Блокують кошти без підстав ! Шахраї !

Nadia Mn 12 октября 2022, 0:06
У грудні 2021 оформила карту киянина ощад. Карткою майже не користувалася. Почала активно користуватись влітку. Я перебуваю за кордоном! Ваш банк зробив мені великі неприємності як ніхто інший з банків. Коли я повернулась з відпочинку з Туреччини в Німеччину місце мого проживання і потрібно було заплатити за квартиру. Ваш банк безпідставно заблокував усі мої кошти! Сума не перевищувала 10 тис долларів. Банк заблокував кошти. На прохання надати письмову відповідь на основі якого пункту договору було заблоковано кошти відповіді не отримала. На гарячій лінії відповідають приходьте в банк! Як я можу прийти в банк у воєнний час приїхати з Німеччини ??? Ви шахраї! Ви крадете гроші! На якій підставі заблоковано кошти??? Якщо є сумніви задавайте питання! Вимушена зробити довіреність на адвоката в Німеччині і подати позов до суду! Або розблокуйте кошти найближчим часом! Приїхати з Німеччини в банк неможливо півроку!
12 октября 2022, 10:23
Добрий день. Перевіримо ситуацію та надамо вам зворотній зв'язок.

12 октября 2022, 10:10
За законом банки зобов’язані перевіряти платежі клієнтів і виявляти сумнівні операції — це і є фінансовий моніторинг.
У кожному банку є підрозділ, який займається фінмоніторингом. Його фахівці аналізують платежі та надходження клієнтів, якщо щось здається підозрілим, можуть заблокувати операцію та направити клієнту запит про надання документів.
12 октября 2022, 10:40
Картка киянина
Використовується для отримання мешканцями Києва соціальної підтримки, послуг та сервісів.
Nadia Mn
Nadia Mn
12 октября 2022, 11:18
Общая сума переводов полученных за 2 часа после которых заблокировали карточку около 15 тыс гривен. Всего сейчас на карточке 66 тыс гривен. Вы серьйозно карточку можно блокировать за такие сумы ??? Когда я получала карточку я спросила могу ли я пользоваться картой для обычных переводов, а не социальных выплат ! На, что сотрудник сказал, да я могу пользоваться картой для обычных переводов. Касательно переводов я была в Турции, знакомые попросили меня купить там некоторые вещи и прислали эти переводы. Необходимые им вещи я купила за наличку. А с этих денег и тех, что на карте думала заплатить за жильё в Германии картой! Меня игнорируют как клиента. На горячей линии говорят, вы звоните ни со своего номера как это не своего? Значит Ваша система не так определяет номер из заграницы. Буду нанамать адвоката и передавать дело в суд. Вопрос не хотят решать. Говорят приходите в банк. Как я могу прийти в варёное время находясь за границей??? Мне взять отпуск ехать в этот ужаснейший банк и стоять 10 часов на границе. Просто отвратильный банк ! Я положила туда свои деньги и они их блокируют за малейшие переводы.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Блокують кошти без підстав ! Шахраї !