Заблокований рахунок з дійсною Постановою про розблокування.

Отделение по адресу: Одесса, ул. Базарная, 17
Добрий день! Проблема у мого батька-пенсіонера, зрозуміло, що самостійно він не може вирішити іі розблокування рахунку згідно Постанови від 07.05.24. про розблокування картки для видаткових операцій у розмірі не більше 14200грн. По-перше хочу висказати всі обурення стосовно того, як консультують на гарячій лінії. Проконсультували так, що треба йти до відділення писати заяву (якщо відділення у іншій області де відкрита картка), коли пішли до відділення мало того, що менеджер кричала і хамила не соромлячись, так і гадки не мала що то за заяву, яку треба писати. Після довгого консультування зі своїми колегами заяву прийняли, видати кошти відмовили, того що Ощадбанк не бачить Постанови (у відділені були 16 травня (вона є на офіційному сайті виконавчих проваджень і Виконавець іі відправила через електронний сервіс і листом 08.05.24.). Згідно Наказа НАКАЗУ 16.04.2019 1203/5, зареєстровано в Міністерстві
юстиції України 16 квітня 2019 р. за № 399/33370 Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів/електронних грошей боржників на рахунках., банк повинен на слідуючий день після винесення Постанови розблокувати рахунок. Відповіді по сьогоднішній день не має (сьогодні 21.05.24.), коли розблокують ніхто не знає відповіді не дає менеджер (говорять що всі вказівки надходять з Києва), а гаряча лінія посилає до менеджера.Просто тупік. Пенсіонер без коштів для життя повинен чекати і проходити жах бюрократії. Мало того, скоро ПФУ нарахує знову пенсію і батько всі кошти зняти не зможе, бо ліміт у місяць 14200 грн ., так довго розглядають справу. Такого ставлення жахливого я давно не бачила. Написала навіть у НБУ. Дайте будь ласка відповідь що робити? Нижче я вказала відділення де відкрита картка, грубість і хамство було у відділенні м.Дніпро.

21 мая 2024, 17:31
«батько всі кошти зняти не зможе, бо ліміт у місяць 14200 грн .«Хто Вам таке сказав? Я теж пенсіонер, коли мені було потрібно зняти 10тис.в один день, перед походом до банкомату я сама змінила цей ліміт.Цей ліміт зняття Ви можете допомогти батькові самостійно змінити, якщо додаток Ощад24 мобільний, то коли натискаєте на картку, то справа зверху колесо „Настройки“, натискаєте з’являються різні ліміти, змініть зняття у банкоматі, з допомою коду в СМС.»Скільки можна зняти готівки в Ощадбанку за раз?
В банкоматі „Ощадбанку“ можна зняти не більше 50 тис. грн на добу. Кількість разів користування банкоматами не обмежена. Тобто знімати в банкоматі можна різні. Яка комісія при знятті готівки з картки Ощадбанку?
У банкоматах Ощадбанку та інших банків в Україні — безплатно в межах ліміту 20 тис. грн в місяць, понад ліміт — 1.00 %. В касі Ощадбанку, в банкоматах без наявності картки — 1.00 % від суми. В касах інших українських банків — 1.50 % + 5 грн.12 лют. 2024 р. суми, але не перевищити добовий ліміт у 50 тис.(4 бер. 2024 р.)» Але хочу попередити з особистого досвіду, знімайте не великими суммами, а ще можливо без комісії знімати з картки Ощадбану у банкоматі Приват банку, але там банкомат буде видавати хоч 10 разів в день, тільки по 1тис.грн.за одну операцію, прийдеться 10 разів вводити пін код.А ще я чула про ліміт 14500, але це ліміт на добу, кожного дня можна знімати по 14500.але не перевищити ліміт місяця, бо знадлишку знімуть комісію 1%.
21 мая 2024, 21:07
Йдеться річ, коли за Постановою Виконавця можна зняти 14200 на місяць, а не за можливістю банка.
21 мая 2024, 17:46
Karnaeva, А грубість була, тому що НАЖАЛЬ поки що в Ощадбанку обслуговування проходить тільки в тій області і містах, де відкривався рахунок, тому в Одесі Вам дозволили собі нахамити, бо всі клієнти про це знають і багато на це є нарікань, вони (Ощадбанк) до війни обіцяли зробити загальне обслуговування по всій Україні, але поки що цього не зробили.Надалі хочу Вас попередити, якщо Ви переведете обслуговування з Дніпра до Одеси і навпаки, з батька можуть взяти за це оплату згідно тарифу банку, а це 75грн., не пишіть потім, що ніхто про це не попередив.
21 мая 2024, 21:10
Поважний АнОнім, будь ласка не витрачайте час на свой «корисні» коментарі, що Ви взагалі тут робите ? Витрачаєте свій час? Тут люди пишуть про проблеми і чекають відповіді спеціаліста.
21 мая 2024, 23:15
Вікторія Карнаєва, я клієнт банку з 2014року, і не робітник банку, з 2017 року на цьому сайті пишу та читаю відгуки, бо це сайт для всіх, а не тільки для спеціалістів,і кажу Вам, що Ви нажаль НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ відповіді банку, бо на сторінці Ощадбанку робітники перестали читати та відповідати ось вже два роки, раніше відповідали, а з початком війни перестали.Не витрачайте свої нерви та час на чекання відповіді.Спробуйте пошукати відгуки на Facebook, там іноді спеціалісти допомагають.
21 мая 2024, 23:58
Вам немає чим зайнятися? Заведіть собі блог і розказуйте там як ви любите свій Ощад, може ше грошей вам заплатять. Ще відкрию вам секрет, є дуже багато різних форумів і спільнот, спробуйте ще там свої сили.
21 мая 2024, 23:59
Спеціалісти тут, на жаль, не відповідають, бо вони на все забили великий болт.
22 мая 2024, 15:49
Арешт рахунків виконавчою службою під час війни відбувається таким самим чином, як і до повномасштабного вторгнення. Але від запровадження режиму воєнного стану та до 6 травня 2023 року банкам було дане розпорядження дозволити витрати з рахунків боржників, якщо сума їхнього боргу не перевищує 100 000 гривень. У травні тимчасове послаблення було скасовано окремим законом, відтак заарештовані рахунки боржників виявилися автоматично заблоковані для витратних операцій.Для ознайомлення почитайте як завчасно знімають арешти в інших банках.ЦЕ Приватбанк https://minfin.com.ua/ua/company/privatbank/review/328894,
22 мая 2024, 17:44
19036256, копіювати інфу з інтернета ми і самі вміємо і знаємо як це робити. Ви напишіть, якісь практичні поради як достукатися до банку і змусити його виконати свою роботу, а не публікуйте сумнівні посилання.
23 мая 2024, 14:12
OliviaKvitkova,на мої рахунки НІКОЛИ не накладався арешт,я до цього не допускала,тому я не раджу того,чого не знаю,даю ті поради,з якими була ознайомлена на цьому сайті,коли спеціалісти банку ще відповідали.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Заблокований рахунок з дійсною Постановою про розблокування.