Спроба винайняти ячейку для зберігання цінних речей

bvaua 18 августа 2017, 16:27
Отделение по адресу: Киев, ул. Тулузы, 3-А
Я звернувся до відділення Ощадбанку по вул. Тулузи, 3А з приводу оренди ячейки для зберігання цінних речей. За найменшу ячейку протягом двох місяців використання мені заломили ціну більше 19грн в день!!! Також, вимагається обов«язкове страхування в розмірі 250 грн та заключення депозиту САМЕ В ЦЬОМУ відділенні! (хоча я вже є клієнтом цього банку в іншому відділенні). При чому, на сайті вартісь ячейки строком більше 30 днів становить 12грн/день. Тому дії співробітників Ощадбанку цього відділення я вважаю шахрайством по відношенню до ваших клієнтів і прошу вжити заходів і поінформувати мене про результат! Дякую.
19 августа 2017, 9:14
Доброго дня!
Страхові продукти, які пропонуються у відділеннях Банку, є добровільними і клієнт може придбати їх за власним бажанням. АТ «Ощадбанк» проявляє турботу про своїх клієнтів та пропонує їм додатковий захист на випадок непередбачуваних подій в одній із надійних страхових компаній. Також напишіть, будь ласка, особистим повідомленням Ваші ПІБ, номер телефону і дату Вашого звернення до відділення. Ми перевіримо інформацію і приймемо міри.

18 августа 2017, 17:51
Доказательства всего вышеописанного можете предоставить?
18 августа 2017, 20:00
А что для вас будет доказательством?
18 августа 2017, 21:49
Я веду к тому, что никаких договоров вы не подписывали, а слова к делу не пришьёшь. Доказать что-либо будет весьма проблематично.
19 августа 2017, 8:23
Ну в качестве доказательства можете в любое время сами позвонить по данному номеру (0442748827) и Вы, уверен, услышите то же самое:)
21 августа 2017, 19:58
ТС, Вы недовольны тарификацией за обслуживание. Так определитесь, лучше пожертвовать арендной платой за обслуживание ячейки, или непонятно где держать предметы, которые Вам дороги и трястись за их сохранность.
21 августа 2017, 21:41
А вы, судя по всему, очень довольны и радуетесь, когда вместо объявленной суммы за услугу с вас берут намного больше, причем чем больше сумма, тем вы больше довольны.
Так проспонсируйте разницу ТС и он тоже будет доволен:)
21 августа 2017, 21:56
19*60 — 12*60 = 420 грн. разница. Для ценных вещей — это вообще не разница.
Тема мошенничества не раскрыта. Вам предложена цена, ваше дело — соглашаться или нет. Деньги сотрудники не кладут себе в карман, всё официально — договор, квитанция. И вас никто не заставляет покупать эту услугу именно там.
22 августа 2017, 8:09
Последнюю фразу можно использовать всегда и везде, если это выгодно. Тут вопросов нет, именно там услугу заказывать и не буду. Альтернатива всегда есть. Но обидно что ведение бизнеса ведется в таком стиле.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Спроба винайняти ячейку для зберігання цінних речей