Повернення коштів

Tetiana23 5 сентября 2022, 10:24
Доброго дня.
02.08.2022 з картки Ощадбанка в банкоматі ПриватБанка банкомат не видав мені гроші, а з балансу їх списали, 03.08.2022 я подала заяву у відділені Ощадбанка (номер заявки SC-8582262) на повернення коштів.
У К Ц Ощадбанка мені повідомили, що максимальний час повернення коштів — 30 календарних днів. Кошти мені досі не повернули, відповіді ніякої не було, менеджер (якому подавала заявку) нічого не знає стосовно мого повернення, так як заявка направлена у ту область, де була випущена картка.
Як можна дізнатись що з моєю заявкою, коли будуть повернуті кошти?
5 сентября 2022, 14:27
Добрий день. Перевіримо ситуацію та надамо вам зворотній зв'язок.

19036256
19036256
5 сентября 2022, 10:51
Tetiana23,треба чекати,Ви все вірно зробили,зазвичай,коли і картка і банкомат знаходилися в одному місті,але не було війскових дій в країні,гроші повертали через 5 днів мінімум ,а максімум 18 діб.А у Вас є затримки ціх дій,по перше війна,по друге різні області,якщо пообіцяли 30 днів,відніміть вихідні, чекайте та після приблизної дати перевірте Ощад24,бо СМС про повернення грошей може і не прийти,т.і гроші повернуть,а побичити Ви зможете тільки в Ощад24,або при зміні балансу на картці.
5 сентября 2022, 11:24
Дякую за відповідь, але я запитувала конкретно у КЦ: 30 робочих днів чи 30 календарних днів, мені відповіли, що 30 календарних днів. Мені цікаво на якій стадії моя заявка, де цю інформацію я можу дізнатись, так як максимальний срок вже вийшов.
Mindent
Mindent
5 сентября 2022, 12:29
Вам нужно еще дождаться результатов инкассации банкомата. Там возможны разные варианты ((
5 сентября 2022, 14:18
Я розумію це, але пройшов вже місяць, інкасація могла вже бути багато разів за цей термін. Мені потрібна інформація, на якому етапі моя заявка, який потрібен ще термін, адже наголошую, максимум із максимуму вже минув.
OkeyDoki
OkeyDoki
5 сентября 2022, 21:35
Какие 30 дней. Эта операция относиться к межбанковским 45 дней минимум))