Anna43 27 мая 2011, 16:10
Раньше относилась к этому банку нейтрально, но вот сегодня зашла заплатить налог. Отстояла километровую очередь, после чего в 16:55 (объективные данные с разницей максимум в минуту у всех, кто стоял в очереди)на клиентов начали самым настоящим образом орать и выгонять чуть ли не силой! Ладно я, ладно мужчина, стоявший в очереди последним, но как(???) можно выталкивать за дверь бабушку, пришедшую заплатить коммунальные услуги — я не знаю. Сделала для себя вывод, что у сотрудников отделения по ул. Парамонова,8 в г. Запорожье отсутствует не только сердце, но и ум — ведь сегодня у них стало на 3 клиента меньше (не думаю, что кто-то из плативших захочет получить хамство за свои же деньги еще раз.
slavuta1103 18 мая 2011, 9:50
ВАТ „Ощадбанк пропонує кредитування фізичних осіб на купівлю траснпортних засобів, що перебували в користуванні… на сайті www.oschadnybank.com...hysical/loans/old_car.html.php
У відділеннях(Сумська обл) заперечують цю інформацію, тобто кредит не дають.
Albusya1 17 мая 2011, 22:40
Ощадбанк-это самый нищий банк Украины.И зарплата у них тоже, по ходу, мизерная.Поэтому и работает там малограмотный персонал (с рынка). А начальство у них вообще «супер».Люди я уже жаловалась в Крымское управление… толку мало.Все поставлено на самотек, тебе улыбаются, обещают наладить работу, а выйдешь за дверь-они включают «шансон» и про все обещания забывают.Поменяла банк-и рада.Вам тоже советую.
Mariyka 11 мая 2011, 15:51
Хорошо бы этот банк привлечь к ответсвенности.За то что в одно мгновение сняты деньги с карточек клиентов Обворовали человек 60.Или этот банк не имеет защиты или нас как лохов обворовало государство в очередной раз.
Albusya 11 мая 2011, 10:54
Это не сервис а просто бред сумасшедших!!! у меня не найдется слов, чтоб выразить все свое недовольство!!! не персонал, а хамское необразованное зверье, которое не имеет никакого понятия об уважении и о своей работе!!! это был последний мой визит в эту багодельню, мало того раскажу всем знакомым!
robbedclient 9 мая 2011, 12:41
где то глубоко в душе сидела мысль, что это государственный банк и деньги всетаки отдадут людям.Ведь это произошло на 200% по вине банка, может быть даже при его перосредсвенной помощи.Почему же такое ценичное отношение к обворованным клиентам??? Люди!!! Задумайтель! Кто у Власти.кто имеет банки и кто И М Е Е Т нас!!!
Client 8 мая 2011, 13:23
Интересно, думает ли руководство Ощадбанка о репутации своего банка если до сих пор не вернули деньги украденные с карточек еще 4-8 марта у клиентов г. Антрацит. Людей просто «кинули как последних ...» кормят их только обещаниями, люди не повторяйте ошибок этих обманутых клиентов, если Вам дороги ваши деньги!!!
nikolay1959 7 мая 2011, 14:23
Я военный пенсионер.Пенсию получаю в Ощадбанке с 2000 года. По моим наблюдениям банк экономит на своих сотрудниках.В филиалах банка сейчас работают с клиентами не более двух сотрудников. Создаются постоянные очереди.В филиале 3114077 у меня открыт депозит с 2009года. Вчера его переоформлял. Сотрудники банка из- за отсутствия у них в филиале ксерокса заставили меня бегать по городу снимать копии моих документов. Если банку нужны копии моих документов, то пусть он их делает у себя на месте и не издевается над клиентами. Всех перевели на карточки, но на весь г. Стаханов всего 3 банкомата. Действительно остался совковый подход к обслуживанию клиентов. Директор Михайлова И. не смотря на длительный стаж работы в банке не спешит улучшать работу с клиентами банка.
DVI88 4 мая 2011, 19:34
А яким іншим способом можна зареєструватися на очерідь до виплат?
