Валерий Невхорошев 13 июля 2023, 15:30
Сьогодні остання крапля. Маю негативний досвід, пересилав свої кошти з ощадівської картки на свою картку іншого банку у сумі 500 грн. Гроші зависли зі сторони Ощаду на трансферних рахунках. Пошук загублених БАНКОМ коштів коштує у цього банка 500 грн (!). Ви у своєму розумі?! Ви не можете працювати надійно і при цьому за виправдання Ваших помилок, я повинен сплачувати?
А сьогодні переводив за iban 3000 грн, і вже 4 годину грошей ні де не має?! Це шахрайство.
А комісія за будь-який запит до мого рахунку, вибачте, ви мені послугу надавали (?), за що ви стягуєте комісію?
Все керівництво Ощаду — це люди які заслуговують, щонайменше звільнення за професійну невідповідність.
Саме через такі «так працює наш банк» змінюю банк для зарплатного проекту.
Банк — це надійність, а Ощадбанк — це рулетка, яка що хоче то і робить з вашими коштами.
Bobrovskyy 13 июля 2023, 10:10
Отделение по адресу: Киев, ул. Красноткацкая, 35
Итак…Начну с того, что руководство банка допускает к работе руководителями таких неадекватов, как на отделении г. Киев, ул. Красноткацкая,35 Гайдамака Оксана Сергеевна! Эта личность давно известна своими высказываниями о Украине…о том, как она ненавидит страну и людей, живущих в ней! Даная особа, попав до руля руководителя первым делом начала не строить коммуникации сотрудников, отдклов и клиентов, знакомиться с портфелями, а просто-на-просто уволила всю кассу и наьрала какой то шерпотреб, который выдает карты клиенту по два часа.Позже, еще самостоятельно уволилась масса сотрудников из-за нежелания работать с ней из-за прессинга на сотрудников фронт-оффиса отделения, который она как лично осуществляла-так и через начальника розницы Овдиенко О. С. Уволились люди, которые проработали в Ощадбанке в 4−5раз больше чем она! От нее в предыдущем банке открещивалось большинство сотрудников, потому что данный «руководитель» на самом деле по знаниям и навыкам не более как студент-двоечник, которому дали место руководителя «по-блату» от кумовей в Ощадбанке! Этот человек-мыльный пузырь! Он пустой.Руководящий опыт у нее только на бумаге в трудовой книжке, а в полях-это середина цифры «0».
Helenko 11 июля 2023, 20:50
Номер мобільного оператора до якого було прив’язано обліковий запис втрачено, відновити вже не можливо. Знаходжусь за кордоном, у сестри є юридично завірена генеральна довіреність на моє ім'я, спробували у відділені замінити номер мобільного — відмовили, з посиланням, що це персональні дані, на які генеральна довіреність не розповсюджується. Тож доступу до своїх банківських даних не маю, старий номер мобільного оператору згодом буде перевипущено та новий власник буде отримувати всі смс з мобільного банку та акаунту.
User87543 11 июля 2023, 18:31
Після завершення провадження та розблукування всіх рахінків Ощадбанк виішив поживитись за мій рахунок. Схема така: 1. На рішення виконавчої служби блокують 2 рахунки — старий зарплатний та діючий. 2. Після закриття провадження — розблоковують тільки один рахунок діючий, а коли на нього надходять гроші, то їх «блокують» на старому рахнку.
Дзвінки та звернення до банку, — марна справа. Всі на морозі — банк, виконавча.
Щоб паньсво розуміло — вкрали песію дитини — інваліда, яка в принципі не може бути предметом ніяких стягнень.
Михайлович Валентин 11 июля 2023, 14:19
Отделение по адресу: Чернигов, ул. Кирпоноса, 26
На олх продавець надав картку ощаду, перевели гроші за товар, продавець товар не відправив і кошти не повернув, прийшов в відділення з випискою з єдиного реєстру досудових розслідувань Національної поліції, навіть слухати не захотіли, так як їм байдуже, покривають шахраїв
fedot1k 10 июля 2023, 20:14
Не працює сервіс створення ЕЦП, постійно «На жаль, під час генерації сертифіката сталася помилка.»
Оператори кажуть що все добре, але вже навіть тут є подібні відгуки!!!
Владислав Ребров 10 июля 2023, 14:18
Не рекомендую цей банк і його додаток, додаток глючить, не зручний та не інформативний, перекази с картки на картку — платні 1%+5 грн, будь яка довідка — іди у відділення. А ще, якщо вам недай Боже наклали арешт на рахунок, то знімати банк його не буде, навіть після винесення постанови про зняття арешту. Вже пройшло більше двох тижнів, а арешт досі не знято, співробітники кол центру не компетентні, у відділеннях ще СРСР. Вирок цьому банку, та його додатку — СОВОК.
