февраля 2022, 19:28
Здравствуйте.

Как клиент данного отделения наблюдаю не впервые осыпанную штукарку вперемешку с цементом на крыльце отделения банка по адресу: г. Днепр, пр-т Дмитрия Яворницкого, 83.
Видно, что разрушается цементный пол балкона 2-го этажа жилого дома, в котором находится отделение Ощадбанка. Балкон находится как раз над крыльцом отделения.

Прошу решить данный вопрос руководство банка, возможно, привлечь жильцов дома, ОСББ, пока кто-то из посетителей или сотрудников не пострадал от частичного или полного обрушения балкона из-за ветхости.

Хотел добавить фото, но не нашел такой функции на сайте.
8 февраля 2022, 9:27
Добрий день! Дуже вдячні вам за уважність. Передаємо цю інформацію для аналізу ситуації.
Nataliia22 7 февраля 2022, 16:06
Отделение по адресу: Киев, ул. Маршала Тимошенко, 12
Здравствуйте. Обратилась в отделение Ощадбанк на ул. Тимошенко. 12 с просьбой закрыть кредитную карту, которая даже не активировалась. В очереди просидела больше часа, когда в порядке очереди подошла к менеджеру, она сказала, что меня не может обслужить, мне нужно перейти в соседний кабинет к другому менеджеру, в соседнем кабинете я провела ещё около 30 минут в ожидании. Наконец Биндюженко Богдан Юрьевич неспеша соизволил меня принять и выдал: «Вы возмущаетесь, что долго происходит обслуживание, поэтому я сказал, чтоб вас там не принимали, чтоб вы ещё посидели». Это вообще как? За гранью. При этом Биндюженко спокойно ходит по банку без маски, ведёт приём без маски и надел её только после нескольких моих замечаний. Дальше какой-то цирк абсурда. Он все делал, чтоб не обслужить меня, показывая свое превосходство. За то, что у меня в наличии не оказалось пластика, требовал заплатить 30грн. Я отказалась т. к впервые слышу о таком, на горячей линии Ощадбанка про оплату в 30 грн. тоже не слышали. Я отказалась платить, он отказался что-либо делать. Я потратила около двух часов времени на непонятно что. Такого издевательства не было ни в одном банке. После этого ужаса, я зашла в другое отделение и девочка за 10 минут, без проблем решила мой вопрос, за что я ей очень благодарна. Прошу обратить внимание на поведение, компетентность, отношение к клиентам банка Биндюженко Б. Ю. После моего ухода, он продолжает обслуживать людей без маски. Законы для него не писаны.
8 февраля 2022, 9:19
Доброго дня! Перевіряємо всі деталі ситуації. Найближчим часом надамо зворотний зв'язок.
Fixoil 7 февраля 2022, 12:51
Отделение по адресу: Киев, ул. Льва Толстого, 23
Ощадбанк. Обмен валют. Киев. Льва Толстого 23. На улице одни цифры, возле кассы другие. Я говорю что у вас на улице совершенно другой курс. В ответ получаю, что не успели поменять. При этом в отделении ни одного человека нет.
Еду через несколько часов мимо и висит тот же курс который они не успели поменять)). В общем обман. Лишь бы заманить человека. А вдруг согласится поменять по ихнему курсу.
7 февраля 2022, 14:56
Доброго дня! Перепрошуємо за ситуації, її обов'язково перевіримо. Звірити курс можна також на офіційному сайті банку: https://www.oschadbank.ua/ua
IgorMark 6 февраля 2022, 14:05
Кілька років користуюся кредиткою Мій комфорт ощадбанку (38% річних). На початку грудня двічі по вайберу прийшло повідомлення про можливість заміни на вигідніший кредит (виявилося в їхню сторону). Я зайшов у відділення і одразу був прийнятий менеджером, яка запропонувала закрити кредит Мій комфорт кредитом Кеш. Пояснювала, що по кредиту Кеш я буду сплачувати менші відсотки. Я повірив їй і погодився. Менеджер швидко провела всі операції з кредитними картками, роздрукувала договори і дала на підпис, я підписав, подякував і пішов, не взявши свій договір. Через кілька днів я забрав картку Кеш. При першій оплаті відсотки по Кеш Кредиту виявилися дійсно меншими, але на вайбер прийшло повідомлення про неможливість зняття більшої суми по кредиту з зарплатної картки. Я запідозрив щось не те і пішов у відділення банку, моєї менеджер не було на роботі, мене прийняла інша, відкрила мій кредит і була здивована малими відсотками. Передзвонила до моєї менеджерки, а вона сказала що все нормально, і на моє питання, яку суму я маю зарахувати на картку Кеш, сказала, що меншу і запевнила мене, що все добре. Я і заспокоївся, навіть забув про договір, якого не маю на руках.

