ШАХРАЙСТВО

vvv030268 2 марта 2023, 11:36
Багато писати не буду — не цікаво, та й згадувати гидко… моє обурення зовсім не за ту суму, яку у мене забрали шахраї, моє обурення в тому, що ощад банк не хоче розібратися з цією ситуацією…на сьогодні тисячі людей потрапили в таку ситуацію, коли від імені ОЩАДБАНКУ приходять смс і повідомлення в вайбері і ти НЕ ВКАЗУЮЧИ ПАРОЛІ І ПІН КОДИ залишаєся без гроші, при цьому працівники банку мені стараються доказати, що я сама винна, що я якоби робила не так як було, а так як вони вважають…звертаюся до заступника начальника головного управління з роздрібного бізнесу О.М.Дуброва… Скажіть, будь ласка, де ви прочитали в моєму зверненні: 1) що я давала всі свої дані…2) що я прошу повернути мені кошти…3) що я не знаю умов кредитного договору і т.д… ви явно не читали моєї заяви!!! А жаль… я просила надати кредитні канікули на три-чотири місяці щоб повернути суму кредиту, яка була вкрадена шахраями через ваші мережі вайбер та повідомлення при цьому ще раз підкреслюю — Я НЕ ДАВАЛА НІЯКИХ ДАНИХ ОКРІМ ПРОСТО НОМЕРА КАРТКИ!!! це недолік роботи вашої служби безпеки, між іншим ви ж гарантуєте безпеку і конфіденційність своїм клієнтам…ще раз повторюся справа не в грошах, справа в тому, що ви з клієнтів «за людей» не сприймаєте…я довго думала, але всетаки вирішила придати цю ситуацію розголосу — соц мережі, телебачення тощо… так не може бути…ви наживаєтеся на клієнтах за рахунок космічних відсотків, а ще й не захищаєте від шахраїв…таке враження, що шахраї ваші рузі…

2 марта 2023, 12:01
Увы. Но нельзя ВООБЩЕ общаться с мошенниками. Люди почему-то думают, что если они мошенникам не говорить пин коды, пароли, то мошенники не смогут забрать деньги. А это глубокое заблуждение — мошенникам это и не надо. Им достаточно знать данные вашей карты. Так, что вины банка в том, что мошенники вас обманули, нет никакой. Увы, но вы сами, своими руками и устами отдали свои деньги мошенникам. Но на будущее совет — как только вам по телефону говорят, что звонят из банка, из службы его безопасности и что нужно прояснить какие то вопросы — просто берите и ложите трубку не отвечая ни на какие вопросы. Лучше перестрахуйтесь и придите а банк лично, если есть какие то вопросы
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
2 марта 2023, 19:35
А ну ка спец …расскажи как мошенники сняли деньги если она не говоорила пин код…

