банкомат не видав гроші

Людмила Сницар 9 сентября 2017, 14:03
Отделение по адресу: Киев, пр-т Науки, 4
50 днів не повертають 50 грн. пенсіонерці Сніцар Людмилі Петрівні, які поглинув без видачі чека пристрій (АТМ/ІПТ) 18.07.2017 о 10-й годині 41 хв. при свідках у відділенні Ощадбанку 10026/018 по проспекту Науки, №4.
Анкета-заява №SC0196686 від 18.07.2017 р. та чек по неповній трансакції прийняті та зареєстровані на сайті працівником даного офісу Кравцовим Владиславом Юрійовичом.
Прохання: повернути гроші та добросовісно розглядати скарги.
Сніцар Л.П.
11 сентября 2017, 10:14
Доброго дня. Приносимо вибачення за затримку. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення Ваш контактний номер телефону.

03041982
03041982
8 мая 2018, 13:18
Вже 3 місяці чекаю на повернення 300 грн., які банкомат АТ «Ощадбанк» АТМ №6115, зняв, але не видав! 02.02.2018р. о 13год. 45хв. у відділенні філії Львівського обл. управління ТВБВ № 10013/0301, що по вул. І. Франка, 17 у м. Львові. В цьому ж відділенні написала заяву на повернення коштів. Станом на 08.05.18р. ні коштів які не видав банкомат, ні відповіді на мою письмову заяву я не отримала! Неодноразово зверталася у відділення, телефонувала у відділ безпеки банку, але працівники в телефонному режимі, а саме Тріска Дмитро — головний економіст (так він себе представив), працівниця. що приймала мою заяву Нич Г.Я., мене запевняють, що розслідування провели, лишніх коштів не виявлено і нічим мені не можуть допомогти! Прошу повернути гроші, або надати мені письмову відповідь щодо результвтів проведення службового розслідування і розгляду мого письмового звернення! Мої координати вказані в заяві!