Неприйнятний досвід з Ощадбанком: відсутність орієнтованості на клієнта

Отделение по адресу: Львов, пр-т Свободы, 24
Відкрила картку в цьому банку для отримання заробітної плати. Банк без мого прохання відкрив мені кредитну картку. Коли я спробувала відмовитися від неї, оператор стверджував, що це входить до тарифу і відмовитись не можна. Згодом я заблокувала кредитку в мобільному додатку і не користувалась кредитними коштами. Через певний час до мене телефонував співробітник банку з проханням розблокувати кредитку і скористатись кредитними коштами.

Через певний час, я змінила місце роботи і рахунок в Ощад мені був більше не потрібен. Я хотіла закрити рахунок, зробити це онлайн неможливо. Для закриття рахунку спершу треба закрити кредитку (яка у мене була заблокована і я жодного разу нею не скористалась). Працівниця банку зазначила, що кредитку можна закрити лише у тому відділенні, де відкривали, адже необхідно спершу знизити кредитний ліміт до 0 грн. На інформаційній лінії сказали, що закрити кредитку можна у будь-якому відділенні. Після донесення цієї інформації працівниця банку все ж погодилась знизити кредитний ліміт, але щоб закрити кредитку і рахунок треба ще раз прийти в банк. Також вона зазначила, що буде змушена писати пояснення на керівника, чому саме вона закривала кредитку.

Це неприйнятний досвід для сучасного банку! Ощадбанк має бути орієнтованим на клієнта, а не створювати штучні перешкоди для закриття рахунків та кредитних карток.

StarFighter27
StarFighter27
9 июля 2024, 12:14
Виктория, к сожалению реалии /Ощада таковы. Чтобы заработать баллы, нужно впаривать кредитные карты и страховки. Это рекомендовано, но не обязательно

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Неприйнятний досвід з Ощадбанком: відсутність орієнтованості на клієнта