Повернувся я до реальності, коли друга оплата відсотків пришла в два рази більша, ніж по кредитці Мій комфорт. Аж тепер я прочитав на сайті банку про кредит Кешем (виявляється 56%). Я вчора швиденько у відділення, моєї менеджерки нема, мене прийняла ще інша, сказала не дуже розуміється на моєму кредиті. Я запропонував їй подзвонити до моєї менеджерки, але всі працівники відділення говорили, що звязку з нею немає, і вони не знають, коли вона вийде на роботу (звісно я їм не повірив, думаю вона скривається від клієнтів банку). На моє запитання, як вирішити цю проблему, всі вони дружно запропонували мені закрити кредит Кешем і анулювати договір. Мені прийдеться так зробити (втрата грошей порівняно з кредитом Мій комфорт 10% — це за півтора місяця). Я сказав, що скарги заяви я все-таки відправлю. Сьогодні зранку мені позвонила менеджерка, стала переконувати в плюсах Кеш, я не захотів слухати її брехню, Запитав тільки, чому не маю договору на руках, відповіла, що забула мені дати і поставила в якусь папку.

Не вірте менеджерам ощаду на слово. Я по великому рахунку сам винен (кінець року, на роботі аврал, не мав часу). Не повторюйте моєї помилки і не втрачайте гроші на рівному місці. Буду закривати всі свої рахунки в цьому банку і ніякої співпраці з цими аферистами.
Зворотнього звязку з банком онлайн немає. Телефон гарячої лінії знущається (неможливо дочекатися спеціаліста дві години).
7 февраля 2022, 9:58
Доброго дня! Договір не обов'язково мати в поперовому вигляді, він розміщений на офіційному сайті банку: https://www.oschadbank.ua/credit/cash

