Де гроші?

3837258 16 августа 2023, 11:04
Отримувала зарплату через банк Конкорд. 7.08 мені перерахували зарплату — 4554, 40. Грошей нема. Говорять що розпочалась ліквідація банку. Мене ніхто не попереджав про ліквідацію банку. Кошти мали б повернутись відправнику, але пройшло вже 10 днів і гроші не повернулись. На горячій лінії несуть різну лубуду: то у своїй бухгалтерії шукайте, то ми повернули але не скажем коли саме і т.д. Де гроші?

16 августа 2023, 17:46
Мене ніхто не попереджав про ліквідацію банку

Наче є правило що про це попереджають наперед. НБУ ніколи не попереджає що збирається ліквідувати якись банк. Це те ж саме якби поліція попереджада людину що прийде її арештовувати. Не пиши маячні.

Кошти мали б повернутись відправнику

Ні, не повинні. Бо це не помилковий платіж, це платіж на рахунок ліквідованого банку.

От як раз відправник повинен був слідкувати за тим куди відправляє гроші. І ти так само мала аж цілий тиждень щоб змінити зарплатний банк на інший, благо зараз відкрити рахунок в банку це справа одного дня.

Де гроші?

Гроші виплатит фонд, як і всім іншим людям які мали рахунки в цьому банку. Слідкуй за новинами, вже наступного тижня буде оголошення про початок виплат.
17 августа 2023, 9:39
Вкрали в мене зарплату і порівнюють мене зі злочинцем якого їде заарештовувати поліція. Звинувачують в усьому мене і говорять що я пишу маячню. Це ж ким ти себе возомнило, небожителем чи що?
17 августа 2023, 9:54
1. Ніхто в тебе нічого не крав. Твої гроші в ліквідованому банку. Як і коли ти їх отримаєш — я написав. Але ж ти читати негодна.
2. Порівнював не тебе, а банк який вже не може виконувати свої забовʼязання перед клієнтами. Ти і тут шедевральний демонструєш свою неуважність і передвзятість
3. Де я тебе в чомусь звинувачував?
4. Це ти себе возомнила небожителем навколо якого всі мусять водити хороводи. А ти лише неуважна людина яка за тиждень не спромоглась прочитати новину про ліквідацію банка в якому має рахунок. Цілий тиждень був на то щоб відкрити рахунок в іншому банку і отримати зарплату на нього.
17 августа 2023, 16:03
До слова, поки ти тут вигадуєш що банк в тебе вкрав гроші, а потім ще й пишеш що я теж вкрав твої гроші - НБУ опублікував дані по виплатам людям які як і ти були клієнтами збанкрутілих чи ліквідованих банків.

У липні вкладники банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів, отримали 39,4 млн грн гарантованого відшкодування за вкладами. Станом на 1 серпня, загальна сума виплаченого гарантованого відшкодування за 2023 рік склала 1 853,8 млн грн.
21 августа 2023, 22:16
Ну що, ви вже звернулись за поверненням своїх грошей?
22 августа 2023, 15:55
Я свої вже повернув. Ви, якщо не будете знов жити в альтернативній реальності, можете так само повернути свою зарплату. І не забудьте відкрити рахунок в іншому банку і оновити інформацію про це в своїй бухгалтерії - бо інакше гроші які вам перерахують як зарплату у вересні - ви можете отримати з великою затримкою.
SamuellJackson
SamuellJackson
18 августа 2023, 16:59
Фонд скоро почне виплачувати гроші з конкорда, звернетися до приватбанку віділення і по паспорті вам через приватмані переведуть на приватівську карту
Николай Благов
Николай Благов
20 августа 2023, 12:55
Одним словом — жулье!
21 августа 2023, 22:15
Так, люди яки пишуть до банк закритий державою вкрав гроші — реально шахраї якісь
21 августа 2023, 22:23
Шо робити, якщо в мене був кредитний ліміт, хотів сьогодні повернути, сума невелика.
21 августа 2023, 22:24
Звернутись до фонду, дізнатись реквізити і точну суму для погашення боргу.
22 августа 2023, 14:43
Телефонував у фонд, де мені сказали, що потрібно телефонувати на іншу гарячу лінію, бо я зателефонував на гарячу лінію для вкладників. На сайті зазначені лише номери для вкладників. Де мені знайти потрібний контакт?
28 августа 2023, 1:38
Ну то я там справи з грошима?