Наведіть порядок у Сквирському відділенні

VOVA2222 23 октября 2020, 13:53
Обслуговування в Сквирському відділенні дуже добре, ввічливі співробітники, але є проблеми у організаціі робочого процесу, здається зараз карантин, потрібно зменьшити скупчення людей, а тут складається таке враження що навпаки збирають більше людей, в середену невпускають, зато на сходах 30 чоловік, я людина без вищих освіт і то розумію що потрібно відкрити всі каси, а не одна приймає, в другоі технічна перерва, а третя взагалі закрита, це що багато ума треба?
Це заклад де люди платять податки, комунальні послуги, звідки частина йде на зарплати бюджетникам,і т.д.То мені здається що платників потрібно зустрічати з музикою і караваєм зате що вони в цей важкий час платять, несуть своі кошти, но щоб іх віддати потрібно вистояти в черзі 2 години! Просто про людей ніхто не думає особливо в ощадбанку в м.Сквира!!!
24 октября 2020, 15:00
Доброго дня! Дійсно, проблема черг у відділенні наявна. Стараємось наскільки це можливо залучати клієнтів до альтернативних варіантів проведення платежів — інформаційно-платіжні термінали, сайт банку https://www.oschadbank.ua/ та Ощад 24/7, де також можливо здійснити платежі до бюджету та оплатити комунальні послуги. На жаль, це можливо не завжди. Дякуємо за зворотній зв'язок!

23 октября 2020, 21:54
А кто вам мешает стоять на улице соблюдая дистанцию.а не друг у друга на головах.
24 октября 2020, 9:24
Зараз не «Брежнівська епоха» щоб стояти в чергах по 2 години, керівництво нехай добавить людину на касу, і вся проблема,і в суботу робочий день повинен бути в таких установ,тому що багато людей з сел приіжає і всим потрібно заплатити!!
Arden26
Arden26
23 октября 2020, 22:14
Конечно ,всем не болеть,не кушать, не ходить на свой перерыв по закону ))всем сидеть 9 часов ...а вы не думали что они тоже люди )))
24 октября 2020, 8:13
Да,думав,але потрібно наладити правильно робочий процес,щоб не бігали один за одним а щоб всі каси працювали,вони що цілий день обідають,пів години пообідали,і нехай 2 перекури по 10 хвилин,а тут щей субота зробили вихідний,це теж щоб зменшити наплив людей ?
24 октября 2020, 14:44
КЗОТ еще ни кто не отменял. И 40 часовую рабочую неделю.Никто не обязан сидеть сверх нормы.За это никто не платит.Если были бы еще кассиры то я думаю работали бы еще дополнительные окна. Скорее всего просто некому работать. В кассах самая большая текучка кадров. В отделениях больше всех работы и ответственности на кассе и самая маленькая зарплата. Да и клиенты иногда смотришь со стороны. Это же ужас насколько бывают наглые и беспардонные.Конечно адекватных людей больше. Но этот фактор играет большую роль в текучке кадров.
19036256
19036256
24 октября 2020, 22:12
VOVA2222, А как навести порядок? Нет людей, никто не идёт на эту работу, не хотят портить себе жизнь(во время карантина)и нервы в отделениях, где постоянно капают на мозги, то заполни за меня мои счета, то не так посмотрела, не так поздоровалась, а ещё дают свои бесполезные советы, как организовать работу.Не несите в кассу свои деньги, а платите ОНЛАЙН, как везде просят, я шесть лет на пенсии и в банк хожу, только, когда приходит время замены карт, я плачу коммунальные дома.Вы в интернет зашли, что б жалобу написать, почему бы не разобраться с платежами онлайн?
ionel777
ionel777
27 октября 2020, 16:33
2 часа??))) Это еще Вам повезло. А как Вам пенсионеры которые стоят на улице (соблюдают соц дистанцию) по 5-7 часов? Ы не пишите тут про ощад 24 или про сверхзагруженность работников
27 октября 2020, 20:39
Вам не подходит ощад 24. то стойте по 5-7 часов. Пенсионерам спешить некуда.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Наведіть порядок у Сквирському відділенні