Здирництво в Ощадбанку

Marta Baranetska 14 февраля 2023, 16:06
Доброго дня. Мала я нещастя стикнутися з роботою банківської системи сьогодні 14 лютого 2023 року. Дитині треба було виробити свідоцтво про народження (дублікат). В Бориславському РАГСІ ми отримали 2 платежі для оплати один на 0.57 коп другий на 137 грн. Коли ми відвідали Ощадбанк ми отримали інформацію що оплати за квитанцію 0.57коп виносить 30 грн, а за другу квитанцію 35 грн. В Приват банку була схожа ситуація.Оплатити реквізити Рагсу можна лиже в касі, апарат не знаходить інстанції. Тобто за 2 квитанції 65 грн.переплати. Скажіть будь ласка в якій цивілізованій країні є таке здирництво? Тобто сім'я з середнім доходом замість видати ці кошти на дитину, видасть на послуги банку, які в ліпшому випадку є ніякі. Каса працює лише одна, до якої черга до вечера. В Приват банку немає жодної людини яка б могла помогти старшій людині, яка не дуже розуміється в комп’ютерах, зробити платіж.
Простоявши подвійну чергу (в двох банках) нас поінформували, що вони закриваються на обід (одну годину). В зв’язку з тривожним сигналом по цілій Україні, банк відкрився сьогодні лише в 11 годині після відбою тривоги, в 12:30 працівник банку пішов на заслужений обід після 1,5 години роботи. І ми були змушені чекати. Тобто страчених декілька годин часу.
Скажіть будь ласка чи в Бориславському Рагсу не міг би стати апарат де б мешканці міста могли оплатити ці послуги або є різні інші можливості оплати подібних послуг (через телефон, через систему PayPal, Blue media i інші системи). Я, яко гість вашого міста дуже не приємно вражена гостинністю банку. Приват банк як і Ощадбанк 1 за роботу.
А Бориславський Рагс вважаю що повинен спростити цю систему, щоб люди не мусіли тратити декілька годин часу на оплату 57.коп.
З повагою, незадоволена гість міста, Марта Баранецька

Три літри
Три літри
14 февраля 2023, 16:42
В Приват банку немає жодної людини яка б могла помогти старшій людині, яка не дуже розуміється в комп’ютерах…через систему PayPal

Ви знаєте про існування Пайпал та навіть схоже маєте його, але не можете оплатити послугу РАГСу через рахунок у власному банку де ви отримуєте пенсію?

Ані трохи не виправдовую банки, але вони такі тарифи зробили як раз щоб до них не приходили люди з вулиці оплачувати послуги, ну або якщо вони вже прийшли то заробити на цьому.
Lolik1837
Lolik1837
14 февраля 2023, 17:31
Согласен , что комиссия просто огромная . Но что вам мешало оплатить эти платежи через онлайн приложение с телефона ? А квитанции для предъявления в Загс распечатали бы с телефона в любом магазине оказывающем услуги ксерокса и распечатки . И стоило бы это вам ну гривны 2−3 , от силы 5. А может и распечатывать вообще на пришлось бы — может достаточно было просто предъявленной оплаченной квитанции с телефона
И времени бы заняло минут 5 .
Люди — люди . Вместо того, что бы подумать вы сами создаете себе проблемы на ровном месте , а потом стараетесь найти кого-то виновного, что бы свалить на него причину своих проблем
StarFighter27
StarFighter27
14 февраля 2023, 19:09
У каждого Загса есть свой расчетный счет. Сделать оплату можно в любом банке, даже не в банке, а в интернете или интернет-банкинг ощад24. Распечатать квитанцию можно в лбом точке где есть ксерокопия. Стоит это 2−3 грн. А претензии к Загсу — пишите в загс
Ukrsamover
Ukrsamover
14 февраля 2023, 20:17
А что банковский работник не человек. должен работать без обеда. Потому что Вы пани пришли. Или может виноват в том что тривога была? Не хотите учиться пользоваться приложениями.стойте в очередях. Оплатить в ощад/24 не сложнее чем зарегистрироваться и написать жалобу на минфине. Но нет. Мы хотим что бы нам все сделали да еще и комиссия что бы была минимальна.