Комісія за картку, яку мені не видали

InnaBovkun 8 февраля 2023, 21:16
Отделение по адресу: Киев, пл. Спортивная, 1-А
До початку повномасштабного вторгнення замовила картку киянина. Але виготовлена вона була вже після початку війни і прийшла в київське відділення. На той момент, у зв’язку з військовими діями, я переїхала до іншого міста і, відповідно, забрати її не могла. Крім того, картка киянина в іншому місті мені була не потрібна. В серпні прийшла смс про те, що картка досі не активована і здійснювати розрахунки неможливо. В січні 2023 мені нарахували 120 грн комісії «за користування». В кол-центрі повідомили, що не має значення користуюсь я карткою чи ні, і чи вона була мені взагалі видана — комісія буде нараховуватись. Так зручно — БРАТИ З КЛІЄНТА КОШТИ ЗА КАРТКУ, ЯКА НАВІТЬ НЕ БУЛА КЛІЄНТУ ВИДАНА І НЕ АКТИВОВАНА! Оплатити заборгованість онлайн теж не можна — треба для цього знати останні цифри картки, якої в мене немає. Закрити картку — треба писати заяву у відділенні, яке працює тільки в робочі дні, до 5 години. Все для людей)

SergeiAsh
SergeiAsh
9 февраля 2023, 13:18
Согласен, комиссию могли бы уже те 120 грн отменить. Сделали б порядок там 15 покупок в месяц или там на 2500 в месяц и обслуживание бесплатно, а то 120, а как бы за что?
InnaBovkun
InnaBovkun
1 мая 2023, 12:27
Продовження історії - спробувала закрити картку у відділенні в Полтаві. І звичайно ж, виявилось, що це неможливо) Закрити картку можна лише в тій області, де вона видана. Посміховисько, а не банк. І навіть якщо заблокували картку через чат бот — комісія за обслуговування буде списуватись. Хто б сумнівався.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Комісія за картку, яку мені не видали