Все складно та незрозуміло

Shalimova 8 апреля 2021, 16:36
Я бачу, що не тільки в мене така проблема… завантажила я додаток О банку, внесла все свої данні. Курьєр мав мені доставити картку, по приїзду купа фоток зі мною, без мене, с карткою, с паспортом… підписала купа всього, кур'єр поїхав, після чого подзвонили як я зрозуміла зі служби безпеки. Перечислити треба було всіх родичів, та їх дату народження, (де я не могла назвати точні дати) питали навіть про мою свекруху (це вже смішно)
Попросили дати два номера, дала номер чоловіка та сестри. Їм також дзвонили и купа запитань! На наступний день з ранку мені подзвонили, сказали що мені кредит схвалений, і чи буде у мене можливість активувати картку. Активую картку, а там кредитний ліміт 0грн.
На все це мені ось що пояснили:
«Ваш кредитний ліміт 0 грн.
На жаль зараз підвищити кредитний ліміт немає можливості. Картка, наразі дає Вам можливість користуватися власними грошима. Якщо Ви активно будете користуватися карткою, то в майбутньому Банк розгляне можливість підвищити Вам кредитний ліміт».

Скажіть мені, для чого я витратила стільки часу, що б мені відкрили картку для депозиту? Тепер я маю витрати знов свій час, щоб закрити цю картку та розірвати договір!
O.Bank
O. Bank 14 апреля 2021, 17:09

Главная / Банки Украины 🏦 / O.Bank 💰 / Отзывы о O.Bank 📝 / Все складно та незрозуміло