Відмовляються видавати грошові перекази без купівлі страхівки Metlife

Vovochka630 13 декабря 2017, 20:44
Отделение по адресу: Львов, пр-т Свободы, 24
В Львові в відділенні Ощадбанку що на Проспекті Свободи ( номер відділення не знаю). Касир (жіночка років 40) відмовилась видавати грошовий переказ в розмірі 600 Євро без купівлі страхівки. Аргументувала що в них тільки 1000 евро і вона може видати такі кошти тільки під страхівку яка коштує 50 гривень.
Зауважу що це не перший випадок. В кінці робочого дня, минулого тиждня вони також мені відмовились видавати кошти — сказали що залишкову суму вони видають тільки під страхівку.
Я так розумію в них є план і премії. Але покупка страхівки має бути на добровільній основі, а тут тебе ставлять перед вибором або купляєш страхівку або йди в другий банк.
Прошу звернути на це увагу і прийняти якісь міри
14 декабря 2017, 9:55
Доброго дня. Приносимо вибачення за цю ситуацію. Справді, купівля страхового полісу є виключно добровільною і отримання будь-якої послуги можливо без цього. Просимо написати в особисті дату та приблизний час звернення до відділення.

Елена Барановская
Елена Барановская
30 декабря 2017, 17:04
Подібна ситуація була і в мене під час отримання зарплати. Двічі при видачі коштів було із загальної суми вирахувано страховку, при чому одного разу навіть без попередження, просто поставили перед фактом.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Відмовляються видавати грошові перекази без купівлі страхівки Metlife