Олег Романовський 10 июля 2023, 13:50
Отделение по адресу: Житомир, ул. Победы, 54
Сьогодні, 10.07.2023, звернувся до відділення Ощадбанку 10005/011 за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 54. Працює 3 оператора. Я прочекав 45 хвилин (7 чоловік попереду) і нарешті потрапив до оператора Рибак А. М. (до речі, бейджик зі своїм ім'ям вона звідкись витягнула тільки на мою вимогу). Нарешті моя черга. Відлав недіючу картку і паспорт. Всі 20 хвилин, витрачених на мене, дівчина заповнювала мої паспортні дані в різних електронних реєстрах (я вже більше 10 років є клієнтом цього банку!!!). На моє зауваження, щоб оператор почала займатися суто проблемою, з якою я звернувся, вона ніяк не відреагувала і продовжила по декілтка разів прописувати мої паспортні данні. А інтернет працює вкрай повільно! Нарешті виписала квитанцію на оплату, з якою я знову встав в чергу вже до каси. Ще 15 хвилин очікування. Відкрите одне віконце. Оплачую, і знову дивуюся! Тільки готівка!!! В касі Ощадбанку я не можу здійснити оплату карткою Ощадбанку!!! Вношу до каси кеш… Знову йду до оператора, щоб дізнатися, що мені далі робити! (вона це повинна була пояснити одразу при спілкуванні!).
У підсумку, на вирішення елементарного питання я витратив 1,5 години і фактично побував в минулому. Приблизно так будо за часів совка…
Владимир Аграмаков 10 июля 2023, 11:40
Хотел перевести деньги со своей карты Ощад на СВОЮ карту монобанка. Перевод не прошел и меня выкинуло с приложения и обратно я не смог в него войти. Позвонил в ощадбанк, по телефону мне сказали, что моя карта скомпрометирована, по причине того, что была попытка перевода на карту, которая, якобы в черном списке Ощадбанка… Это что такое???
Во первых, почему моя карта оказалась в черном списке Ощада и во вторых почему ощадбанк заблокировал мне приложение для удаленного доступа к счет?..
Сказали, что разблокировать можно только, посетив отделение банка, которое я не могу посетить, т.к. нахожусь далеко за пределами Украины и приехать не могу.
gerben 9 июля 2023, 18:53
Неможливо створити сертифікат цифрового підпису.
Видає помилку «На жаль, під час генерації сертифіката сталася помилка. Будь ласка, поверніться у меню чат-бота та повторіть спробу.»
Ця опція взагалі працює?
olga0601 9 июля 2023, 15:22
Доброго дня! На гарячій лінії менеджер сказала, що можна оформити довіреність на отримання картки та пін коду. Мама 80років зробила таку довіреність на своїх дітей. Оплатила 1200грн. У відділенні банку картку видали, за пін кодом сказали звернутись на гарячу лінію. Звернулись — там відмовили допомогти. Хто поверне мамі 1200грн?
5598920 8 июля 2023, 21:17
Видає помилку при підписанні платіжки
bossvika 8 июля 2023, 10:58
В лютому знайшла нову роботу на укрпошті. Встав вибір де получати заоплату між приватом чи ощадом. Вибрала ощад. Звернулася до одного з відділень у Дніпрі. Менеджер обслужив мене добре. А вот коли дійшло до отримання картки через кассу — вимушена була чекати 1.5 години під касою поки перерахують усі картки. Це при тому, що працювало 2 каси — один касир перераховував усі картки, а другий просто сидів та не приймав клієнтів з платежами. Це при тому що графік роботи з 08.30. Та ще касир, що рахувала картки періодично мені хамила, типа, я їй заважаю працювати. Це 1ий момент.
Далі. У укрпошти з ощадом є зарплатний проект згідно якого клієнт оформлює зп карту та потім можна знімати гроші без комісії через укрпошту. Вже декілька місяців мало того що зняти не можу та ще списує добоячу комісію з картки. Зверталася до горчої лінії, знову ж нахамили, нічим не допомогли. Ще й мене виниватою зробили. Жалкую, що зв’язалася з цим банком
marabu 7 июля 2023, 20:36
Отделение по адресу: Винница, ул. Магистратская, 80
Прохання про допомогу
Життєві обставини різні бувають. Ось мене доля закинула до Німеччини, є я пенсіонер, інвалід-ампутант без ноги, але жалюгідну пенсію не взмозі отримувати. Я не можу зателефонувати на стаціонарний номер Начальнику відділення 10000 /192 Ощадбанк Вінниця Магістратська вул. 80 (тел. 0432 672915, 0432 672774) тому що я не маю просто грошей. Ощадбанк в договорі на відкриття рахунку не вказує свою електронну адресу, на яку я можу написати з німецькоі бібліотеки безкоштовно.

