Звернув увагу і не раз, що касир, чи менеджер в окулярах симпатична і ввічлива, культурна і стримана, може порадити і пояснити, що не скажеш за іншу більш молодшу яка не привітна і не дотримується професіональної етики, коли получаю пенсію по картці, часто не оплачує повністю за браком готівки, За частую банкомат не має готівки, мало банкоматів. Зараз потрібно періодично дезинфікувати клавіатуру банкомату. Попросив щоб допомогли відправити заяву, на банковий відділок Тернопільської області, дали мені «цидулку»-буклет з номером гарячої лінії, правда провірили по інтернету що карта готова, і порадили подзвонити на 0800210800 де ті задовільнять мою просьбу. Оце «задовільнили» відповіли: Ваш номер телефону не прив'язаний до вашого рахунку і вам, тобто мені потрібно навідатись до відділення ощадбанку м.Чорткова і там занести мій новий номер мобільного телефону і получити картку. Оце дійсно« вагома порада». Я відповів що 5 років я получав СМС ки по номеру 067хххх306 яким користуюсь. Мені висилали картку банкомату 7 років і не було проблем, а тут в час пандемії, в Чорткові Тернопільська область «червона зона» транспорт не зупиняється, та ще придумали особи після 60 років бажано до 13оо рішати питання а решту часу сидіти дома. На ці «цидулці»-буклет написано ЗУПИНИМО ВІРУС РАЗОМ БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ. Оце клєрк по червоному телефоні мені радить проїхатись за 500 км за карточкою в «наморднику» і витратити з своєї мізерної пенсії десь з 1000 гривень. Хотів би щоб новий керуючий Ощадбанку шановний Наумов Сергій Володимирович трохи розрухав свій штат і привів декому професійну етику, і підібрав штат більш людяних та ввічливих, хоча б таку як працює в Бучі і часто видає готівку.
11 ноября 2020, 15:48
Доброго дня! Олександр, для уточнення деталей написали вам в особисті повідомленння. Перевірте, будь ласка. З повагою, команда Ощадбанку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Для такого міста обласного значення мало одного відділку, і приміщення нагадує СРСР віконечка тісно, мабуть приймальня у керую чого більша.