Мій банк моя країна

Сьогодні самий сумний день.Я Хилобок Юлія Михайловна, котра проживає в Херсонській обл.м. Нова Каховка (окупована область країни)не можу отримати свою зарплатню.Мою карту вкрали, а потім викинули, але я її заблокувала.Зараз я ходжу на роботу під обстрілами сиджу, щоб щось заробити.Але в мене приходить все на стару картку і випустить нову немає можливості.Ми окуповані, ціни космос, виїхати можливості немає.То скажіть будь ласочка -мій банк моя країна де ми разом? Сиджу і плачу, бо не знаю кому дзвонити і у кого просити допомоги?!(((Ось так вимірюється людська чоловічність? Ми окуповані, но не зламані, ми злі-але не озлоблені, мі Херсонщина окупована але ми Україна !!!)))Ми балакаємо російською, але українці.Но допомоги немає навіть від вас !((Я заробила ті гроші, я не вимагаю не своє.То скажіть яка служба безпеки з може мені допомогти?
26 апреля 2022, 8:55
Доброго дня. Замовити перевипуск картки можна через контакт-центр за номером телефону 0800210800. Зателефонувати можна також через сайт банку: https://www.oschadbank.ua/card/my-card (обрати значок повідомлення, потім — слухавки).

Без картки отримати кошти можливо в будь-якому відділенні банку. На жаль, не всі відділення працюють у зв'язку із проточною ситуацію. Та ми постійно оновлюємо список працюючих відділень і сподіваємось найближчим часом відновити роботу в тому числі в тих регіонах, які зараз є тимчасово окупованими.

Слава Україні! 🇺🇦

25 апреля 2022, 18:58
А что именно ты хочешь от банка? Чтобы он нанял терминатора который доставит тебе карту лично в руки?
irenastro
irenastro
25 апреля 2022, 19:16
Все условия банка были заточены на зону военных действий в течении 8лет, как все сделать для того, чтобы люди от невозможности приехать, не смогли получить новые карты и решить финансовые проблемы и т. д. Только банк не задумывался, что когда-то все жители страны окажутся в такой ситуации недоступности банка. У Ощадбанка на все один ответ, вам нужно обратиться в отделение банка, удаленно решить практически нельзя ни одну проблему, не изменить финансовый номер, ни открыть удаленно личный кабинет и т. д. …
zig4free
zig4free
25 апреля 2022, 19:47
Не надо вот этой брехни! Ощадбанк вообще ни под что заточен! Начиная с того, что Любые вопросы необходимо решать в отделении котором открыт счет!
25 апреля 2022, 20:59
У Ощадбанка на все один ответ, вам нужно обратиться в отделение банка,

У всех 70-ти украинских банков такой ответ. Даже у Монобанка не смотря на отсутствие у него отделений.