Відмова і скасування ліміту

Станислав Борисенко 9 февраля 2023, 15:17
Отделение по адресу: Полтава, ул. Ивана Мазепы, 49
Звернувся до відділення банку задля того щоб збільшити ліміт по картці мій комфорт, отримую зарплатню на карту Ощадбанку вже 5 років. На картці мій комфорт було доступно 5053грн. Отже. Звернувся, попросив подвоїти, бо часи зараз важкі, на чорний день має бути. Оператор відділення зробив всі необхідні дії і виписали нову картку (навіщо) із нульовим балансом. Сказала почекати годину і все має бути. Але, перед цим на діючій картці мій комфор ліміт скасували (прям чудово). Пройшло дві чи три години, а на рахунку тиша. Тоді звонить оператор і каже, що в мене десь там знайшли просрочку тому забрали ліміт який був і надавати новий не будуть. А Ф І Г Е Т Ь.
Кожен рік мені приходить виписка по рахунках і кредитний рейтинг від українського бюро кредитних історій. То чомусь там я не бачу жодних просрочень особливо в умовах війни, та отримуючи зарплатню на залізниці 7000−8000грн.
Щиро вдячний ощаду то тепер буду змінювати банк бо такий плевок на голову це вже щось.

Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
9 февраля 2023, 22:17
Закройте кредитную карточку Ощада или уничтожьте ее, чтобы не пользоваться и оформите карту Зеленая в А-банке. И будет вам счастье.
Елена Волкова
Елена Волкова
10 февраля 2023, 6:05
Да вы просто профессионал в банковском деле! А если поставили в такие рамки, что нет возможности отказаться от обслуживания в этом банке, что делать тогда? Буду очень благодарна, если подскажите как перейти в другой банк. Коротко о моей ситуации: я переселенка с 2014 года из Луганской обл. Пенсию получала в Приватбанке. В 2015 году всех обязали перейти на обслуживание в Ощадбанк (в другие прекратили перечисление пенсий). После того, как у меня со счета украли пенсию, я решила отказаться от обслуживания вОщаде. Но, мне в этом отказывают. Что делать?