Шахрайство А Т Ощадбанк з Комісіями

Opanas 3 июля 2021, 9:04
Хочу поділитися з Вами історією про шахрайство, А Т Ощадбанку. В квітні 2017 року я був студентом Запорізького національного технічного університету, мені було нараховано Президентську стипендію в розмірі 3985 грн 62 коп. На моє ім'я був відкритий рахунок в, А Т Ощадбанк та на нього були зараховані ці кошти того ж 2017 року, але робітники банку не сповістили мене про це надходження. Тож про це надходження я дізнався випадково 21 травня 2021 року, коли на рахунку вже залишилося 1088 грн, які я зміг зняти в касі А Т Ощадбанку. Кошти в розмірі 2869 грн 83 коп були списані з мого рахунку у вигляді комісії за неактивність рахунку та за SMS-банкінг. За період з 2017 року по 2021 рік я не отримав жодного сповіщення від банку про нарахування та списання з мого рахунку, що засвідчує, що, А Т Ощадбанк не зацікавлений в моєму, як клієнту банку, інформуванні, а зацікавлений в максимальному списанні в свою користь моїх власних коштів за вигаданою спеціально для виманювання грошей в людей так називаємою «послугою» — Комісії за обслуговування неактивного карткового рахунку, хоча це не є послугою, а привід для неетичного списання коштів з клієнтів банку. Жодного SMS-сповіщення я не отримав, хоча гроші регулярно списувались за цю послугу. Також я звертався до відділення, А Т Ощадбанку ТВБВ № 10007 / 0202 в місті Запоріжжя, де було відкрито рахунок з проханням надати копію Договору про приєднання та відкриття цього рахунку та копію Розписки на видачу цієї картки — копії не були мені надані, тобто, А Т Ощадбанк не може підтвердити видачу цієї картки. Звертався в Запорізьке обласне упправління, А Т Ощадбанку та лише отримав відписку про списання комісій. Неодноразово звертався на Гарячу лінію, А Т Ощадбанку але мені не допомогли. Тож, А Т Ощадбанк робить махінації та шахрайство з рахунками своїх клієнтів і наскільки я розумію, я не один такий постраждалий від таких дій, А Т Ощадбанку і можливо сьогодні в тисячі людей обкрадаються, А Т Ощадбанком.
5 июля 2021, 11:07
Доброго дня! Комісію за обслуговування неактивного рахунку та смс-інформування передбачено тарифами банку, тут же і розміщено договір комплексного банківського обслуговування: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

Для того, аби уникнути списання комісії за обслуговування неактивного рахунку, достатньо хоча б один раз протягом року провести будь-яку операцію переказу, оплати чи поповнення.

Ми зацікавлені в уникненні непорозумінь, тому інформація про тарифи банку завжди є у вільному доступі. Для зручності інформування клієнтів було додано ще один сервіс в нашому чат-боті — «Канал інформування».

За допомогою цього сервісу є можливість перевірити або змінити канал, через який буде зручно отримувати інформування у разі зміни тарифів/умов обслуговування за рахунками.
За бажанням можна обрати один з наступних способів інформування:

✔ через повідомлення в Ощад 24/7
✔ через Viber/SMS
✔ на Email

Посилання на чат-бот: https://www.oschadbank.ua/ua/chat

3 июля 2021, 11:11
«На моє ім'я був відкритий рахунок в, А Т Ощадбанк»

Основной вопрос — вы подписывали какие-либо документы на открытие счёта в Ощадбанке,
или он был открыт без вашего ведома и согласия?!

Если подписывали бумаги, то мелким шрифтом могли видеть текст о том,
что своей подписью вы подтверждаете факт ознакомления с правилами предоставления
банковских услуг, а также ознакомлены с его тарифами…
И кто вам доктор, что подписав документы об открытии банковского счёта вы так и не удосужились узнать о дальнейшей его судьбе ни в конце 2017, ни в 2018, ни в 2019, ни в 2020 годах…
И только по окончании получения образования в ВУЗе случайно узнали о том, что когда-то открывали банковский счёт…
3 июля 2021, 22:14
Це не шахрайство, а лише тарифи Ощадбанку.
StarFighter27
StarFighter27
4 июля 2021, 11:51
Вы не знали, что у Вас деньги на счету лежат? А вы подписывали договор, согласно которого Вы ознакомлены и согласны с тарифами. В крайнем случае перевели бы эти деньги на депозит. И что Вы получали во время обучения?
Opanas
Opanas
20 июля 2021, 11:22
Добрий день! Ощадбанк мав сповістити мене про зміну тарифів за неактивність рахунку з 20 грн/міс до 100 грн/міс. Цього не було виконано і про списання комісій банк не сповіщав. Якби я отримав хоч одне повідомлення про списання коштів з рахунку я би звернувся до банку за своїми грошима. А натомість жодного повідомлення я не отримував від Ощадбанку, хоч кошти за SMS-інформування знімались регулярно, і тому бачу в бездіяльності Ощадбанку умисел в навмисному списанні коштів за неактивність рахунку хоч це не є ніякою послугою, а просто крадіжка грошей банком з приватного рахунку.
6 августа 2021, 18:37
Opanas, «Як не платити за обслуговування банківського рахунку, яким не користуєтесь?
Якщо ви не користуєтесь карткою більше 12 місяців (жодного зарахування чи списання), стягується комісія 100 грн/міс.
Три варіанти як не платити цю комісію:
відкрити онлайн-депозит в Ощад 24/7;
розрахуватись карткою хоча б один раз протягом року;
звернутись у відділення банку, щоб закрити рахунок.»
oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou
Три літри
Три літри
9 августа 2021, 15:16
Оповестить он мог и просто разместив эту информацию на сайте.
9 августа 2021, 19:40
В тарифах на сайте Ощадбанка как раз и опубликована
вся информация о тарифах по БПК и карточным счетам…

Было бы только желание читать…
Mary077
Mary077
4 августа 2021, 1:12
Вы ни в чем не виноваты, поэтому деньги вам вернулись в виде приза за отзыв месяца. Вселенная мудра и справедлива.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Шахрайство А Т Ощадбанк з Комісіями