Kopachka 9 августа 2023, 10:52
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. С. Бандеры, 5-А
Банк відмовляється приймати долари 1996 року, порушуючи постанову Нацбанку № 502. 08.08.2023р. касир відділення по вул. Бандери, 5А, м. Хмельницький, відмовився прийняти долари 1996 року випуску. Цілі, не ушкоджені.
Надія Леонова 7 августа 2023, 11:52
19.06.23р. в 10:34 банк отримав постанову N8 про зняття арешту з рахунку, виконавче провадження 62700696. По стану на 07.08.23. нічого не зроблено. Скільки можна чекати?
Співпрацював з багатьма банковими установами, але Ощадбанк — це дещо, що змушує задуматися над своїм вибором.
1) чому через 2 роки після прийняття постанови про прирівнювання е-документів в «Дії» до паперових я до сих пір не можу зробити АБСОЛЮТНО НІЯКУ фінансову операцію на касі відділення банку?
2) чому я, як військовослужбовець, у якого немає свободи руху, повинен їхати із однієї області в іншу, щоб просто змінити фінансовий номер?
3) чому фінансовий номер на зарплатну картку та картку ВПО РІЗНІ??? чи не повинен номер підв'язуватися під всі наявні рахунки?
4) чому Ощадбанк виконує послуги так, ніби різні області — це взагалі інші держави, а не одна країна, бо зробити щось з рахунком, котрий був відкритий в іншій області НЕМОЖЛИВО? Ви підтримуєте днр і лнр?
Передаю великий привіт персональному менеджеру і управлінню відділення, що не проводять роз’яснювальну роботу зі своїми співробітниками щодо СУЧАСНИХ ДІЙСНИХ постанов.
Торгую на бирже BINANCE, продаю виртуальный доллар. Принял два перевода, один перевод ещё 04.01.2023 сумма 3550 грн, второй на днях 02.08.2023 5200грн. Мне эти люди, которые у меня покупали активы скинули чеки, деньги мне пришли на мою карту ОЩАДБАНК, я им отпустил доллар. Сегодня мне заблокировали карту, будто я мошенник, я обратился в банк, мне мой менеджер говорит, ну так верни им деньги, и тебе карту разблокируют. А кто мне мои активы вернёт??? Я со своей стороны сделал все честно, могу предоставить все, что попросите. Также выписку из биржи. Пожалуйста, помогите разобраться в этой ситуации, ведь может действительно тех людей и обманули, но и я получается тоже постраждалое лицо. Пожалуйста свяжитесь со мной кто-то
t1s 3 августа 2023, 11:32
Отделение по адресу: Киев, ул. Харьковское шоссе, 21/6
Приємно здивований сервісом.
Керувала процесом фронтофіса менеджер Тетяна.
Відповіла на всі питання та допомогла як найшвидше завершити процесс.
Дуже приємні враження залишилися.
Дякую.
nailheart1 2 августа 2023, 15:35
Отделение по адресу: Полтава, ул. Ивана Мазепы, 13
Добрий день! В мене колись був зарплатний проект від ощадбанку (краще його б не було взагалі). В мене виникла ситуація що не можу звернутись до банку і хотів закритий картковий рахунок онлайн. Звичайно, зробити це не зміг. Тому вирішив звернутись до банку відділення на Мазепи 13. Касир на прізвище Сорока спочатку послала мене на відділення де я картку відкривав. Я повідомив, що в контакт центрі сказали, що я можу звернутись до будь якого відділення з питанням закриття. Закрити рахунок вирішив того що банк краде гроші з дебетної карти списує 25 гривень в овердрафт за серпень. Відразу ж зробив p2p переказ і вніс 25 грн. на рахунок. Мені сказали що того що гроші в статусі «заблоковано» не зможуть закрити картку сьогодні. Приходьте через добу. Я попрохав прискорити операцію, мене загнали на головний офіс. Звичайно я відмовився туди йти бо не мав можливості і продовжував стояти і благати щоб картку закрили. В результаті мені сказали що ваша картка закрита, можете йти додому. Вирішив уточнити у спеціаліста онлайн-чату чи все ж таки закритий картковий рахунок… І завертілось… Вказали що мою картку тільки заблокували без закриття рахунку… І рахунок буде закриватись… оператор чату каже 01.09, контакт центр 02.09… І щоб я закрив карту 02.09 угадайте що? Правильно сплатити ще 25 грн. за обслуговування неактивного карткового рахунку вересень… Або знову йти в те саме відділення просити про закриття карткового рахунку, оскільки мені мали вручити договір про закриття, але цього мені не надали… Вже навіть не знаю що робити… Чи ходити в ощадбанк кожного дня як на роботу? Сервіс просто неперевершений, людину скоротили з роботи, картковий рахунок не можна закрити онлайн, та навіть у відділенні… І дебетна картка проект «зарплатний» з легкої руки якогось крохобора банку який вигадував тарифи перетворюється в кредитну… Люди обходьте цей «чудовий» банк десятою дорогою і благайте роботодавця відкривати зарплатні проєкти в інших банках…
Полезный комментарий
19036256 2 августа 2023, 18:11
Nailheart1, Ваші 25грн.розблокуються автоматично тільки ЧЕРЕЗ ТРИ ДОБИ, просити когось, щоб прискорили зарахування- це марно, Ощадбанк так працює, ось офіціальна відповідь банку- Переказ коштів відбувається автоматично. Стандартні терміни переказу від 2-ох годин до 3-ох робочих днів.Уточнюйте на гарячій лінії розблокування 25грн., бо так будете кожен день дарувати банку по 25грн.
