elena

asdf78 7 сентября 2023, 10:54
Дочекатися одноразового коду немає змоги, за час чекання можна було б з Київа до Харкова цей код привезти на відомому транспорті.При звернені на горячу лінію: оберіть цифри, а що вони означають не повідомляється. зареєструватись в Ощад 24/7 неможливо. Після відкриття рахунку інформація була злита працівником банку (почали прихоодити СМС шахрайського змісту). Висновок; Ощадбанк не є в сучасному понятті банком, зовсім!

8 сентября 2023, 12:49
Asdf78,при звернені на гарячу лінію робот просить Вас ввести останні цифри Вашої картки,яку Ви в цей час повинні тримати перед собою,а більше не можна вводити,ні дату видачі,ні код на зворотній стороні.Про злив інформації не кажіть нікому,не смішить людей,бо це не правда,номери телефонів шахраї обирають рандомно,від фонаря,надсилають СМС-ки навіть тім людям,яки ніколи не були кліентами Ощадбанку,або дзвонять клієнтам інших банків,і кажуть,що їх картка Ощаду-заблокована,і люди сміються,бо в них таких рахунків ніколи не було.ОщадБанк один з найсучасніших банків України,і є банком найбільш користуючим,тому що пільги і інші державні виплати йдуть саме на рахункі Ощадбанку,тому шахраї частіше хочуть обманювати саме самих не захищених і довірливих клієнтів.Висновок-дивіться правильність зворотної адреси СМС,якщо в адресі,хоч одна літера не вірна,це не банк прислав,а шахраї,запам'ятайте-Ощадбанк не присилає СМС з номеру будь якого мобільного оператора,в них НЕМАЄ таких номерів,є один єдиний на всю країну номер ЦЕ-0800 210 800,друге служба безпеки банку НІКОЛИ не дзвонить,щоб казати,що Ваша картка заблокована і Вам треба кудись дзвонити,якщо операція,яку Ви захочете провести, банку здасться підозрілою,банк МОВЧКИ її заблокує і не проведе,і тоді Вам треба звертатися до банку,виясняти-чому.Виконуйте всі захисні міри захисту банківської таємниці,і Ваші кошти будуть захищені,я з 2014року,в Ощадбанку,і не втратила НІ КОПІЙКИ.
8 сентября 2023, 12:51
З приводу затримки СМС з кодами,буває таке.Пробуйте кілька разів вводити інформацію,в мене було,що після трьох разів,прийшло зразу всі три СМС з кодами,треба вводити останній код .
11 сентября 2023, 11:01
Не пиши цю дічь, це сюр в нашому столітті по 3 рази вводити данні, в мене мрія постійно сидіть і заповнювать для ощаду дані? Цей банк просто як лохів розводить і сміється з клієнтів, бо така ситуація, коли відразу три смс приходить, означає, що банку пофіг на клієнтів, вони встановили бидляче обладнання, яке не вивозить навіть якусь смс авторизацію.
12 сентября 2023, 14:30
Jjukk
Що таке ШАБЛОНИ знаєте? Один раз ввела дані в платежах на «довільні реквізити», зберегла і потім просто відкривай, змінюй показники і сумми.
16 сентября 2023, 0:44
До чого тут шаблони, шановний співробітник банку?!) Навчиться читати, бо ви показуєте ваш інтелект не з кращої сторони
16 сентября 2023, 14:10
Jjukk,Евгений,откуда вы взяли,что я сотрудник Ощада?Вы тут с 2020 года,а я с 2017,и я давным давно на пенсии,в банке никогда не работала,здесь на отзывах давно много чего читала.Что знаю,то и пишу.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
15 сентября 2023, 12:16
Поменяйте в настройках оплата с помощью не кода из смс, а кода для входа в приложение или сканер отпечатков.