Не віддасть SWIFT переказ майже місяць!!!

Доброго ранку, в мене така ситуація. Знайомий зробив переказ SWIFT ще 10 травня, сьогодні вже 4 липня грошей не має. Спочатку мені в банку казали що цього переказу не має зовсім і його не можуть знайти. Після моїх мільйонів дзвінків у банк, мій переказ знайшли але його заблокував центральній АЦ. І треба чикати, коли вони його розблокують. А коли розблокують не відомо! І що вони нічого не можуть зробити… на моє запитання, на якій підставі заблокували переказ вони лиш розводят руками. Питаю у працівників банку куди мені звернутися і що робити в цій ситуації вони не знають. Говорят лиж чекайте!!! У мене 4 дітей, на даний момент не працюю ці кошти потрібні були для того щоб заплатити за оренду будинку та харчі. Через 5 днів мені знов потрібно платити, а грошей немає!!! Ощад Банк користуются моїми коштами, а мені що хоч той роби!
6 июня 2022, 11:01
Доброго дня. Ситуацію перевіряємо. Найближчим часом надамо вам зворотний зв'язок.

Lolik1837
Lolik1837
4 июня 2022, 13:47
« сьогодні вже 4 липня грошей не має»

Сегодня на дворе 4 ЧЕРВНЯ . а НЕ 4он ЛИПНЯ . Вы уверены , что этот «переказ» вообще в природе существовал , если вы во времени в целый месяц заблудились?
7 июня 2022, 9:51
Як просувається вирішення питання по Вашій справі?
7 июня 2022, 12:40
Зовсім ні як! Дзвонили всюди, вони тільки розводять руками і кажуть мы нічого не можемо зробити. Мої кошти заблокував центральний апарат. Потрібно тільки чекати
8 июня 2022, 12:29
Вам надали письмову відповідь, на підставі чого чи якого регламенту відбувається ця процедура блокування?
З нею можна звертатися до суду. Знайшли ще одного «брата по нещастю» в мережі, теж місяць шукав гроші. Поки через адвокатів не дав запрос на письму відповідь, що кошти не нараховувалися і т.д., вказали, що документ потрібен для суду, то надійшли на другий день.
8 июня 2022, 12:31
Ми ось теж чекаємо документ від відправника (бо відправник вправі і взмозі відслідкувати, де знаходься кошти в певний момент), як тільки отримаємо, теж підемо давати запрос в банк і будемо передавати документи до суду. Бо цей абсурд вже вийшов за межі всього розуміного.
Вам теж удачі!
9 июня 2022, 18:23
Вони не дають бумагу мені
Олег Казаков
Олег Казаков
14 июня 2022, 7:34
Може хтось з керівників банку прокручує гроші клієнтів? Ну а що. Це доволі логічне пояснення, враховуючи який безлад та безкарність в цьому банку

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не віддасть SWIFT переказ майже місяць!!!