Найгірше ставлення до людини яке я бачила

Khersonka 14 августа 2023, 15:25
Прийшла до відділення банку для обміну дрібних коштів на більш крупні купюри, я працюю на касі маленького магазину, відвідувачі здебільшого пенсіонери, приносять багато копійок та залізних гривень. В мене каса заповнена повністю, та почала вже складати по пакетам, ці пакети я вирішила обміняти в відділенні, вийшло 300грн. Так як за законом України я повинна їх приймати. В банку спочатку мені відмовили, немов у них і так багато таких грошей, я спитала щож мені тоді робити. один касир щось тихо намагалась відповісти, та нехотіла брати, а друга Ангеліна почала на мене кричати, при людях, з силою штовхнув стілець вибігла на вулицю, грюкнув дверима, я в шоці! Наче вони зі своєї кишені мені гроші міняють. а що робити людям? Вже пройшло години три, я досі не можу оговтатись. Мене опозорили при людях, на районі де я живу… ніколи в житті не буду їх клієнтом, та буду всіх відмовляти від цього, з таким ставленням до людей! Я і раніше чула, що там працюють такі працівники, но не продавала цьому значення, до сьогодні. І це перше відвідування! (14.08.2023 приблизно 12.00- 12.30)

19036256
19036256
14 августа 2023, 21:04
Khersonka, мені здається, що приймати повинні, але не обмінювати.
Не знаю як по закону, а мені здається що такого обміну в банку не існує, банк не розмінює крупні купюри на мілкі,і навпаки, вони могли прийняти в якусь оплату, наприклад комунальні платежі, от тоді вони не мали права відмовляти.Що Вам робити? Оплатити цими грошима закупки для Вашого магазину, постачальники теж мають приймати такі гроші?..
SergeyNina
SergeyNina
14 августа 2023, 23:56
Вероятнее всего в банке нет машинки для пересчёта монет и кассирам запретили принимать монеты в большом колличестве. Оплатите ими какие то услуги — коммуналку или что-то другое или давайте сдачу людям
Ukrsamover
Ukrsamover
16 августа 2023, 21:34
Обмен монет которые не вышли из оборота на купюры. а также купюры на монеты. Банк меняет с комиссией. Минимальна сумма комиссии 75 грн. Если бы кассир читал инструкции и озвучил Вам условия обмена. то думаю вопрос был бы закрыт. Бесплатно можно обменять только монеты и купюры которые вышли из оборота до 30. 09. 2023. Потом можете оставить их себе на добрую память.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Найгірше ставлення до людини яке я бачила