ОНА НЕ ВИНОВАТА! а ты защищаешь ука банк
Ukrsamover
Ukrsamover
2 марта 2023, 20:10
Пин код нужен только для снятия налички в банкомате или через кассу банка. мошенникам пин не нужен. им нужен номер карты. который Вы сами им назвали.
3 марта 2023, 0:15
С мошенниками вообще нельзя общаться,при чём здесь вина банка?Банк не виноват,что мошенники назвались его именем.А ну ка НЕ спец,расскажи,как банк мог помочь мошенникам?
6 марта 2023, 14:31
Дякую! ви уважно прочитали мій відгук…я в шоці від того, що пишуть…я дійсно не давала ніяких паролів… а всі смс приходили з ї офіційного вайбера, з якого і зараз приходять повідомлення про банківські операції…
6 марта 2023, 14:19
Ви погано прочитали мій відгук (не уважно)…я чітко вказую, що мені всі повідомлення прийшли від імені банку — смс і вайбер…звідки мені завжди приходять повідомлення про зарахування і зняття коштів…хто за це відповідає? банк? так банк!!! якщо у них зламали систему — їх проблеми і нехай несуть відповідальність…
2 марта 2023, 12:32
Vvv030268,я повністю піддержую не Вас,а попереднього коментатора.Служба безпеки банку,як називається-вірно безпека БАНКУ,а не клієнтів,які самі винні,для таких клієнтів є поліція,яка займається шахраями.Я в Ощадбанку тримаю свою пенсію вже дев’тий рік,були випадки,коли присилали фєйкові СМС,коли з’явився viber,в чат-боті на Телергам-каналі теж стикнулася з шахраями,але я чітко пам’ятаю,що можна,а що не можна розголошувати,коли шахраї просили,від імені банку секретну інформацію,я їм не розголосила,і в них лопнув терпець,вони мене почали ображати.Подивіться на це спілкування по ссилці https://www.otzyvua.net/uk/oschadbank.html#fancybox-button-gallery-4 .Запам'ятайте не тільки Ощадбанк.а й всі інші українські банки не шукають шахраїв,не розслідують шахрайські діі,це не входить до їхньої компетенції.Цим займається тільки поліція.Шахрайських схем дуже багато,і з’являться все нові і нові.Згадайте,Вам не дзвонили зі служби безпеки мобільного зв’язку,з'явилася нова схема,і гроші крадуть після спілкування з такою «службою безпеки»,за допомогою мобільного зв’язку крадуть гроші з банковських рахунків. Ви довго думали писати чи ні,а про такі випадки ТУТ вже давно писано тисячі разів,і не тільки в Ощадбанку,можете пошукати на відгуках інших банків. І що скажете що у всіх банках служба безпеки банку погано працює?
6 марта 2023, 14:28
Я перепрошую, але ви дууже погано прочитали мій відгук… повторювати не буду… я нічого не давала і повідомлення мені прийшли не від чатботу, а з вайбера банку, який і зараз мені надсилає повідомлення про банківські операції… я впевнена, що без працівників банку це не можливо здійснити…
6 марта 2023, 18:35
Скажить будь ласка ви видкривали ссилки яки вам присилали як ви кажете з ощадбанку.
3 марта 2023, 20:40
Так е фейкови чат боти ощад viber telegram. для того щоб наних непопадати на офіційному сайті е іх адреси і будьте уважними.і невина банка що ви зайшли на фейкови чатботи.
6 марта 2023, 14:25
Я написала, що попала на чат-бот??? ні…мені і зараз з цього вайбера приходять повідомлення з ощаду… і перестаньте дурити людей… якщо прийшли повідомлення від них — хто несе відповідальність?
4 марта 2023, 0:10
Фраза «служба безпеки» в отношении Ощада — это явно шутка. Либо существует для галочки.
Как и служба поддержки.
В телефонном режиме умеют лишь отвечать «ничем не могу помочь, разбирайтесь сами». Даже когда проблема именно на стороне банка (особенно техническая, с их глючным интернет-банкингом).
Даже на этом сайте вместо официального представителя банка, который обрабатывает отзывы и обеспечивает обратную связь, присутствуют лишь боты, задача которых оставлять комментарии в стиле «Да вы сами виноваты. Банк тут ни при чем» и «Ну да, есть техническая проблема у банка. Но ничего ж страшного от этого».
4 марта 2023, 19:53
Давайте конкретику, а то получается бла бла бла обом всем и ни очем напишите свой вопрос, а то значтит мы боты ну тогда вы троли.
5 марта 2023, 9:28
Вот-вот, точно. У «Ощада» не просто боты, а бототролли.
Видя перечень отзывов (в т.ч. мой) уже включают режим «О чем речь? Первый раз слышим о каких-то проблемах. А если отзывы в перечне — так лень же читать. Лучше потроллим чтобы люди по сто раз повторяли проблемы банка, но в ответ расскажем, что на самом деле банк святой и обвинять его не стоит».
12 марта 2023, 16:24
Igorzyden,боты это те,которые не имеют счетов Ощадбанка,но считают нужным сидеть на сайте отзывов этого банка и рассказывать страшилки.Зайдите на сайт своего банка и делитесь ТАМ своими мыслями так сказать личным опытом,там они нужнее,а здесь просто пук в луже.
12 марта 2023, 21:12
Вибачте, а як визначити що е чи немае рахунків в ощад?
13 марта 2023, 16:43
Alexhp,элементарно,нажимаете на имя автора,и смотрите на какие банки он даёт комментарии,у Igorzyden,разные банки,Райфайзен,VAB,Приват .
13 марта 2023, 19:55
Так побачив значить його можна визначити як бота.
5 марта 2023, 16:16
Раньше звонили с телефонов мобильных операторов,а когда банк ответил официально,что они не звонят клиентам с номеров мобильных операторов,мошенники начали звонить с номера 044,типа номер офиса,номер +380445381676-мошенников,перд тем,как слушать их и рассказывать свою секретную информацию,проверьте по интернету этот номер и Вы узнаете, оттуда,что это мошенники.
Gekata666
Gekata666
5 марта 2023, 18:51
Шановні, це ж Ощад банк…ніхто вам не допоможе…ні Дуброва, ні «степова»))))), вони від «жиру» втратили людяність…
6 марта 2023, 17:28
«Шановні, це ж Ощад банк…ніхто вам не допоможе…»

???

А причем тут «Ощад» или не «Ощад»?

Потерпевшая САМА ЛИЧНО выдала мошенникам информацию о своей карте . Мошенники этим воспользовались .

А теперь расскажите — в каком банке Украины потерпевшей бы кинулись бы возвращать ее деньги ??? ДА НИ В КАКОМ ??? Денежки уже давно «тю-тю» . В лучшем случае если полиция найдет мошенников .

Но нести то, что это именно в «Ощаде не допоможуть» — откровенная брехня . В любом банке Украины уже бы не помогли, не только в Ощаде
Валерка Котовский
Валерка Котовский
12 марта 2023, 12:45
Не переходите ни по каким ссылкам под предлогом ощад банка, или других банков, это фишинговые ссылки которые создаются под видом сайта любого банка где вы думаете что вводите пароли в ощад24 а на самом деле передаёте пароли мошенникам…Всегда проверяйте название сайта чтобы совпадало с оригиналом, саму ссылку в строке поиска.