Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Звернення до керівництва Ощадбанку стосовно виплати пенсії за ощадною книжкою

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
OlgaPetrovna 26 ноября 2021, 1:25
Отделение по адресу: Львов, пр-т Червоной Калины, 113
Працівники віііддіілення Ощадбанку за адресою м. Львів проспект Червоної Калини, 113, що видають пенсію, другий місяць поспіль погрожують мені та моєму чоловіку- ми маємо відкриті в цьому відділенні ощадні книжки, за якими щомісячно знімаємо нараховану нам Пенсійним Фондом пенсію. День тому при отриманні пенсії і мені, і моєму чоловіку працівники відділення Ощадбанку погрожували, що в наступному місяці пенсію з ощадкнижки ми отримати не зможемо та в примусовому порядку намагалися перевести нас на картковий рахунок. Аргумент єдиний від працівників Ощадбанку-у них багато роботи із нашими ощадкнижками, більше ніяких законних підстав ми не почули, як і не бачили жодних офіційних попереджень про зміни в обслуговуванні ощадкнижок ні до нас особисто, ні у самому відділенні. Як нам захиститися від свавіллям працівників відділення, можливо, звертатися зі скаргою у компетентні правоохоронні органи для розгляду даної ситуації на предмет порушення працівниками відділення Ощадбанку Кримінального Кодексу України за ст. Шахрайство та ст. Вимагання, а також наскільки санкціонавані такі дії працівників керівництвом Ощадбанку?
Ощадбанк
26 ноября 2021, 11:02
Доброго дня! Ситуацію вже перевіряємо. Найближчим часом надамо вам зворотний зв'язок.

З повагою, команда Ощадбанку.

OschadbankUA
OschadbankUA
26 ноября 2021, 13:31
Відповіли в приватні повідомлення. Перегляньте, будь ласка.
corsww
corsww
26 ноября 2021, 20:58
Скотство
StarFighter27
StarFighter27
28 ноября 2021, 15:33
Ольга, а при чем здесь вымогательство и мошенничество? Многие банки обслуживают клиентов по карточкам. Туда начисляются пенсии, зарплаты и т. д. Вы можете также через кассы банка снимать свою пенсию. Так в чем проблема? Ваши книжки — это прошлый век. Чтобы их оформлять, нужно платить за них 200 грн? Для Вас это приемлемая сумма? Если Вас мучает ностальгия по совку — то это Ваш выбор.
Jokets
Jokets
29 ноября 2021, 20:40
Человек упёрся — эти все ваши технологии ужас, верните совок Не дай бог сказать диджитализация — подумают матом ругаются

Курс валют в Ощадбанке на сегодня

USD 27.140 27.440
EUR 30.450 31.050
RUB 0.2500 0.3750
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Звернення до керівництва Ощадбанку стосовно виплати пенсії за ощадною книжкою