Для уникнення непорозумінь, рекомендуємо ознайомитись з договором та основними умовами надання кредиту, а особливо річною відсотковою ставкою.
AnatolyWolyansk 6 февраля 2022, 11:25
Доброго дня!
В даний час являюсь пенсіонером. Оскільки ПФУ перераховує пенсію тільки на рахунок Ощадбанку, оформив відповідну картку. Також по раніше оформленому кредиту в Ощадбанку в мене була заборгованість, внаслідок чого банком було подано позов до суду, який було задоволено і рішення суду вступило в законну силу. Дане рішення я не оскаржував так як з ним згоден. До 05.02.2022 р. я мав отримати пенсію майже за 2 місяці, однак кошти на картку так і не надійшли. Увійшовши через веб-банкінг в особистий кабінет я побачив, що пенсійні кошти були списані в рахунок заборгованості по кредиту. В даний час я залишився без засобів для існування і цілий місяць (до 5.03.2022р.) не маю на що жити і сплачувати комунальну плату. На якій підставі з мого рахунку було списано кошти? (відповідь на кшталт «Це не ми, це система робить автоматично» не приймається). Виходить виконавча служба зі свого боку буде забирати, а банк зі свого? Це що за безпрєдєл? Чи може Ощадбанк таким чином заробляє на оплату штрафу, який дав антимонопольний комітет? Очікую пояснень, в іншому разі звертатимусь до суду з позовом в т. ч. про відшкодування моральної шкоди
7 февраля 2022, 9:42
Доброго дня! Банк може списати кошти у випадку наяності простроченої заборгованості перед банком, або платіжної вимоги від виконавчої служби. У відділенні банку ви можете отримати всю інформацію щодо даного списання.
LidaTropanets 5 февраля 2022, 21:29
Добрый вечер. Обращается к Вам из города Николаев Тропанец Лидия. Для входа в портал для получения сертифаката по вакцинации и 1000 грн Зеленского для моей бабушке Пестряк Светлане я использовала систему НБУ Bank ID. Мы не можем авторизировать её личный кабинет из-за какого-то сбоя в системе, который вы обещали решить ещё 13.12. 2021.Приходило такое сообщение: Виникла помилка під час ідентифікації за BankID.
Код помилки: 400. Опис помилки: Відсутній сертифікат на апаратному носії ключів ({«state«:»err»,«error«:»invalid_cert»,«error_description«:»Відсутній сертифікат на апаратному носії ключів»,«memberId«:»0003212901»}). Зверніться до Вашого банку. Я жду пояснений и решения, как нам быть.
7 февраля 2022, 10:01
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Перевіримо ситуацію предметно.
1975m 4 февраля 2022, 17:47
Отделение по адресу: Одесса, ул. Ицхака Рабина, 25
Чисто и уютно. Очень вежливые касиры. Всегда помогают и обьясняют. Не первый раз там оплачиваю платежи. Видела, как они работают с бабушками, вежливо все обьясняют, помогают, терпеливо слушают. Приятно наблюдать за работой этих людей.
7 февраля 2022, 9:32
Доброго дня! Дякуємо вам за зворотний зв'язок, він дуже важливий ❤️
Минфин
Ответ администратора
6 февраля 2022, 11:24
Отзыв не засчитан (на 06.02.2022).
Alesa1 4 февраля 2022, 16:40
Приветствую всех, кто читает мой отзыв! 21 января этого года (2022г) снимала деньги в банкомате Восток т.к он находится рядом с карты Ощадбанка. Так вот произошла техническая ошибка, видимо, и банкомат не дал мне 1000 грн. Но Ощадбанк успешно их снял. Обратилась сразу на горячую линию и после выходных в отделение Ощадбанка с письменным заявлением. Заявление приняли. Руководитель отделения сразу сказала «ой это очень всё долго, Вы же не в нашем банке снимали эти деньги». Лицо сделала как будто к ней домой пришли и дальше «идите ждите менеджера». В общем после моего заявления менеджер — 30 рабочих дней будет идти расследование… Так вот если считать, то на данный момент прошло 10 рабочих дней. Я туда звонила — сказать никто ничего не может, ждите и это всё. Так вот " Ощадбанк «к Вам вопрос Вы что серьёзно будете рассматривать заявление 30 рабочих дней??? Моя ли вина в том, что банкомат видете ли тех перерыв себе устроил ??? Инкассация этого банкомата была, как минимум дважды!!! В чем дело??? Я что деньги в другом государстве снимала? Как Вы вообще можете говорить про 30 рабочих дней??? И уверенно идти именно к 30 Ти рабочим дням ??? А может это была всего на карте одна тысяча гривен и Всё… У человека больше никаких денег нет! И что теперь ждать 30 рабочих дней??? Вы издеваетесь?
7 февраля 2022, 9:31
Доброго дня! Тривалий термін претензійного циклу пов'язаний саме з тим, що операція здійснювалась в банкоматі іншого банку. Якщо подібна ситуація виникла в банкоматі Ощадбанку, кошти повертаються одразу після інкасації банкомату. Якщо це інший банк, відбувається оскарження операції через міжнародну платіжну систему (Visa або Mastercard).
YakovVir 4 февраля 2022, 13:12
Видали мені картку яка одночасно є пенсійне посвідчення. Забаж підключити її до гугл пей. Пише що з цією карткою це не можливо. Що робити? Я хоч і пенсіонер але теж хочу мати собі цифровізацію.
4 февраля 2022, 14:45
Доброго дня! Зателефонуйте, будь ласка, до контакт-центру за номером телефону 0800210800 для предметної перевірки ситуації по карті. На сайті банку можна залишити запит на послугу зворотного дзвінка: https://www.oschadbank.ua/zvorotnij-zvazok
Oii 3 февраля 2022, 22:50
Срок моей карты киевлянина истекал 01/22. 5/01.22 я получила СМС где меня уведомляли что срок карты автоматически продлен до 01/27. Я перезвонила в банк, уточнила не надо ли мне перевыпускать карту, продлевать льготы по карте. Оператор уведомила меня что все хорошо. А сегодня, когда мне пришлось воспользоваться картой в транспорте оказалось что она не работает. Я обратилась в телефонную службу поддержки. Операторы работают плохо, ничего толком объяснять не хотят. На любой вопрос отвечают — идите в отделение и выясняйте. Зачем они тогда вообще нужны? Со скандалом удалось выяснить, что оказывается мой счёт заблокирован за то что я им не пользовалась. А я им и не пользовалась как счётом, я пользовалась этой картой только как проездным билетом. И в дальнейшем не собираюсь в этом банке держать свою пенсию. Я вообще не понимаю почему меня обязывают открывать карту киевлянина именно в этом банке. Почему мой счёт закрыли и заблокировали карту без предупреждения? Почему по телефону заказать новую карту нельзя? Почему оператор не желает предоставить адрес ближайшего отделения? Хотела оставить жалобу на работу банка через оператора, отказался фиксировать жалобу.
4 февраля 2022, 14:56
Доброго дня!

