Примусове оформлення страховки при переоформленні картки киянина пенсіонеркою

iva122 30 января 2022, 22:29
Отделение по адресу: Киев, ул. Радужная, 13
Моя мама, яка є пенсіонеркою, переоформлювала картку киянина у зв’язку з закінченням строку дії попередньої картки. Звернулася за місцем проживання у відділенні Ощадбанку в м.Києві по вул.Райдужній 13. Їй було в наполегливій формі запропоновано разом з карткою оформити страховку, на що вона не погодилася. Працівник банку прийняла все ж у мами документи і сказала, що потрібно очікувати смс повідомлення, але протягом місяця повідомлення так і не прийшло. Мама пішла у відділення, де їй повідомили, що картка не готова. Через тиждень я сама звернулася у це ж відділення щоб оформити картку киянина собі і дізналася, що мамина картка вже заблокована, оскільки її не забрали і треба оформлювати нову. При оформленні моєї картки працівник банку також наполегливо запропонувала оформити страховку або кредитну картку. При моїй відмові мені було сказано, що якщо мені це не подобається, я можу піти в інше відділення. Оскільки я перед цим вистояла довжелезну чергу більш ніж годину, я погодилася оформити кредитну картку. Мама на наступний день пішла оформлювати заново картку киянина і її примусили оформити страховку в страховій компанії «Гардіан» на суму 150 гривень, інакше картку вона оформити не зможе. В результаті мама, якій 75 років, звичайно, розхвилювалася і переживаючи, що і цю картку не отримає, погодилася. Прошу розібратися зі свавіллям працівників даного відділення Ощадбанку. Нема бажання з ними співпрацювати та користуватися їх послугами, але, на жаль, вони монополісти з випуску картки киянина.
31 января 2022, 9:40
Доброго дня! Працівники банку справді можуть запропонувати оформити той чи інший страховий продукт, проте це не є обов'язковим. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ПІБ та номер телефону ваше, та мами. Сиутацію перевіримо детально.

StarFighter27
StarFighter27
2 февраля 2022, 20:42
Да не волнует банк ничего, даже Ваша мама им до одного места, кроме страховок-депозитов-кредитов. И их нужно привлечь, выдать, продать столько, сколько хочет руководство!!! А не продашь — не получишь зарплату!!! И что остается делать работникам??? Вот так и развивается Ощадбанк. Переходите лучше в другой банк, например Приват

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Примусове оформлення страховки при переоформленні картки киянина пенсіонеркою