korogodn 2 августа 2023, 13:37
До банку був направлений і доставлений лист до виконання від приватного виконавця, з Постановою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій на суму двох розмірів мінімальної заробітної плати. Лист був доставлений 13.07.2023, але до цих пір він навіть не був зареєстрований у базі.Трек-код листа 0600032160368 був відстежений на Укрпошті і виявилось що банк отримав лист з постановою.В контакт центрі радять звернутися до відділення ,і консультант розблокує 13400 грн., але у відділенні не можуть цього зробити так як у базі нема постанови на основі якої вони могли б ініціювати заяву на розблокування.Лист був доставлений у генеральний офіс у Київ.Я в шоці за таке відношення до людини якій треба за щось жити, дітей кормити, комунальні платити.Банк наче навмисно тягне час!
ros240493 1 августа 2023, 22:51
Отделение по адресу: Киев, пл. Спортивная, 1-А
13.07.2023 мені прийшла на картку заробітна плата та додатково я вирішив перевести ще 58 тисяч власних коштів. прийшовши до каси мені сказали що опрерація не дозволена по невідомім причинам. На касі сказали телефонуйте на гарячу лінію на гарячій лінії йдіть у відділення банку. Потім менеджер покликала заступника керуючого відділенням і та мені повідомила що Ви шахрай і мені треба сплатити невідомим особам 3950 грн, а що за особа повідомити не можемо бо це банківська таємниця. Я викликав поліцію та її представник повідомив, що ніяких заяв и рішень суду стосовно мене нема. Менеджер сказала, що всеодно це рішення служби безпеки нашого банку. Сплатити кошти я відмовився. Сьогодні. третій тиждень як банк заволодів моїми коштами. Якщо маєте бажання, щоб вас обікрав банк — звертайтесь о Ощад Преміум! Це почесне друге місце після Оболонь Преміум. — тільки в банківському секторі.
eliza12 1 августа 2023, 20:34
Користуюсь цим банком, тільки тому що організація де я працюю користується послугами цього банку, та відкрила нам в ньому зарплатні раунки. Мало того, щоб отримати нову картку надо місяць, а то і більше чекати. В прошлому році зіткнулася із ситуацією коли в Туреччині банкомат мені не видав гроші, а с картки вони списалися. Турки сказали ні яких проблем не має. Тільки нехай Ваш банк надійшле запит, і ми все повернемо. Але Ощад не приймає електронні звернення, і звернення на гарячу лінію. А заяву тільки особисто треба писати, як в прошлому сторіччі, і тільки протягом 3 місяців. Ще одна свтуація зіткнулась с шахраями на ОlX. Подзвонила в банк де був рахунок шахраїв. Жодних питань. Зафіксували звернення. І дали пораду звернуться в Ощад, щоб зробити відзив операцііі. А потім служби безпеки банків та поліція будуть розбиратися. Два раза дзвонила на горячу лінію, та обидва раза мені відмовили. Хоча в інших банках є така функція навіть в мобільному додатку.
Anna M 25 июля 2023, 16:10
Добрий день! 12.05.2023 приватний виконавець закрив виконавче провадження на підставі рішення суду, того ж дня приватний виконавець надіслав листа про зняття арешту з рахунків через Укрпошта номер 6906505029039, 15.05.2023 Ощадбанк отримав його за довіреністю. Питання, чому пройшло вже більше двох місяців, а арешт з рахунків не зняли? Чому банк порушує усі строки, які становлять 3 дня?
9218Zarik 24 июля 2023, 12:59
Після смерті мого батька оформили свідоцтва про спадщину і звернулись до відділення 540 в Києві, де був відкритий депозит. Нас троє спадкоємців, необхідно було прийти виключно разом і зранку, щоб все встигнути. Тепер чекаємо вже 10 днів з 13.07.23 на якесь останнє погодження. Ніякої інформації отримати неможливо, в контакт-центрі направляють до відділення і далі по колу.
Прикро, що старійший український державний банк за програмним забезпеченням та рівнем комунікацій перебуває наче в минулому столітті.
Бажання бути клієнтом цього банку не виникає.
В іншому банку все оформили за півгодини, кожен окремо, де і коли було зручно, і через годину отримали гроші. Є з чим порівнювати.