николай васильевич 29 апреля 2011, 18:38
Дозвонился в Контакт-Центр в течении правда трех дней
Спасибо не обманули
Klabro63 11 апреля 2011, 12:09
Насчет обслуживания ничего плохого сказать не могу, это смотря где, в Ждановке обслуживают нормально, все обьяснят.А так, семья не без урода, везде попадаются скандальные…
Elenafrunze 28 декабря 2010, 14:26
Приношу свои извинения Лукашенко Т.Г., т.к в своей статьях незаслуженно обвинила ее в хищении государственных денежных средств, предназначенных для выплаты заработной платы сотрудникам Ощадбанка, потому, что данные обвинения являлись моим предположением.
Харьковская Елена
Elenafrunze 29 октября 2010, 12:51
Я, працюючи касир-контролером відділення №5449/024 «Ощадбанку», де завідуючою є Лукашенко Т. Г., була змушена розірвати трудовий договір за власним бажанням(ст.38 КЗпП), тому що управляюча неодноразово, грубо порушувала законодавство про працю, а саме:
1. Згідно ст. 56 КЗпП(останній абзац), робота в умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників, а в ст.2 КЗпП сказано, що працівник має право на одержання роботи з оплатою праці не нижче встановленого державою мінімального розміру.
Згідно ст.95 КЗпП України, мінімальна зарплата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України. Мінімальна зарплата – це законодавчо встановлений розмір зарплати, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці. Оплата праці, нижче встановленого державою мінімального розміру, є злочином, і порушує права працівника.
Під категорією людей, яким згідно ст. ст. 51,56 КЗпП України, встановлюється скорочена робоча доба, я не підпадаю.
Але, ігноруючи законодавство України, зокрема КЗпП України, предприїмчива госпожа управляюча Лукашенко Т. Г. виплачувала всі відрахування у фонди з мінімальної заробітної плати(869грн.), а зарплату мені, ігноруючи КЗпП України, виплачувала у розмірі 0,45 окладу. Де дівалась різниця?, а це більше ніж 300грн, а ще враховуючи те, що відділень у Слов’яносербському відділенні «Ощадбанку» не менше 25, то і тіньовий заробіток тільки по цій оборудці, становить близько 10 000 грн. щомісяця. По відношенню до мене, управляючою Лукашенко Т. Г. було порушено законодавство у частині ст.ст.2.,2-1.,51.,56.,95. КЗпП України.
2.Під час моєї роботи старшим касир-контролером відділення №5449/024 «Ощадбанку», в Україні почастішали напади на маленькі відділення банків, які не обладнані охоронною сигналізацією, та заходами безпеки. Неодноразово порушувався громадський порядок і у відділенні № 5449/024.Були випадки погроз, хамства, принижень честі, та гідності в мою адресу, а також припинені мною спроби проникнення на територію каси сторонніх осіб.
Відділення 5449/024 «Ощадбанку» на момент моєї роботи, не було забезпечене ніякими заходами безпеки, а саме: сигналізація не працювала, тривожна кнопка виклику міліції, чи ДСО, взагалі була відсутня, вхід на робочу територію каси здійснювався через напівдвері, які зачинялися на шпінгалет, легко відчиняющийся, як знутрі, так і зовні. Це відділення не відповідало ніяким нормам безпеки і працювати приходилося на свій страх і ризик.
Все це змусило мене звернутися до Голови селищної ради зі зверненням про допомогу №371 від 26.08.2010р., від якого отримала відповідь №1010 від 30.08.2010р., про те, що копія мого звернення надіслана управляючій відділенням №5449 «Ощадбанку» Лукашенко Т.Г. для вирішення питання по суті, та прийняття заходів по забезпеченню безпеки працівника, але ніяких дієвих заходів, а рівно ніяких дій, щодо забезпечення безпеки працівника, не послідувало, більше того, заступник управляючої по кадрам Насекін С.Ю. змушував мене забрати оригінал мого звернення №371 із селищної ради. Я навмисно пишу у минулому часі, та не вказую місця розташування відділень «Ощадбанку», тому що зараз, можливо, заходи безпеки відповідають нормам, я дуже на це сподіваюсь.
По штатному розкладу, раніше, у цьому відділенні, працювало два касир-контролера, а тепер один, мабуть з метою економії, а не безпеки.
Пані управляюча Лукашенко Т.Г. економить на всьому, навіть на безпеці працівників тисячі гривень, що є прямою загрозою життю та здоров ю працівника, а на цьому неможна економити.