Ретельно перевіримо надану вам консультацію в контакт-центрі та надамо зворотний зв'язок.

Окрім проїзного квитка, Картка Киянина має безліч додаткових можливостей. Ви можете знімати кошти без комісії у будь-якому банкоматі, розраховуватись в магазинах безпечно та без готівки, заощаджувати та цілодобово контролювати стан вашого рахунку. Про все готові розповісти і пояснити ;)
0677399278 3 февраля 2022, 22:30
03.02 наманалися перерахувати ко7ти на картку ощад. Спочатку співробітник банку відмовлялася «бо не знає як це робиться». Не змогла дізнатись по картці UA. В результаті кошти зарахувала на інший рахунок. З 13.30 до 17.15 я провела час в ощаді, щоб отримати ці кошти. В ощаді я отримую зар.плату більше 20 років. Чому працівники банку не цінують своїх клієнтів?
4 февраля 2022, 14:38
Доброго дня! Пишемо вам в приватні повідомлення для уточнення.
Furdyk 3 февраля 2022, 21:39
При розрахунку картою до 500 грн пін код не потрібний. Сьогодні стороні особа викрала мою картку за 13 хвилин здійснила 19 платіжних операцій на вагому суму грошей. У банку повідомили, що можуть мені лише видати нову таку ж картку, якою можна розраховуватись будь кому. За зняття залишку грошей через касу зняли комісію
4 февраля 2022, 14:36
Доброго дня! Втрата картки справді несе за собою фінансові ризики. Саме тому ми рекомендуємо якомога швидше заблокувати картку, коли було виявлено її відсутність. Це можна зробити в Ощад 24/7 або контакт-центрі за номером телефону 0800210800.

Сума операції, при проведенні якої запитується пін-код, залежить від налаштувань торгового терміналу, а не від картки чи банку.

