Жахливий банк

28.06.2023 року, відповідно до моєї заяви, державний виконавець винесла Постанову про визначення поточного рахунку фізичної особи-боржника у банку для здійснення видаткових операцій — рахунок у Акціонерному товаристві «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» UA 193116470000026208000467747. Ця Постанова була відправлена виконавцем на адресу центрального відділення Ощадбанку. Протягом липня — серпня я неодноразово телефонувала на «гарячу лінію» Ощадбанку (тел.0800 210 800), цікавилась, коли мої кошти будуть розблоковані, однак такої інформації мені не надали. Консультант з Ощадбанку попередила, що я можу звернутись в місцеве відділення, мені відразу ж розблокують рахунок і я зможу зняти свої кошти. Коли я звернулась в місцеве відділення Ощадбанку, яке знаходиться за адресою м. Коростень вул. Михайла Грушевского,60, мені повідомили, що вони не можуть самостійно розблокувати рахунок, це можна зробити лише в центральному відділенні. Жодної інформації щодо термінів розблокування мого рахунку мені ніхто не надає, я не маю інформації щодо того, чи моє питання взагалі хтось розглядав чи збирається розглядати.
Враховуючи таку ситуацію, державний виконавець 21.07.2023 року виніс ще одну Постанову — про зняття арешту з коштів, оскільки рахунок UA 193116470000026208000467747 є виключно зарплатним, про що є виписка з Ощадбанку. 21.07.2023 року ця Постанова про зняття арешту з коштів була надіслана до центрального відділення Ощадбанку. Пройшов майже місяць, але немає жодного результату. Знову зверталась на «гарячу лінію» Ощадбанку (тел.0800 210 800) і знову мені рекомендують звернутись у місцеве відділення для розблокування рахунку, а в місцевому відділення мені в цьому відмовляють. Складається таке враження, що це все робиться свідомо. Потягом 2 місяців я не маю засобів для існування. Я є одинока мама, сама виховую малолітню дитину. Я і моя дитина маємо щодня чимось харчуватись, дитину треба зібрати і підготувати до школи, скоро осінь — треба чимось топити будинок, платити за електроенергію, купити газ. В мене немає жодної допомоги й чекати її немає звідки. Все, що я заробляю, в мене вираховують до останньої копійки. Від початку війни я свідомо не виїхала з України, я люблю свою країну і хочу жити і працювати тут. Однак, я і моя дитина, ми тут зайві. Те, що відбувається- це знущання. Під час війни залишити людей без засобів для існування — це означає винищити їх. Нас винищують. Нас не вбили російські окупанти, то нас винищують свої ж. Протягом двох місяців не розглядається жодна з Постанов, не надається жодна інформація щодо розблокування. Скільки можна чекати і як мені з дитиною жити? Борги треба віддавати, їх і вираховують, але не можна забрати все і приректи людину на голодну смерть, бо це вже є свідоме винищення.
Навіть у виконавчій службі підтверджують, що Ощадбанк- найпроблемніший банк. Таке враження, що цей банк вибрали інструментом для нашого винищення.
Ось такий емоційний відгук. Вибачте, але немає слів, це державний банк.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
21 августа 2023, 20:11
Напишите ошаду в фейс буке, страница есть на основной странице банка внизу, больше шанс что вашу проблему решат, тут нет смысла писать. Лично мою проблему с блоком финмоном решили там, а именно отделение и обласное отказывали мне в закрытии счёта при блоке финмоном, но когда пожаловался туда им позвонили и они сразу забегали и счёт закрыли и деньги оставшиеся вернули на др банк