Все, вищевказане у пункті 2, є грубим порушенням законодавства про працю, зокрема ст.2 КЗпП України в частині забезпечення безпечних умов праці.
3. Заступник управляючої Сіроусова Інна Вікторівна неодноразово, порушуючи мої права( ст.2КзпП) брутально змушувала мене приймати, та видавати платежі в надурочний час, без оплати. Після моєї відмови, працювати в надурочний час безоплатно, вона наступної доби приїхала до мене з незапланованою перевіркою, на яку не мала права. Коли я запропонувала закрити касу і проводити офіційну ревізію, то Сіроусова Інна Вікторівна мені відмовила, і сказала, щоб я працювала, а сама не знайшовши порушень, користуючись моментом, викрала порожній бланк ощадної книжки, для того, щоб у мене з’явилася догана і штраф. Зрозумівши, що її заходи безглузді, вона підкинула цей бланк біля дверей відділення банку. Це є вчинок непорядної людини з незадоволеними амбіціями.
Згодом виявилося, що така людина, як Сіроусова Інна Вікторівна є головою профспілки відділення 5449 «Ощадбанку».
Сіроусова Інна Вікторівна в грубій формі змусила мене терміново, доки вона на зв’язку, в надурочний час, порахувати усіх, хто одержує заробітну плату у цьому відділенні, порушуючи мої права ст.2.,62 КЗпП Україи.
Зрозумівши, що можна змушувати працівника до праці в надурочний час, безоплатно, головний бухгалтер цього відділення також змушувала мене робити вибірку довіреностей по всім наявним у базі рахункам. Робити це було необхідно в надурочний час і до встановленого нею терміну. Ця незаконна експлуатація не оплачувалася.
Згідно законодавству про працю, заступником управляючої Сіроусовою І.В., та головним бухгалтером, були порушені мої права в частині надурочної роботи ст. 2.,62 КЗпП України.
4. Серед заступників управляючої, які, вірогідно, всі є її рідня, у взаємовідносинах, коїться безлад, хаос та непрофесіоналізм, І знову головним діючим обличчям виступає таж- таки голова профспілки банку Сіроусова Інна Вікторівна, яка змушувала мене відшкодувати комісію по БПК в розмірі 3%, за свій кошт, що в послідуючому нею було зроблено, так як комісія з БПК не береться взагалі. Хоча за декілька хвилин до цього, в відділенні електроніки, куди я звернулася по допомогу в рішенні цього питання, працівник відділу електроніки Євген повідомив, що комісія з банковської пластикової картки береться в розмірі 3%. Хто в цьому питанні мав рацію? Через такі непорозуміння і видно низький рівень профпригодності працівників.
Упредженим відношенням до мене, а також некомпетентності, та відповідності займаній посаді заступнику Сіроусовій І.В. нехай дасть оцінку завідуюча Лукашенко Т.Г., та обласний управляючий «Ощадбанку», а проти мене і в цьому випадку було порушено законодавство ст.2.,2-1. КЗпП в частині здорових, та безпечних умов праці, і упередженого відношення. Після того як Сіроусова І. В. стала упереджено відноситися до мене, хоча повинна була, займаючи посаду голови профспілки, підтримати молодого спеціаліста, в мене розвинулась депресія, безсоння і стало погіршуватися здоров’я, вся ця ситуація виклинала в мене негативне ставлення до цього банку №5449.
Згідно ст.44 КЗпП України мені повинні були заплатити вихідну допомогу у розмірі тримісячного середнього заробітку, так як мене було звільнено по ст.38 КЗпП України. Але мені, управляючою Лукашенко Т.Г., було відмовлено, що є грубим порушенням ст.ст. 2.,2-1.,51.,56.,62.,95.КЗпП України.
Звертаюся до Вас з проханням про допомогу в рішенні питання по суті і виплаті мені вихідної допомоги в розмірі трьох окладів, та виплати компенсації за моральні збитки, нанесені мені діяльністю Лукашенко Т.Г., Сіроусової І.Г., Лєбєдєва С.В., головного бухгалтера, та Насекіна С. Ю.
Додаток:
1. Підсумковий розрахунковий листок за вересень 2010г.
2. Копія запису в трудовій книжці.
Goha 12 октября 2010, 21:06
Впечетление что клиенты вообще на хрен не нужны
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