Погане обслуговування

Руслан Стрыхар 22 сентября 2020, 16:31
Сьогодні 22 вересня 2020 року в Снятинському відділенні Ощадбанку, вул. Т. Шевченка, 2. ,ів- Франківська обл. мене не обслужили. Касир, чи як там, старший оператор Лазаренко Уляна не прийняла у мене роздрібні гроші- по 25 копійок я приніс. Це було приблизно в 14,30. Я спитав про причини. Оказуеться я маю їх 1)перерахувати, 2) скласти у пакетик(паперовий, целофановий) 3) посортувати і т. д. 4 причину вже не памятаю.
Невже це я маю все робити а не касир, оператор у відділенні банку? І це до мене, інваліда 2 групи так віднеслись(Бр. астма) у державному банку.
Відділення державного Приватбанку зовсім закрите. Що робиться? По суботах Приватбанк зовсім не працюе, тим самим дае заробити валютчикам, люди не мають де міняти.
Прошу розібратись у данному питанні і дати менеі письмову відповідь.
22 сентября 2020, 16:41
Доброго дня! Перепрошуємо за подібну ситуацію та хочемо виправитися. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень Ваш контактний номер телефону та ПІБ для зворотного зв’язку та запрошення у відділення банку для обміну коштів.

DaniloRomanov
DaniloRomanov
22 сентября 2020, 21:25
*** відписки… ніхто з ваших олухів нікому не передзвонює клієнту для вирішення проблеми…
19036256
19036256
23 сентября 2020, 9:21
А я б сказала,что отзыв ни в какие ворота не лезет.Неужели трудно было клиенту  отсортировать свои монеты?Вы обязаны это сделать,хотя бы по человечески.У оператора,во время карантина,итак много работы.Что же Вы за люди такие??????Ещё требуете к себе уважения, а сами к сотрудникам банка нужно относиться как к рабам?А по поводу жалобы на закрытость Приват банка по субботам,это Вы ошиблись,с этим не сюда.

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке