BepTokc 11 января 2024, 18:41
Нещодавно я став клієнтом ощадбанку.
От тільки при реєстрації мене як клієнта чекав сюрприз — без мого відома (телефонний номер в мене єдиного — я дізнавався у Оператора Київстар, і вони кажуть я *єдиний* власник телефонного номеру і попередніх не було) мій телефонний номер вже присвоєний якомусь Яремківу Руслану Володимировичу.
Я спитався в працівника відділення (яка мене реєструвала) і у відповідь мені було сказано — шукати цього яремківа, приходити із ним у відділення і знімати *мій же ж* телефонний номер з реєстрації за його клієнтським записом.
Шедеврально.
Тобто я ніколи не мав жодного підтведження на цей номер (при реєстрації потрібно отримати смс і сказати код) що я його надаю для реєстрації у Ощадбанку, і тим не меньше *лєва* людина змогла його використати для реєстрації.
Так от шановна адміністрація цієї установи — я не можу додзвонитися до вашого оператора, і завтра я це роблю в останнє. Якщо і там (у відповідь оператор) порадять ту саму лобуду з пошуками людини яку я навіть не знаю — я подаватиму позов до суду, посилаючись за європейським стандартом даних якого ви не дотримуєтеся (про використання персональних даних користувача без його відома).
Будете мати і розголос цієї справи під час війни і піар (чорний) — може він вам навіть і піде на користь, бо ситуація зовсім із розряду неадекватщини.
Чому я мушу інший номер шукати щоб зареєструватися у банку, коли в мене є мій власний багаторічний номер?!
Чому ваша система не дозволяє людям під час війни *нормально* вирішити довбані питання такого характеру коли вони виникають?!

11 января 2024, 20:14
Напишите ощаду в фейс буке, стр можно найти на сайте ощад внизу
11 января 2024, 21:18
BepTokc, Ви коли підписували договір з банком прочитали його? Там написано, який номер телефону для Вас є фанансовим, за яким Вас реєстрували в банку.Перевірте і покажіть у відділені, хай вони пояснять чому так сталося? Якщо Ви дзвоните на свій номер, виклик приходе до Вас? Якщо до Вас, то це вони просто переплутали ім'я клієнта, хай виправлять цю помилку.А якщо дзвінки і СМС приходять не до Вас, а до Яремкіна, то це не банк зробив, а мобільний оператор накосячив.І ще я чула що шахраї роблять дублікати телефоних сімок, щоб красти гроші з рахунків.Вам треба не чекати, що хтось буде розбиратися, Ви самі йдіть у відділення з договором банку і хай вони виправляють помилку, або до оператора Київстару.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
12 января 2024, 2:31
Если дубликат симки делают, то оригинал перестает работать
12 января 2024, 11:58
Могут да если чел выехал в еуроппу или ему пришло смс, а он сказал какой код пришёл, бывает звонят типа оператор и говорит чтобы продлить действие сим карты скажите код который сейчас придёт:D
alexhp
alexhp
12 января 2024, 16:12
Скажіть будь ласка ви в еуроппу спеціально пишите?
15 января 2024, 21:44
Хххаха, такой смешной, если телефонным номером не пользуются на протяжение года, банально не пополняют на 10 грн, то этот номер закрывается и моб оператором перевыпускается и заново продается.

естетсвенно так как этот номер не контрактный то киевстар тебе не скажет ничего кроме того что он у тебя единственный про процедуру перевыпуска он «тактично» умолчит.

а про процедуру изменения номера телефона все верно, пока тот человек не обратиться в отделение либо если по счету не стоит пометка что клиент умер никто ничего менять не будет…

16 января 2024, 11:00
OkeyDoki,не могу согласиться,у меня остался номер (не контрактный)моей умершей матери,и шесть лет на него приходят СМС,с просьбой поменять эту симку на 4G,с угрозой,что он якобы не будет корректно работать,а он всё равно работает,я периодически его пополняю и пользуюсь им.
16 января 2024, 11:45
Бот.
Прочитай еще раз это предложение «не пользуются на протяжение года, банально не пополняют на 10 грн» а потом ты пишешь «я периодически его пополняю и пользуюсь»…
16 января 2024, 17:46
OkeyDoki, я такой же Бот, как и ты, я с 2017 года тут, а ты с 2020, за шесть лет я пополняла ровно ТРИ РАЗА.периодически это не значит постоянно, а периодами, понятно написано?..

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Мій телефонний номер як фінансовий використовує *лєва* людина, а Ощадбанк розводить руками