В даному випадку рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів з відповідною заявою для проведення розслідування за фактом шахрайства.
Golovn 3 февраля 2022, 19:40
3 лютого 2022 року привіз 77 річну маму поміняти картку. О 12.55 (за 5 хв до обідньої перерви, яка за графіком роботи триває з 13:00 до 14:00) звернувся до єдиної в залі працівниці і коротко пояснив ситуацію — проїхав 65 км, щоб привезти маму, яка ледве ходить з паличкою. Попросив на хвилину-дві затриматись поки мама з машини дійде до відділення. Отримав категоричну відмову — графік, обід, власні плани… Ніби все зрозуміло. В результаті чого чекали завершення обідньої перерви під зачиненими дверима відділення, де жодного стільця не було. Працівниця (без бейджа) з’явилась на робочому місці о 14:20 (замість 14:00). Я запитав чи не хоче вона вибачитись. На що вона відповіла, що «нікому нічого не винна і вибачатись їй ні за що». 3 хв і карту поміняла.
Мало того, що маломобільні люди в селах страждають від насильного введення карткових рахунків за повної відсутності відповідної інфрастуктури і недолугих правил обслуговування (картку на пошту можна надіслати, як це і роблять в деяких країнах), то вони мають терпіти хамство працівників, які неналежним чином виконують свої службові обов’язки.
4 февраля 2022, 14:01
Доброго дня! Перепрошуємо за дану ситуацію, вже перевіряємо всі деталі для уникнення подібних випадків. У разі підтвердження інформації, будуть застосовані дисциплінарні заходи до працівника. Дуже вдячні вам за зворотний зв'язок.
0987654321ooo 3 февраля 2022, 15:32
Не пользовался картой 14 — 18 дней надо было осуществить транзакцию в интернете 6 грн все было нормально, но только как мне надо было осуществить транзакцию на 135 грн мне написало транзакция не осуществлена захожу в ощад 24 мне пишет тимчасово заблокованні гроші 120 на следующий день еще пишет тимчасово заблокованні гроші но толтко уже 130 грн помогите.
3 февраля 2022, 16:37
Доброго дня! Тимчасово заблоковані кошти — сума, що блокується на час виконання операції.

Наприклад, вам перерахували 120 грн. Запит на поповнення вашої картки надійшов успішно, і тому в Ощад 24/7 ви бачите на балансі цю суму. Проте якщо сама операція ще знаходиться в процесі обробки, сума цієї операції відображається як «тимчасово заблокована». Таким чином, коли обробка операції буде завершена, сума вже не буде відображатись як тимчасово заблокована. Максимальний термін обробки — три робочі дні.

Рекомендуємо використовувати кошти після завершення обробки операції.
Онищенко Тетяна 3 февраля 2022, 7:06
Отделение по адресу: Киев, пл. Спортивная, 1-А
02.02.2022 намагалася закрити рахунки у відділенні на вул. Спортивна 1, Київ (трц Гулівер). Доречі це ьув вже мій другий похід у банк бо 01.02. я просто не дочекалася своєї черги.
Почалося все з того що співробітник банку, чомусь наполіг на активації всїх карток які я заблокувала попередньо через додаток. Питання: нащо активувати картки якщо я хочу закрити рахунки? За це я заплатила 40 грн., ощад24 автоматично списує за активацію. Потім потрібно було активувати кредитку, начебто для закриття рахунку. Спочатку працівник казала що потрібно щоб пройшли сутки після активації, а потім ми зможемо закрити кредитний рахунок. Ми зняли триста грн. Потім поклали назад і вона онулювали и заблокувала рахунок (не закрила). Питання знову: нащо активувати картку щоб закрити рахунок?
На моє прохання видати мені довідку про відсутність заборгованості і що всі мої рахунки закриті, отримала відповідь — «приходьте завтра у мене зараз вже обід, після обіду зустріч. І взагалі щоб отримати довідку треба писати заяву…» і т.д. і т.п. Коштує довідка 150 грн.
І ще — фактичне закриття рахунків буде через 3 місяці. Питання це помилка співробітника чи така несемітниця ощаду?
03.02. піду вже 3й раз у банк вже за довідкою.
Так закриття рахунку у ощаді у мене зайняло 3 дні, і не факт що не більше.
Інші банки закривають рахунки за 5хв. тел. розмови і на ел.адресу висилають довідку (безкоштовно).
Жах! Не ходіть у цей банк. Ніколи.
3 февраля 2022, 10:11
Доброго дня! Блокувати картку перед закриттям рахунку не обов'язково, оскільки картка закривається разом із рахунком при закритті. Хотіли б перевірити ситуацію детальніше. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Дякуємо!
Оплачивал коммуналку за свет как фоп в отделении на кассе, в этот же день позвонили сказали что деньги вернулись в банк и нужно забрать, по приходу в банк узнал что ЭДРПОУ в реквизитах ввели неправильно, даже не одну цифру, а ВСЕ восемь перепутали!!!
Оплачивал физически в отделении я, но плательщиком поставил не себя, а как было в реквизитах (этот момент у кассира я уточнял на кассе), а человека у которого арендую помещение и на кого приходит коммуналка.
В итоге деньги не могу забрать с банка по вине сотрудника.
На мой вопрос: и как мне получить деньги обратно, если не знаю где находится арендодатель и не смогу принести в отделение его паспортные данные?
Её ответ: Никак! И занавес опускается от ответа
В итоге за ошибки сотрудников своими деньгами должен платить я!
Да и отношение такое будто я что-то кому-то должен)
3 февраля 2022, 10:01
Доброго дня! Важлива частина провдення платежу — перевірка реквізитів. Для того, щоб виключити будь-які непорозуміння, перед підтвердженням платежу підписом, необхідно перевірити правильність реквізитів.