91959223 20 июля 2023, 19:57
Добрий день
23.06.2023р. виконавча служба підписала постанову про зняття арешту з усіх рахунків. Відповідно ця інформація була внесена до системи АСВП.
10.07.23р. виконавча служба продублювала цю постанову і відправила її на адресу Ощадбанка рекомендованим листом.
17.07.23р. Ощадбанк отримав лист з постановою.
Терміни виконання Постанови виконавчої служби банками від одного до трьох днів (максимум). Хоча по правилам, арешт з рахунку знімається того ж дня, коли постанова від виконавчої служби надходить до банка.
Чому Ощадбанк досі не розблокував рахунки (а мова йде про зарплатний рахунок)?
Чим Ощадбанк відрізняється від інших банків України, які миттєво виконують Постанови ВДВС?
NikolTatka83 19 июля 2023, 20:34
Попалася некомпетентна касирка, яка не надала чіткої і повної інформації, через що я потратила цілий день і не здійснила потрібний мені платіж. Бажання ніякого більше немає заходити в цей банк.
Mama51 19 июля 2023, 13:26
Ощадбанк ви зовсім не робите свою роботу
Вже пройшло 1.5 місяця коли вам відправили запит від нотаріуса і писали скарги, чому таке відношення до людей???
Коли буде відповідь на запит???
Коли вас почнуть наказувати за ваші дії??
annasss0509 17 июля 2023, 17:55
Найгірший банк! Співробітники некомпетентні та не зацікавлені в роботі та клієнтах, як у відділенні так і на лінії підтримки. Звернулися з простим запитанням по отриманню квитанцій на паперовому носії. Провівши 2 години у відділенні та близько 3,5 годин на лінії підтримки даром.Натомість отримали НІЧОГО та ще в додачу хамство менеджерів та відмову в обслуговуванні.
Олександр Великий 17 июля 2023, 10:52
Вкотре зіткнувся з неповагою Ощадбанку до своїх клієнтів.В час коли мобільний зв’язок поширюється і стає доступним, банк грабує людей впарюючи Їм SMS по 10 гривень…І навіть через Вайбер стягують кошти!!! Знахабніли вкрай!!!
Valerika 17 июля 2023, 8:55
Звернулась у відділення в Ірпені, щоб заблокували рахунки померлої мами. На наступний день заблокували всі мої рахунки. Прийшла виясняти у відділення чому до менеджера. Сказали у зв’язку із моєю смертю! На питання, як могли це зробити без підтверджуючих про смерть документів, відповісти не змогла. Сфотографувала мене і відправила тому співробітнику, який заблокував. Пройшло 2 робочих дні, ще не розблокували. Хтось знає скільки чекати розблокування і куди звертатись (заява, скарга?)далі?
Fgu 16 июля 2023, 12:47
Бардак в прямом и переносном смысле случаино мне заблокировалс я номер тел все даже не хотят по номеру карты сказать не чего позорища я имею карту свою лично и им надо тел иметь, а если его нет то что уже все даже не чего не узнать и фамилия моя и все я так понимаю что банк самыи настоящии бардак чтоб по своеи карте не узнать не можно было не чего кроме телефона позор я все понимаю, но не адекватная видповедь мне в тел режиме была ужас настоящии идите мол номер прекрепите для чего мне крепить если карта моя все понятно и так смысла нет
Віктор Мельник 15 июля 2023, 21:08
Отделение по адресу: Винница, ул. Соборная, 69
8 липня я вирішив заплатити за комунальні послуги за червень місяць через додаток Ощад 24, але не розрахував суму. На рахунку було на кілька гривень меньше, а тому я від одної послуги відмовився і заплатив за комунальні послуги. Через кілька днів я зайшов у додаток і побачив, що банк зняв з мене комісію за обробку авторизаційного запиту на суму, яка перевищує доступний залишок. Тобто я хотів вчасно заплатити за комунальні послуги, але нехватило коштів і банк з мене ще й зняв комісію за те, що нехватає коштів. Я здивований такою комісією.
Fedal 14 июля 2023, 21:01
Отделение по адресу: Киев, ул. Героев Днепра, 53-А
Просто жахливий банк. Протягом двох тижнів у відділенні Ощадбанку по вул. Героїв Дніпра, 53А неможливо замовити карту Киянина. По-перше, не зрозумілий графік роботи відділення: на дверях відділення час роботи указаний 19−00, на сайті 18−00, у відділенні сказали, що вони працюють до 17−30. Але 14 липня при відвідуванні цього відділення вже третій раз о 17−00 мені було сказано, що менеджер не встигне прийняти заявку. Раніше мені було повідомлено, що для заявки на карту потрібно мати паперові документи, не зрозуміло, чому документи в «Дії» не влаштовують? А якщо не влаштовують, то можна про це написати на сайті банку, чи це дуже важко. А час роботи до 17−30 — це нормально? Решта людей не працює у нас в країні? Кому потрібна така робота?
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