Некомпететність

Fedivanna 23 февраля 2021, 15:04
10 січня у мене шахрайським методом вкрали гроші з зарплатної картки. Вже 11-го я написала заяву в поліцію і звернулась в відділення № 10016/0117 за адресою м. Полтава, вул. Європейська, буд. 38, щоб написати заяву на відміну останньої операції по карті (знаю, що таке можна зробити). Але спочатку прийшлось довго пояснювати, що я хочу: співробітник банку не знав про це. Потім довго консультувався нарешті заява була написана. Але тут знову але 16 січня він передзвонює мені, що потрібно переписати цю заяву, бо щось не так оформили. Так, як я вже не встигала в той день то переписувала її вже 18-го, тільки і на цей раз вона була оформлена неправильно. Ще раз я її переписувала 22-го. Звичайно час вже був втрачений і мені сказали (те що я знала і так) що кошти перевели на картку іншого банку. Від співробітника банку я навіть вибачення не почула тільки я робив все правильно.
23 февраля 2021, 15:34
Доброго дня! Після виконання операції скасувати її можливість відсутня. В таких випадках ми рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів для проведення розслідування. Банк за свого боку надасть всю необхідну інформацію за запитом правоохоронних органів.

19036256
19036256
27 февраля 2021, 1:54
«звернулась в відділення № 10016/0117 за адресою м. Полтава, вул. Європейська, буд. 38, щоб написати заяву на відміну останньої операції по карті (знаю, що таке можна зробити).Але спочатку прийшлось довго пояснювати, що я хочу: співробітник банку не знав про це."Fedivanna, вибачте, яле це Ваша некомпетентність.Співробітник банку не знав про це, бо ніколи такого банк не робить. Звідкиля ви взяли, що така можливість-«відміна операції» існує?Банк не може допомогти навіть коли гроші відправляють не на той рахунок комунальних послуг, банк радить самому шукати куди і кому відправлені кошти. Гроші у Вас вкрали без Вашого відома???Але можливо Ви самі перевели гроші, а це вже називається по іншому.