В даному випадку повернення коштів можливе особі, яка була ідентифікована як відправник платежу.
Александр Луц 2 февраля 2022, 18:06
Хотел зайти в отделение на Мира 13 (Киев), поменять в кассе доллары на гривны, на часах 17.53, но путь мне преградила женщина, сказала что уже все закрыто и ничего никто делать уже не будет и для пущей убедительности сказала что «программа» висит, вот такими категориями оперируют «профессионалы» банка. Разруха одним словом, никакой профессиональности и обычной клиентоориентированной этики в адрес клиента банка.
3 февраля 2022, 9:46
Доброго дня! Перепрошуємо за дану ситуацію, її вже перевіряємо для уникнення подібних випадків в майбутньому. Вдячні вам за сигнал.
Лилия Фиренза 2 февраля 2022, 16:10
Оплачивала первый раз счёт за газ, ввела в поиск горгаз. Спросил лицевой, всё подтянул. Оплата успешная, все ок. 1.02 смотрю в личном кабинете сколько платить, а там долг. Я в гор газ с квитанцией. На что мне сказали что банк не туда положил деньги. Звоню в банк, консультант мне посоветовал написать заявление в отделении что бы искали платёж. И если банк посчитает что он не туда положил, деньги вернут. А если посчитает что туда, не вернут. Искать куда они положили деньги они будут 2 недели, за это время меня отключат за долги от газа. Спасибо ощад 24/7 больше я через вас платить не буду!!!
2 февраля 2022, 16:31
Доброго дня! Банк перераховує кошти чітко за реквізитами, що вказує організація, і в Ощад 24/7 ці дані завжди актуальні. За необхідності, ви можете написати заяву на розшук платежу, але ми рекомендуємо ще раз звернутися до організації, аби детально перевірити надходження коштів.
oksana1012 2 февраля 2022, 14:20
Отделение по адресу: Львов, ул. Сечевых Стрельцов, 9
Я 20 грудня 2021 відкрила картку е-підтримки в ощадбанку, проте станом на сьогоднішній день кошти не надійшли. Я телефонувала на гарячу лінію і зверталася у відділення банку м. Львів вул. Січових стрільців 9, проте не отримала відповіді чому кошти не надійшли. В ощад24 бачу що картка активна, але залишок коштів 0 грн. Прошу допомоги отримати кошти.
2 февраля 2022, 16:21
Доброго дня! Банк не затримує виплату. Як тільки кошти перераховує відповідна організація, вони відображаються на балансі рахунку.
01.02.22 — зашёл в отделение Ощадбанка по ул. Шербаковского 37А, Киев, 04111. После проведения операции получил на руки деньги. Как оказалось позже, все купюры были ветхие и порванные, а некоторые с оторванными фрагментами. Но самое отвратительное, что от банкнот шёл невыносимо ужасный сморид.
2 февраля 2022, 10:23
Доброго дня! Валютні операції в банку здійснюються банкнотами, що відповідають ознакам платіжності, що визначені Постановою НБУ від 02.01.2019 р. №1. За наявності будь-яких сумнівів, ви можете скасувати операцію до її підтвердження та відмовитись від отримання саме цих купюр.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