Прошу передати мої контактні дані Начальнику відділення 10000/0192 Ощадбанк Вінниця
E-Mail: korchiv@gmail.com
geriko12 6 июля 2023, 11:26
Ощадбанк затримує гроші при погашенні військових облігацій на 3 дні!!! при тому мінфін україни перерахував гроші день в день «на це офіційна відповідь», але в банку кажуть, що просто їм надіслали лист від керівництва, що зарахування коштів від погашення облігацій буде робитися на 3 день в кінці робочого дня.тобто банк просто користується вашими грошима 3 дня!!!
така ж ситуація була помічена з депозитами, кошти зараховуються не в кінці дня зазначеного у договорі, а утримуються банком ще день і зараховуються в кінці наступного банківського дня!!! АЛЕ 3 дні по зарахуванню грошів на рахунок клієнта по облігаціям, ЦЕ КРАДІЖКА!
Валерка Котовский 5 июля 2023, 16:56
Добрый день, как-то наткнулся на комментарий что купить облигации военные можно даже с заблок счёта.
А вот и фиг там, попробовал оплатить через дию ощад банком, на что пришла смс с банка отказ, выходит что банки вообще не подчиняются законам, ни полиции, ни законам:) Хотя я думаю любой банк при блоке, покажет средний палец при покупке облигаций:)
Написал в поддержку ощаду в фейсбуке, мне ответили вам доступно 2 т в мес, пользуйтесь :D
Спасибо ощад банк что разрешаете снимать мне *мои* деньги по 2 т в мес
Сергій Терлюк 5 июля 2023, 15:51
Коли обираєш банк, ніколи не задумуєшся про наслідки. Адже ти пенсіонер, пропрацював відповідний час щоб отримати хоча б якусь зароблену суму. Ти хочеш бути впевненим в тому, що будеш мати хоча б на хліб і воду. А тут халепа, банкомат гроші то дає, то не дає і в кінцевому результаті 1000 гривень, яку я так як би мав забрати, банкомат не видає і не повертає на карточку. Добитися правди в Ощадбанку, як виявилося, просто нереально. От і маєш тобі державний банк, який піклується про пенсіонерів. Виходить, що кругом несправедливість. І як такий банк може існувати, якщо в телефонному режимі не можна нічого вияснити?
Була ідентична ситуація в дочки з Приватбанком, то протягом декількох годин гроші повернули на картку.
А Ощадбанк настільки важлива установа, що треба йти писати власноручно заяву і ще задають тупі, нікому непотрібні питання. Чому гроші знімала дочка? Яка різниця, це мої зароблені кошти і я не зобов’язуюся відчитуватися хто і на що їх тратить.
При першій же нагоді буду міняти банк і застерігаю всіх, хто не хоче бути обдуреним, то перш ніж обирати кому довірити свої гроші, добре обдумайте. Не робіть поспішних висновків, бо так вигідно комусь. Ми вільні, незалежні, а це означає що можна приймати рішення самому і робити так, як добре тобі.

Мирного всім неба!!!
І справедливості в державі!!!
Ivasko123 5 июля 2023, 15:38
Не нормальне спілкування з людьми в підвищеному тоні по хамськи! Як можна в такий час, так спілкуватися з людьми це не допустимо!
AlexGanzha 5 июля 2023, 11:01
Доброго дня, сталася неприємна ситуація батько попав на шахраїв які отримали доступ до його карт. І сама безпека Ощадбанку змушує дуже сумніваться в надійності банку. Мало того що шахраї змогли спокійно зайти в його банкінг, так вони спокійно без всяких підтверджень підняли кредитний ліміт і змогли з кредитного ліміту відправить кошти на рахунок іншої людини. Питання до Ощаду чому ви так легко підняли кредитний ліміт аж до 100000, без смс, без верифікації без нічого притому що ваша система повина була бачити, що вхід в банкінг виконаний не з рідного пристрою. І друге питання чому відправлялися гроші без смс і 3дс? З’являються думки що в Ощадбанку працюють шахраї які допомогають другим шахраям піднімать кредитний ліміт і обманювать простих Українців
22 червня намагався отримати свою картку, яка була замовлена на відділення 47 в м. Кропивницький, але працівниця Ропавка Тетяна Володимирівна, не змогла видати мені її, аргументувавши це тим що я не надаю їй документи, хоча надав документ в дії, так само вона спілкувалась зі мною зверхньо, послала мене за паспортом і потім приходи, також просила керівницю пояснити мені чому вони не можуть видати мені картку. Звернувшись до начальниці відділення, питання теж не було вирішено, аргументація була така, що це їх вимоги, і вони не можуть прийняти документи в дії, і взагалі що я таке придумав. Після дзвінку консультації, начальниця виявила, що таки це можливо, але пробуючи це у них виникла помилка, і картку я не зміг отримати. Хоча рахунок у мене там відкрито, документ який представляє мою особу згідно чинного Законодавства я пред’явив, зрозуміло що у банка вже є всі мої дані, але із за їх технічних проблем, і видумок, також незнання своїх посадових обов’язків я тільки зіпсував собі нерви. В той же день мною було залишено декілька скарг до банку, але й досі я не отримав не відповіді, ні картки.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